:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-$a$k?n O?Lan feAt aybEn
ѕqρα кJмя
nakarat
Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye ?unu olma aslan, beni yer ama y?z?me do?ru ?ahlan, beni b?rak ?n?ne bak ?a?k?n o?lan.

Tipine bir ?eki d?zen ver, ?zenme, cebine para koy aman sak?n kimseye verme aman, babanda metroseks?el, tamamda ko?um ne i?sin ben anlamam. Harekete ge? hadi kalk biraz, y?z?me bak?p g?lme lan, laf anlat?rken saz ?alar, kafanda bin bir ?e?it, beyim ??zm?? her ?eyi o kadar emin, hele ki birde bunu sen avda g?r, k?zlar?n pe?inde kul k?le gibi bu seny?r, velakin akl? bir kar?? havada, biraz lik?r i?ince kendine gelir o nank?r, ?a?k?n o?lan, ?a?k?n ?rdek, siniri kendine herkesin bu ger?ek ve gazla ?i?tiysen hemen ineceksin, herkesin bir a???? var ve bunu bil,

nakarat

?a?? bakan ?a??r?r ?a?k?n o?lana ,k?t? bakan ka??n?r yok ki, bo?ulana kadar konu?ur ama yok ki sonu, ona elini veren kolunu kapt?r?r
?ok derse azd?r az derse yoktur yok derse vard?r, ne konu?sa kard?r, hi? susmaz kendisi ukalad?r, e?er susarsa bir bildi?i vard?r

yaran varsa gocun ukala ?ocuk, buras? bize de der hadi ikile, i?in g?c?n yok senin, kendine g?sterdi?in ?zeni herkese g?stermektir irfan, bir sen mi vars?n ak?ll? bir sen mi kald?n, ne istedi?in belli nede yapt???n, karars?z kalm??s?n bir ba??na ve yaln?zs?n, y?n?n kaym?? ve d?meni de k?rm??s?n, elindeki son ka??t, i?ine yaramaz at, birazc?k kendin ol havan? s?nd?r hadi kalmaz ge?e bu tren kalkar, erkenden kalkmazsan e?er sende git yat uyu bo? ver, en iyisi kafana g?re tak?l zaman tam, gene sabah? bekleme zaten zaman tan, bug?ne kadar ge?irdi?in t?m zaman ham, paketi sa?lam, ?a?k?n o?lan

nakarat

ya??n? sorsan hat?rlamaz ama iki kat? g?rm?? ge?irmi?, o fele?in ?emberinden ge?mi?, biz giderken o tipler d?nermi?, her ortama ayak uydurabilir her konuya bir fikir beyan eder, m?kemmel giyinir kalender bilinir o seyyah gezinir ferman edebilir, tam bir maskulen metroseks?el tak?l?r delikanl?l???n kitab?n? yazan adam, felsefik her c?mle karma??k, her i?in ?stesinden gelir, karmakar???k, tabi ki ?ok bilir muhabbete girilir,kompleksleriyle belki ba? edilir lafa turp s?kar her zaman kimisi sinsidir kimisi adam? katil edebilir

nakarat
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Polemick Feat vaLe - TribaL EnfeksiyoN. My_LiFe 2 407 05-12-2009, Saat: 09:55 AM
Son Yorum: My_LiFe
  Şehinşah feat Da Poet & Patron - Günaha Buladım PesmisT GirL 0 358 04-27-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Emre & Ayben-Yetenekoloji Ñ•qρα кJмя 0 351 05-17-2008, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:12 AM