:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-eFkAr pErDesi
ѕqρα кJмя
discographyle insanl?k m? ?l??l?rm??, ne metreler yeter bu ritmime ne de metronomlar, sabr?mda ta?t? kimi zaman fakat al??t?m,
bazen tek dola?t?m ?o?u zaman bir it dala?t? sokakta okulda, her karemde yanm?? a?z?m, ?imdi bir kalemde sildim att?m,
her g?n iki kitap var okudu?um, birisi sa? ?teki sol g?z?m, bir k?rs?m yok ula?t?m herkese ?zetlerimle geldim,
ya?ama sade g?zlerimle bakmad?m ve kimse bilmez bir ?ok s?r var h?rs?zlardan saklad???m ve ?ok s?k?ld?lar konu?mad?m,
beynimde oynar her bir film unutmad?m akl?mda, e?er kafaya takarsam yava?lat?r, aynalar k?r?ld? aynalara inanmad?m aynalar kand?rd? her zaman ben hi? k?r?lmad?m, zamans?z ?tt? bir kesim, zararl?larla de?il i?im, s?k?ld?m yazd? sa? elim, beynimde gizli ma?bedim.

nakarat

bo?lu?a bakarken buldum bir?ok kez kendimi, volta att?m ama?s?zca bakt?m kol k?r?ld? yen i?inde kald?,
ke?ke dedim kendi kendime ?u araban?n, birde geri vitesi olsayd? bo? hayal bu, ge?mi?i sadece dikiz aynas?ndan g?rebilirsin,
eski d?kkan?nda kalm?? mazi sende yoluna bak, bir espirisi de kalmam?? hayat?n bo? ver,
hatas?za yak?n kusursuz olmak i?in ?al?? se?im senin, d?nd?k?e d?nya beklemek zarar, kazanmak i?in uyan,
ba?armak i?in inan, yenilmek ise kader e?ilme bo? ver, ?n?ne bak en b?y?k g?? sende, her bir ??k?? unutulur kay?ts?z ?arts?z,
hayat yolu fay hatlar?yla doludur herkesin, bilekle g?c?n? g?sterene beyinle g?c?n? g?stermektir do?ru,
gene de bir dilek tut bo? ver y?ld?z kaymas?n parlarsan anlarlar e?er g?ne? misin ay m?s?n

nakarat

olmak yada olmamak m? yoksa olamamak m?, yazan kalem mi, el mi yoksa ben mi, herkes hakl?d?r kendince herkes haks?z,
i?itme g?rme bo? ver, sesin y?kselsin her zaman i?inde ger?ekler, yarar?n olsun herkese y?k olma kimseye,
cezalar falakadan ac?, sorun b?y?k yada k???kt?r, dertler asla bitmez, gene de sen sar?l hayata bo? ver, ser ver ama sak?n ola s?r verme, her ?eye ra?men ya??yoruz birbirimize ra?men, bir can hakk?m?z var akla gelmez, ?zmeyin, k?rmay?n, yakmay?n,
?eytan he rbir y?nden ak?l ?eler siz uymay?n sak?n, kural bu sayg? g?sterin, sularda iyilik gizlenir, insanca ya?amak ister her bir insan,
ama ama?s?z olmamak gerek, yararl? olmak ?art k?t?y? tart iyiyle ?arp ve ??ren, ba?aramazs?n inanmazsan ger?ekten sen...

[SIZE=2] nakarat
bak a??ld? perde gene ba??m efkar, da??ld?m bir zaman fakat birle?tim tekrar,
y?rekli ol d???n be karde? ben inand?m, sende inan, sende sabret, sende de bu g?? var..
[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  efkar-pes etme HiqhVolume 0 745 11-25-2008, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: HiqhVolume
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera