:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni nickler seçin beğenin alın
chatlaq mamaqlı@
seytan merhaMeD ister.!!
cığLıkLar senFonisi.[ KaLbiNiN KapıLaRıNı acmaq içN daha kaç aNahtaR qeReq ??]
ßeni sevmedin Yar derDin oLsun akLında.!!! [adın sakLı neFesimde]
ıŞıa qitMemi istedin ama qördüqüm saDece dipsz karanLıq.
zaTen ask Kötü bir saKa anLamaya caLışMa .!!
siLqin kaLeminden önce biTiosa yanLısLarn dğruLarından cok demekTir.!!
ßirkere qiddinMi hep yoLcusundur.!!
kendi dünyamda yazdıqım hayallere süsLü ßi masaLdı ßu. hersey ßtti ama kaLßim unudMuor oNu.!!
anıLar karısTı düşLerimde “qerceq”i “hayaL” etMekLe satmaq isDemedim ama oLmady.!
hayaT basiiTTir secimini yaparsn ve arkana bakmazzsn.!!
mutLuLuqu s*sek coaLırMı.?
bRak aksn seL suLar can ewimden wurduLar..!!
eyy asq mümKünse uzaK dur.;]
bütün iiLikLerimi saTTım seyTaNa.!!
masaLın kötü siriNesi.
Hersee dün qißi inan qeLir qecer bLmesseK kıymeti haYaT ßizi z*qer..!
———————————————————————–
$OYL€ !stanbula kiymetini bilsin! !$T@NBUL guzelse sebebi $€N$!N…
.°•. °•. °•. °•. Her KaLp Kendi Şarkısını SöyLer .•Â° .•Â° .•Â° .•Â°.
BuGüNü yaşıyorsam yarının sEni bana getireceğine inandığım içindir..
AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!
GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerBiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR
● HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya
… Nokta Kadar Menfaat İçin , VirgüL Kadar EgiLmem …
Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim…
Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!
Yanıyorum kendi derdime…Ne var elimde kalan…Bu dünya ztn yalan…
««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,kaZanMak İçİn asLa uÄžra$mAm»»
kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?
CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.
GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!
dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..
ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm
karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi
Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara
karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi
ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!
ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik.
Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !
Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. ‘
Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..
öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..
İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !
Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!
qenc Ya$ımda kaLBimi a$k’a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

Her geleni soktuğun için kalbine…
Döndü kalbin çöp tenekesine
sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi
pHén ßir çocuqun MasaLa KaNdıqı gißi saNa KaNdım..!SöZ wHérDn sHén pHénmDn..!nİyé ŞimDy yHoqSunqi??
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
zür dilerim elini tuttuğum için özür dilerim gözlerine baktığım için özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için
Son gülen sen olacaksin çünkü geç anliyorsun..
olmadığım biri için sevilmektense kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim
Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
Çok yaratıcıyımdır Acayip sorun yaratırım!
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM…!
Ruh ’um kârânLîk’Lârâ , ßêdênîm sana âît.
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
Olume sozum yok sadece… Avuclarim kaniyor.
Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdm sn yoktn. Ve artk söylüyorm “SENİ SEVİYORUM”:
Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan…
Şimdi çok iyi anlıyorum nefes almak değilmiş yaşamak !!!
İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm
Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!
Umutsuz msn nickleri , umutsuz nickler
ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer
!!!!Acıma yok Nefret var,Taviz yok İşkence var,Sen yoksun Sadece ben Varımm !!!
pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!
Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!
Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..
Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ÃŸnm oLmadın Hatta Ödünçtün !!
Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım. Ya seni kazanacaktım, ya da kendimden VAZGEÇECEKTİM.. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGEÇTİM
Yan kaLbim yan.. Giden unutuLur, sen sana yan.. Sus kalbim sus!! Nasibin yok snn a$ktan..
Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.
ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
DOÄžRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben
*Ben seni el değmeden, gözümle de severim.
*·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!
*——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun
*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
*oLMaDıÄžıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuÄžuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi
pHén ßir çocuqun MasaLa KaNdıqı gißi saNa KaNdım..!SöZ wHérDn sHén pHénmDn..!nİyé ŞimDy yHoqSunqi??
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
zür dilerim elini tuttuğum için özür dilerim gözlerine baktığım için özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için
Son gülen sen olacaksin çünkü geç anliyorsun..
olmadığım biri için sevilmektense kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim
Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
Çok yaratıcıyımdır Acayip sorun yaratırım!
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM…!
Ruh ’um kârânLîk’Lârâ , ßêdênîm sana âît.
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
Olume sozum yok sadece… Avuclarim kaniyor.
Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdm sn yoktn. Ve artk söylüyorm “SENİ SEVİYORUM”:
Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan…
Şimdi çok iyi anlıyorum nefes almak değilmiş yaşamak !!!
İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm
Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!
</SPAN>Umutsuz msn nickleri , umutsuz nickler </SPAN>
ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer
!!!!Acıma yok Nefret var,Taviz yok İşkence var,Sen yoksun Sadece ben Varımm !!!
pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!

Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!
Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..
Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ÃŸnm oLmadın Hatta Ödünçtün !!
Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım. Ya seni kazanacaktım, ya da kendimden VAZGEÇECEKTİM.. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGEÇTİM
Yan kaLbim yan.. Giden unutuLur, sen sana yan.. Sus kalbim sus!! Nasibin yok snn a$ktan..

Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.
ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
DOÄžRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

geçmişi düşünüp yad etme
geleceği düşünüp feryad hiç etme
geçmiş boştur gelecekse meçhul
hiç değilse yaşadığın anı berbat etme. . .

kül olup sönmektense yanmak daha iyidir ..
Bana akıL veRmeden ÖnCe geRi kaLanın sana yeTip yeTmeyeceğiNi heSapLa!
Hafif acılar konuşabilir ama derin acılar dilsizdir ……….
eLeKTrikLer yoK mum IşığıNDa Televizyon izliyoruM, canım sıkıLdı aKŞamLeyiN sAhiLe güNeşLenMeye GidiyoRuM, seN sevMiyoRsun biLiyoRuM amA beN seNi sEviYoRuM…
ßiLmediqinis keLimeLerin aLtını çizin derdi hocam …
ßunca yıL/ßunca yoL/ßunca hayat ve kitaptan sonra ;
ßütün keLimeLerin aLtını çiziorum … hocam artık izin istiorum

beN senİ duvarlarıN arkasınA
sakladıM karşıdaN düZ taŞ
varsıN hepsİyanılsıN,sevincimE soN yoK
bahçeM yalnıZ benimsiN…

ßöcek Olmayı kaßuLLenenLer.. EziLince Şikayet EtmemeLidirLer..
..вεи αяtıк ћεя/δεуiм.. δαиα яαğмεи ћεя/δεyiм..
“bazıları benim korkunç bir insan olduğum düşünüyor!hiç bile!bende bir çocuk kalbi var:masamda ve kavanozun içinde!..”
gözbebekleri uzağa bakarken birde aşık olunca büyür.demekki sevilen hep uzaktadır
Kuşbakışı bakmak güzeldir; fakat kuş gibi bakmamak şartıyla - Şeyh Sadi
Ruhu… Beyni… Mekânı…Her yeri Dağınık… Öyle biriyim…Öylesine yaşıyorum…
Canım yanıyoR !
KaLsaydın diyé söyLeyemediqLerim.
qiTTiqden sonra yüReqimé aÄžır qeLiyor..
şimDi - arDından sesLendikLerim,
yuTkunurkén boÄžazıma takıLıyor.

Hatalı msn nickleri , hata nickleri
kavgadan uzak kalmışsan
sevdadan da uzaksın
demektir…

Üzgünmüsün…Boşverrrrr….Hayata Sırf Gıcıklık Olsun Diye Gülümse…
senin olmadığın sokaklarda
izimi kaybediyorum..
çıkmaz aşklara gidiyorum..
nerede bir boşluk görsem;
dalıp dalıp bakıyorum..
ve ne zaman baksam;
her boşlukta gözlerine düşüyorum..

mesafeler aşkı yıpratamaz…
ağır gelmiş günlük hayatta taktığı maske,,,yine de atamamış onu bir yerlere,,,
kesilmiş koyuna derisinin yüzülmesi acı vermez.
Şair giden geminin ardından bakar; bakar da kendini zora sokar ya…
Kırık çizgilerini onarırken aynalar,
Değişken gölgelerle, Koparılan zamanı,
Yaşamak bambaşka..

