:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-gEcE günDüz kArIşmAz
ѕqρα кJмя
nakarat

daha yaz?lmas? gerek bin bir t?rl? ?ey var, bende bitmemi? ki ilham ancak sizde kalmam??, bir kitap kurdu de?ilim fakat iki kitap var okudu?um, birisi sa? g?z?m ?teki sol g?z?md?r dinleyin ve biraz a??l hadi rakkase, kimse bakmazsa bekle gelecekler kaliten klas,
senin i?in rakip yok, senin i?in vakit ?ok, benim i?in hakikat y?r?mek, cemaat g?z? pek olmal?, itimat g?zle g?r?lecek bir yerde durmal?, ve vakit gelince kapanacak her perde, k?? de?il ama so?uk durur her ?ehre, g?l hadi g?l biraz bak bug?nde bitti,
b?lb?l? koyma kafese b?rak gitsin, k?l gibi oldu yanan dostluklar, hey gidi be gene eridi ?u koca da?lar, arada bir bak lan, arada bir fark var, aradakini anlamak sana k?smet olmaz, sabahlara kadar d???n i?in yok, bizi boka ?eken ipi kes gerisi gelir, kitap ?ok ama ?are yok , ???k var ama fayda yok gibi g?r?nse bile gene de bir umut vard?r elbette, ?ok y?rek inan?r onu hi? g?rmesek te...

nakarat

k?l kurdu gibi g?r?nmekte pek ?ok kahraman, ?ok ordu g?rd?m fakat i?i bitmi? tastamam, bol buldun ya?? k???na s?r hadi o zaman,
dosdo?ru git ?n?nde bekler seni tarlalar, hayat?n tozpembe bize de el ver, benim elim yand? dilimden ?te bo? ver,
kilitli kalm?? insanl??a ?zg?rl?k ver, sava?a bir son ver, ?u gemine y?n ver, adam olup d?n gel, yada bize yol ver,
buras? derin, bas?n? fazla ve serin, sanki bir taraf?m ate?, berim u?urum, gerim kuduz k?pek dolu, yerim dar ama gene benim,
d?nd?k?e dilim ve ben olduk?a sa?, d?nd?k?e bu d?nya ben hep yazacam, ya bo? olur yada dolu hisset ve dinle fakat gene de hi? kimseye sormayaca??m...

nakarat

kim ne yazd? ki bu g?ne kadar, kim ne anlatm?? ki bug?ne kadar, hep yalan, hep dolan, hep i?ten pazar,
anlayan anlar, anlamayan hep yazar, tembelsen e?er aheste ve hayta, o zaman sen bir hem var hem de yoksun
kendini dolu sanan bir i?i bo?sun, i?i d??, d??? i? ol a? i?in okunsun, kibir hi? para etmez, hele ki beynin yoksa hi? ?ekilmez,
herkesin ?teki d?nyas? var, neden herkes bu d?nyada hesapla??r bunu kimse bilmez, sepeti dolu, bol unu olan g?r?r yolun sonunu,
mesele para, ekili tarla, eme?in yoksa hadi toparlan, topu yuvarla, beni hovarda sanma sak?n duvarda yaz?lmayacak ad?n,
kumarda kayboldu kan?n, kitapta yazmasa da ad?n, mezardaki ta??na kaz?nacak o yar?n, bu mesele dosta ihanet edene ?ok kal?n,
ben hi?im rapim hari?, gecelere yasland?k, her bir gen? beni dinleyip fey zals?n, herkes hi? kabul eden mum diksin kaleye yar?m kalpliler geri ?ekilsin ...

nakarat
bu ?ene gene d??m?? yere susmaz, tek pas, hipnoz beni bay?ltmaz,
bloklar, kumpas beni ?a??rtmaz, gece g?nd?z kar??maz ve ceza hi? uyumaz...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cem Adrian - Aşk Bu Gece Şehri Terketti x) _NaSuaDa_ 0 368 03-07-2010, Saat: 07:56 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  bu gece beni arayabilirmisin? MaNeSiA 1 461 09-14-2008, Saat: 07:22 AM
Son Yorum: göк тαηєѕι
  Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti kı@ymı@k=) 4 505 09-11-2008, Saat: 08:58 AM
Son Yorum: rock_prensesi
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 11:58 PM