:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceza-fArk vAr !
ѕqρα кJмя
nakarat

maymunlar cehennemindeyim, hi? kimse duymam??, sordum hi? kimse g?rmemi? ve hi? kimse konu?mam??,
korkular dolup ta??nca kom?ularda kalmam??, yalanc? ?ahitler ?o?alm??, ordularda saf alm??, sanki herkes zan alt?nda, pozisyon sert penalt?,
yeralt?ndan ??kt?m ben ?oktan fareydim ?ok yol ald?m, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmad?,
fakat sabr?msa aram?zdaki en b?y?k farkt?r, g?nl?m kavga etmek istemez b?kt?m da zaten, ?elimsizlerle u?ra??p, ?a??rm??a laf anlatmak,
beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere ???tler, bak??lardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir, orda kimse yok mu hadi biraz ses ver,
burada ben s?k?ld?m yakla? bana el ver, eninde sonunda g?r??ece?iz elbet, ?imdilik benden bu kadar iyi bu mesafe...

nakarat

iyice havaya gir havaya gir iyice, ben yorulmam kondisyonum top ta dj, sahnede b?y?lerim tam bir bu?uk saat,
seyirciyle birle?ir bir b?t?n oluruz o an, g?z?n? kapat ve dinle bence en az?ndan, y?zde y?z ger?ek ve canl? ?okta rahat?z burada,
g?nl?n? sen ho? tut, olacaks?n ho?nut, bo?luklar dolar yavrum biz bo?una m? ko?tuk, ayr?lm?? birbirinden millet, hep uzak blok blok,
salland?k?a kendinden ge?mi? s?n?flar hep tok, yeni moda glock, bizde ise bar?? stok, yanl?? s?yler horoskop ve vakitsiz ?tm?? horoz,
festivaller ?zg?rl?k, bar?? demekti n'oldu, insano?lu ?stanbul'da bu kural? bozdu, neyse bizim i?imiz ?ok dinlemek ve e?lenmek,
dinletmek ve e?lemek gerek beklerler ??nk? bizde...

nakarat

uzakla?t?k?a uzakla??r insanlar yabanc?la?t?, ortamlar yabanile?ti, kelamlar acayiple?ti, sayg?ysa ??lde bir yerde her dilde bir a?k ?ark?s?, k?rd???mle d???mlenen yollarda arkada?l?klar, e?lenmekte ?art biraz, kafa da??lmadan oynanmaz,
her g?n bayram olmaz ancak arada bir co?mak farz, kuruntulardan kurtulmak, k?r?nt?larla kalmamak,
yosun tutan bir kimse de?il de ????? parlayan olmak, sen s?kma can?n? ben buraday?m her daim, co?turmak i?in haz?r g?n?llerde yer varsa, geldi?im yerdeyim, elimde ka??t kalemim, elimde a??k kartlar?m ve elimde ki mikrofonla...

nakarat
fark var seninle iyi aras?nda b?y?k bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir,
fark var k?t?yle benim aramda irice bir, fark var iyiyle k?t? aras?nda duran...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera
  Ceza ( Fark Var ) ÖLÜM MELEÄžİ 0 386 07-29-2007, Saat: 06:15 PM