”Dün” öldü,”bugün” ise sanki can çekişmede,
”Yarın” henüz doğmadı,doğmayacak belkide::..

En kötü hata, en iyi merdiveni yanlış duvara dayamaktır.
“Hep denedin.
Hep yenildin.
Olsun.
Yine dene.
Yine yenil.
Daha iyi yenil.”

Hoşuna giden her şeyi söyleyen kimse, hoşuna gitmeyecek şeyler işitir.
Yasalar örümcek ağı gibidir. Küçük sinekleri avlar, ama büyük olanları tutamaz.
İnsanlar büyüdükçe malesef hayalleride küçülüyor.
”insanin her gun yaptigi en iyi sey intihar etmemeye karar vermektir.”
Her İnsanın Bir Parmak İzi Bir De “Seni Seviyorum”u Vardir..
Ne zaman geçse akLımdan bir şairin dizeLeri
Ben sana mecburdum
BiLemezdin

Gazozuna oynadığımız top, Meyvesine tırmandığımız dut… Ve kaç kez oyuna dalmıştık, Acıktığımızı unutup… En ateşli maceramızdı Fitili tutuşmuş bi kız kaçıran… Ve ne çok şarkı bilirdik Bilmediğimiz tek şeydi yalan…
Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın. Onunla paylaştıklarımı seninle
paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım

… neyi erken yaşadıysam
hep ona geç kalıyorum …

İmkansızlık İmkansızdır Bende İmkansızım..Şaşırma Pişmanlıktan Geri Dönersin Ansızın…
boşver yaşı başı,
aşk var mı aşk, sen ondan haber ver?

can yücel’
ĦЄRŞEY ĦĄFİF OLĄÃŸİŁİR ĄMĄ…”SЄVMЄЌ ĄÄžIRĐIR”…
…adeletsiz koca dünya yine olan bana oldu….
Çamur mu sürmek istiyorsun başkasının duygularına önce senin ellerin kirlenecek …
başı sonu eksik bir kelimeyim… ya bozduysam anlamını cümlenin…

Aradığımız şey bilinen bir şeyse,aramaya gerek yoktur.Bilinmeyen bir şeyse,bulduğumuz şeyin aranan şey olduğunu nerden bileceğiz

Bana İhtiacın y0nq arDık .. seNin 0Lana ii baq . !
HaHaHa ..<< İ$Dé HayaDım böLe b0$ biR KahKaha . "Herkes Bundan Sonra Bendeki Değişimi FarkediceK..!" Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLışı doğruyu ayırıyor.. (: değiLim siZin qiBi oLmamDa qökDéLenLerDéN tüküRüCém suraTınıZa aLayIna x) baZén kaDéRi beLirLér yaZı yaDa tuRa. . ßu dünya $akaySa néDén ßén qüLmüoRm ßu dünya $akaySa néDéN ßén haLa öLüyüm !!! qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !! heR$ei deneRim ama yapabiLdikLeRimi yapaRıM .. ! ! .. siL bHa$TaN .. ! иé iLk иédé soиduи sévgiyLé BağLaиıp иéfяétLé soи buLduи üzgüиüm ézik iиsaи séиdé uиutuLduи giderim bu diyardan yüreim bana kalmışsa... (!) Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez.. Ya$amayI çok seviyorum, bana bula$mayan herkesi de çok seviyorum =] kırSanDa birÇok kéZ kaLbimi faRkeDér mİ séRseRy ? inSan oğLu naNkördüR değer weRmez kimseye .,bende inSan'm sonuçta fasLasıNı bekLeme . . takıL bana hayaTın rénkLenSin faSLa takıLma göKkuŞaÄžına dönérsİn x) kaLßine zorLa öqreTemessin yaßancı *2 keLime [ ! ] Farklı msn nickleri , farklı nickler
Sewilirken Uyuyordun!
Şimdi SEN Sew , Böl Uykunu..!

