:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keşke beni görebilsen
sıla
9789944670043_o.jpg

Hayal kırıklıklarını onaracak aşktan daha güzel ne olabilir ki?..

Cecelia Ahern bu kitabında okuyucularına sıra dışı bir dünyanın ve sıra dışı bir dostluğun kapılarını açıyor. Klasik bir aşk hikâyesi olabilecek öykü işin içine bir hayaletin girmesiyle bambaşka bir boyut kazanıyor.

Hayal kırıklıklarını onaracak aşktan daha güzel ne olabilir ki?.. diyenlere aşkın hiçbir zaman kolay olmadığını hatırlatmak için yazılmış sihirli bir roman...

Arka Kapak

"O an orada son hamlemi kontrol etmem gerektiğine kara verdim. Elizabeth'e doğru düzgün elveda demem ve kendimle ilgili gerçekleri son bir kez anlatmam gerekiyordu, ki, onu terk ettiğimi düşünmesin. Hayatının sonuna kadar sevdiği adam onu terk ettiği için acı çekerek yaşamasını istemiyordum. Hayır, bu, onun için çok kolay olurdu, bu, ona bir daha asla sevmemek için bir bahane olurdu. Ve o yeniden sevmek istiyordu. Geoffrey gibi olup, senelerce dönüşümü bekleyerek sonunda yalnız ve yaşlı bir kadın olarak ölmesini istemiyordum." Cecelia Ahern, 'Keşke Beni Görebilsen'de mistik dünyanın kapılarını aşkın anahtarıyla aralıyor. Kitap, klasik aşk hikâyesiyken işin içine bir hayaletin girmesiyle bambaşka bir hal alıyor. Hayattan ve aşktan umudu kesmişlere mücadele etmeleri gerektiğini vurgulayan kitap, hayatların beklenmedik anlarda değişebileceğini anlatıyor.
Ara
sıla
P.S. I Love You'nun yazarından...

sihir dolu mükemmel bir aşk hikayesi...herkese tavsiye ederim
Ara
PCKoPaT
İsmi güzelmişBig Grin

Tşkler bakarm ktapçıya gittiğimdeTongue
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum