:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-Kemerini bAşLa
ѕqρα кJмя
d?ner devran her habere kan, buras? s?k???k diyar ve burada yok bir k?stas, belirsizlikler i?indeyiz ama bir ?o?u klas,
gerisi a? yada a??k cinayet o da bir plus, kaos dizilerine benzer ya?am, mouse'la y?netilebilecek kadar kolay,
okuma yazma bilmeyen var hala memlekette, su? kimin benimle dans edin, hata yapt?lar her ?ark? nakarat,
?aklat elini bir de bana bak, a? konta?? hadi gazla, s**et bo? ver sen elini salla, gen?ler se?in do?ru yolu gelecek sizin,
do?rusunu bilir her ?eyin her kesim, bo? verin okuyun adam olun ??renin, do?rusunu bilin her ?eyin,
se?enek hem yok, se?enek hem ?ok, se?eneklerini yarat, belirle en iyisi bu, benim rekabetim ?rnek, ?zele girmem,
ta?lar?m adam? ve ?st?nden inmem, d?r?st olduk?a kap?lar a??l?r, buraday?m i?te bak kap? kapans?n,
?o?unun i?i farkl? ve i?i zordur, helal kazan sonra keseyi doldur...

nakarat

?aresizlik, umutsuzlukla birle?ince sald?rganl?k ka??n?lmaz bir hal al?r, bilakis bunun yerine i?ine bak?p bir ?eyler ?retmek,
ancak bizim gibilere nasip olur dinle, ba?kas?n?n yapt?klar?yla u?ra?maktan ?m?r bitirdi bir?o?u ve hepsi ??kt? dibe,
ne i? yaparsan yap yaras?n i?e, bir hayr? olsun laftan ?te sonu? gerek, uyurgezer gibi gezersen e?er i?in ayakta biter,
ba??n a??kta kal?r, k???n rahat y?z? g?rmez, nefesin para etmez, her koyun kendi baca??ndan as?ld? ve as?l?r,
?alma, ??rpma, azma, b?lme, k?rma, satma, kesme, atma, fazla kasma, yazma,
k???c?k eller kocakar? gibi dedikodu bir s?r?de sap?k t?remi? enikonu...

nakarat

olma yav?ak, yalaka, dangalak yerli yalaka ?ok, hepsi paspal, kuponla adam olacak adam ho? geldin,
ver eline dersini hepsinin, bir g?z odas?nda donan var her yerde sava? denizlerde donanma,
sil sava??, koy bar??? ?n?ne dolanma, fazla g?naha girme, bulanma bo? ver, neresinden d?nsen kard?r yanl?? olan?n,
derisinden ba?ka yok bir fark? insan?n, ne sevdi?in m?zik, ne tuttu?un tak?m, insan? insandan ay?ran insand?r her ad?m,
s?z?n k?sas?ysa y?r?r herkes a??rl???yla, belki bir ?o?u yanl?? huyla, kimi ya?ar bir bardak suyla,
??kret bence k?t?y? duyma, elinde varsa payla? durma, kendin ol bi?imsiz olma, ?eytan ?a??r?r sak?n uyma...

nakarat
kul k?le olma i?ini yap, kedi gibi pusma aya?a kalk,
cezan?n i?idir bu lyrical zapt, yerli plaka yolda hadi kemerini tak...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera
  Ceza ( Fark Var ) ÖLÜM MELEÄžİ 0 386 07-29-2007, Saat: 06:15 PM