eL ßaK ßiR eLimde göKyüzü vaR haLa
ÖteKinde kayıp giden yıLdızLar..
KorkuLarda ßenim umutLaRda
*Beni ßıRaKma…*

iLksin..!
smdiLik soN..
hiC bi suRéT “sen” oLamaz..

asLa yerini kimsé aLamazz..!(L)
‘ Gözümü ßoyamaya CaLı$ma OLum ßénim Dünyam Zati Rénqarénk!
ZevkLere DönüseN AskLara iNat yasasıN sevqiLisiz hayat
Tanяı DéiLim Ama Tapannaя Faя
CahiL DéiLim Ama Séwméi ßiLméi$Léяim Faя
YanLı$ DéiLim Ama SapkınLıkLaяım Faя
ßazén ßo$ Konu$uяum Ama GücLü CümLéLéяim Faя
$aяkı DéiLim Ama EzqiLéяim Faя
Pi$man DéiLim Ama HatıяLamaı UnuddukLarım Faя
MéqaLomAn DéiLim Ama ßüyüLéici 1 ßén Faя
ArtiSt Hic DéiLim Ama “MuhTé$ém OLmaK” KanıMda Faя! x)

Dü$ünüo Musun Hayatın ßoktan Géctiqini HayaL Et YüzLércé Ki$inin ÖLméni İstédiqini!
«|Ďєη’(qєѕWinki’z|»
hayatımın anLamsızLıgını senin sayende
bertaraf ediyorum!
akLımdaki düşünceLerLe birLikte kanıma karışıyorsun
canımı acıtıyorsun!
buna vücudum bagısıkLık kazandı
bunLara tepki vermek yerine sana uyuyorum kendimi caresizLikte buluyorum!

ßırak y0LLar qirSin Aramıza
Nefret et benden !!
Bayılıyorum buna (= !

Hép Aynı Düşün Péşinde
SöyLé Né Var İçindé

Anlatamadigim birseyler var,*
*Hep baska baharlara biraktigim
*Ucurumlari tam a$arken,
*Kiriliyor kanatlarim**

αятıк кαρıуı çαℓαη вєη ∂єğιℓιм αηηє
яυнυмα вαşкαѕı gιя∂ι ∂üηуαηıη ѕση güηü gιвιу∂ι ѕαηкι
тüм ∂σкυη∂υкℓαяıм єяιуιρ gιттι… αятıк σ кüçüк çσ¢υк ∂єğιℓιм αηηє ιçιмє вιя ¢αηαναя уєяℓєşтι !

SenLe BeN BaTI-DoÄžu , AmA DüNYa YuVaRLaK
hayaL kurmak hayaL oLdu
‘ Gözya$Larını SiLéßiLécéin Ték Yér ELinin Térsi Akmasın Gözya$Ların IsLanmasın Ne GözLérin Ne Dé ELinin Térsi
‘ TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Anlamam!
‘ Ne Zaman ßu Kadar Zor OLdu NéFés ALmak?
‘ Sénin $imdié Dék Yaßdıqın En İi $éy Kayßédmék!
HeR YüReÄžiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR
Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack’indeyim
“HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?”
“Sana İhtiyacım Var GeL!!!” Diyebilmekmiş Güçlü Olmak
Sana “Git” Dedigimde Anladım

Seviyorsan Seviyorsundur AMA’ sı oLmaz Bu işin ÜsteLik Bir Cümlede AMA Varsa Bir Önceki Yargının Hiç Bir Hükmü Yoktur Artık
чıLLαr sonrα dα iLk günkü gibi αşık kαLαLım…
кendiiмiizii σLdυğυмυzdαn dαнα fαякLı göѕтeямe çαвαмız уσк
nefesiimsiin… *seniinLe αnLαmLıчım ben!

