:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-GeLsiN hAyAt BiLdiği Gibi feAt sEzEn Aksu
ѕqρα кJмя
birer birer kay?p giderde her bir sevilen, yenisi gelmez, eline ge?mez hele ki de?eri hi? bilinmeyen, y?rekte varsa sevgiden de ?tesi,
sen a?lasan da bo?, ???kta yaksan nafile, odan karanl?k hep lo?, hayat?n emri hep ko?, baya?? bir bekledim bo?,
ya?ant?m sanki bir sava? ve ho?ta bazen, ama ate? kesildi?inde ve de sular duruldu?unda, yoksa hep g?lerdi insan, hep kal?rd? masum, sayg?da bir kusur etti?inde minnetinde de?eri yok, kafalarda hesaplar yap?l?r ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten, her kalp y?k?l?r ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her an?m birini ?zler, r?yada yolunu g?zledi?im, d???nceler ve benli?imle canlan?r t?m hat?ralar?m, bitince yaln?z?m, g?z?m? a?t???mda kalm???m yan?mda ailem ve birde arkada?lar?m....

nakarat

?imdi bo?una bakma saate zaman ge? oldu, d?n annem elimi tutarken bug?n 29'da doldu, vakit can almaz ancak can yakar,
fakat bir bekle bak, knock out olursan ?ok sakat, m?cadeleyle ge?en hayatta son round, kazanmak herkes ister,
ne istedi?ini bilmektir ?nemlisi var m? listen, hayallerin, h?rs?n, cesaretin, sab?r selametimse intikam felaketimdir,
ne mektebimde vard? huzurum, ne vard? evde, ??k?p bir ba??ma a?lamakt? belki caddelerde, hayallerin kuruldu?u ve d??lerin yok olmad???, bu g?zlerinse doldu?u, zaman?n dondu?u bir yerdeyim, d???nceler dumanl? da?lar ayn?, g?zse puslu, bir bakm???m mesafeler uzun ve tozlu, benimse yol y?r?r gider bir seyyah olurum, ne paran?n bir de?eri vard?r asl?nda, ne de ?erefle onurun...

nakarat

ameleydim eskiden ?afak s?kerdi her g?n i?e giderken, cebimde yoktu bir kuru? ve ?sk?dar’?m?n her bir yeri yoku?,
her g?n yeni bir su?, ittiler fakat ben olmad?m tu?, kanatl? do?mam?? ku?, vakit hi? ge?memi?ti, ben hep ayn? yerde sayd?m,
ekmekle vard? kavgam daha bir sertti g?nler, ve ge?mi?eydi sayg?m, gelecekti kayg?m, kelebekti kalbim,
akar giderdim olsa bile bir derdim hep g?lerdim, ve a?lad???m? g?rebilen bir annem birde ben, inceden bir perde vard? g?zlerimde,
g?z g?r?r fakat dilim susard?, ayaklar?m, elim, kolumda ba?l?, hayat bu dile kolay velakin her bir yerine a?r?,
ve kimi zaman d???nd?m, asl?nda hi? ??enmedim ben hep d???nd?m, hayata kar?? d?rt silah??r hep g?ler sanm??t?m,
bu ?yle lanet olas? tos bir pembe ki bir bakt?m her ?ey ciddi ve hemen uyand?m...

nakarat
gelsin hayat bildi?i gibi gelsin, i?imiz bu ya?amak,
unuttum bildi?imi do?arken, umudum ?lmeden hat?rlamak...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin gibi sıla 5 648 05-04-2011, Saat: 03:08 PM
Son Yorum: YasSmin
  Ferhat Göcer- Sen Söyle Hayat Hasretiim 0 428 11-10-2010, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Sezen Aksu - Pardon (favori parçam : ) acemhe 0 390 04-27-2010, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: acemhe
  Sancak - Dün Gibi PesmisT GirL 2 788 08-22-2009, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: PesmisT GirL
  maNga - Hayat Bu İşte PesmisT GirL 0 400 06-24-2009, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: PesmisT GirL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:50 PM