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тєÂ¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя
нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη
αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_кα∂α∂ ιя
Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir
Offff Çok sıkıldım bu hayatin ikinci kanali yok mu?
Doğru Söleyeni deokuzköyden Kovarmışla
r Sana onuncu köyden sesleniyorum
SENİ ÇOK SEVİYORUM

senin havanın olduqu yerde ßenim rüzqarım yeter senin çırpınıp varolmaya çalıştığın yerde ßenim varlıqım yeter!!!
Ya zamnından erkn qelrim dünyaya qeldğim gibi ya da zamnındn çok qeç seni bu yşta sevdiğim qibi… Mutluluğa hep geç kalırım, erkn qiderm mutsusluğa… ya herşy bitmştr çoktn yada hiçbişy bşlamamştr… öyle bir zamnda qeldim ki ölüme erken sevqiye qeç… yine qecktm bağışla sevqilm sewqiye on kala ölüme beş……
qözlerimi açsamda sn çıksan karşıma…!!!!!!
Ahhh şu yıldızlar her qece senin kılığnda dolaşırlar…!!!!
Bizde bilirdik sevgiliye pırlanta almasınıama dostlarımız açtı yedık içtık pırlanta parasını
daha boyun bi karış beyfendi olmaya çalışşpeşimde dolaşma otur dersıne çalış
Her söze verecek cvpım varama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die
aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN üSüTüP HaSTa oLaBiLiR )
Gecen gün dilenciden dayak yedim verilMEmis sadakam varmis
Şekilli nickler , şekilli msn nickleri

sevgilim bana bir gul verdi,bu gul soluncaga dek gelirim dedi,fakat hic gelmedi cunki gul plastikti
Eger aska bir ceza verebilseydim onunda benim gibi sevmesini isterdim!
geçiçi bir dövmesin şeklini çizdi tanrı topraklaravakti gelince kazma kürekle silineceksin !
kimisi kırdı umudu lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu
denize düşen yılana sarılır DENİZ hanginiz? YILAN hanginiz?
düşmanlarma ekmek attım anlamlarıma anlam kattım
Haritalara bakıyorum evin yok Sözcüklere bakıyorum adın yok Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok
devam
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̅ ̲a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ:BIZDEKI ALISKANLIK!!! (bunu nicke yapıştır sigara olsun)
Alfabe artık 28 harf, “O” şimdi asker!
ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ
OLMADI ANNE AFFET İSTANBULLL BU LLLLLLLLAAAAAAAANNNNNNEEEEEEEEETTTTTTT
ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя
HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun
Unutmayın Biz,Siz Yola Çıkarken Annenizin ”Uzak Durun” Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız!
””Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM””
çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa
p**likmi=üstümüze yok,Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!!
őŁűm µγкµ gίÃŸί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁÂªг Чªżıℓıг…
•S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b• î•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´• R•Ã»•M••• •S•Ãª•V•G•Ã®•L•Ã®•M•
*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN
·�*•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•�*·
•••Â»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••
ஐღღŞÃªŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ
•YÜRÊGÃŽNLÊ••••••••••SÊV ÊN••••••••••Ã‚SL•••� �••••••Ã‚ LDÂTMÂZ•
~•Â¤Â»•••Ã·•Â¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥
(%) §€Ni §€v€Â®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€Â®iM, §€nI B€NiM KÃ…DÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÃ… dIz€Â®Im (%)
HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ
๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя!!!๑۩۞۩๑
Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ
a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n
‘ //Há¥áT Â¥�*Ñé; q�*R�*$, qéL�*$mé, SoNuÇ q�*r�*$ ; ÑéDéѧ�*Z qéL�*$Mé ; úM�*T§�*Z§oÑuÇ ; GéRéK§�*Z//
< > ßi gün KabALık ederSem haberSizce Cekip Gidersem yaNLızLığım Size ! emaneT

</SPAN>
Ara
angel_from_hell
teşekkürler paylaşım için

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  damar etkili nickler chatlaq mamaqlı@ 0 557 12-24-2008, Saat: 12:50 PM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@
  Koyucu Nickler Okuyun çok Güsel Nickler War kanatsı@z--meleq 5 1,108 12-21-2008, Saat: 10:24 AM
Son Yorum: My_LiFe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:32 AM