:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özlüyorum
Aşksı@z
..Özlüyorum..
Neden olduğunu bilmeden garip bir duygu saplanıyor yüreğime.. Kendim bile anlam veremiyorum sahipsiz bakışlara.. Herşeyin sonunu getiren ben, o eskiyi özleyen gene ben oluyorum. Garip...
Farklı duygular besliyorum hayata karşı.. "O" ne düşünürse ben tam tersini düşünüyorum. Bu fark çekiyo birbirimize.. Sonra gene kafam karışıyo. Dalıyorum maziye. . .

..Özlüyorum..
Bakışlarını özlediğimi fark ediyorum yokluğunda. Bir başkasıyla görünce içim acıyo,yüreğim kanıyor. KaL demeyi ne çok isterdim oysaki.. Ama diyemedim..Zavallı yüreğim acıya yatkın nasıl olsa. "Git" desemde, git-meseydin ya sen.. Acıyı yaşatmasaydın ya bana.. Düşünemeseydim keşke seni..

..Özlüyorum..
Bir tutam sevgiyi özlüyorum. Bana verdiğin bir sevgi cümlesiyle hayata bağlanmayı özlüyorum. Gidişini hatırlıyorum.Oysaki ben yollamıştım seni. Ben istemiştim bu acıyı.. Dayan yüreğim! 'Gelip geçici bir heves' de geç.. Bu da geçicek !

..Özlüyorum..
Elele yürüyüşler aklıma geliyor bir sevgili gördüğümde.. Kokun tütüyor burnumda.Kıyafetlerimde bir 'sen' , yollarda bir 'sen' , hecelerimde bir 'sen' , aklımda bir 'sen' . .
Sen de özlüyorsun, biliyorum. Ama gel diyememki sana.. Tekrar başlatam***i.. Nekadar özlesem de, yüreğime hapsetmem gerekiyorki. .

..Özlüyorum..
Seni görebilmek için verdiğim çabayı.. Buralar buram buram hasret kokuyor. Yine eski ben..Yine aynı ben..Yine sen'siz ben.. Buralarda aynı.. Gidişlerde bir 'sen'..

Şimdi öyle garip bir haldeyimki.. Kimse çözemiyor bu halimi. Susuyorum, çatışma oluyor. Oysa, sadece susarak özlüyorum seni...

Alıntı
Ara
Hasretiim
Kıyafetlerimde bir 'sen' , yollarda bir 'sen' , hecelerimde bir 'sen' , aklımda bir 'sen' . .

Cok Güzel Emegine Saglik..
Ara
Aşksı@z
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kıyafetlerimde bir 'sen' , yollarda bir 'sen' , hecelerimde bir 'sen' , aklımda bir 'sen' . .

Cok Güzel Emegine Saglik..

Teşekkür ederim Hasretim yorumda bulunduğun için
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Fotoğrafların ellerimde şimdi.Kaç zamandır bakmaya cesaret edememiştim ya.Cesaretimi topladım ve serdim gözlerimin önüne... Buruk bir gülümseme dokundu yanağıma, maziye daldı gözlerim... "Ah be huysuzum nerdesin?" dedim kendi kendime.Biliyorum duymayacağını,cevapta veremezsin ... ama konuştum işte konuştum dakikalarca resminle.Cevaplarını kendim verdim.Komik gelecek belki ama mutlu da oldum biliyomusun.Çok şey istememiştim zaten senden...Küçük sevinçler yeterdi bana...

Yeni bir gün...

Yine bir gün...

"SENSİZ"

Bilmem kaç gün oldu ya yokluğunla başbaşa kalalı.Bilmem kaç gün daha geçecek;

SENsiz... BENsiz... BİZsiz...

Teşekkürler Aşksız yüreğine sağlık.Özlemek insanın her anında var helede özlenen sevgili ise onun yeri sözcüklerle bile ifade edilemez.
Ara
Aşksı@z
[quote=нüzüηçiçєği]
Fotoğrafların ellerimde şimdi.Kaç zamandır bakmaya cesaret edememiştim ya.Cesaretimi topladım ve serdim gözlerimin önüne... Buruk bir gülümseme dokundu yanağıma, maziye daldı gözlerim... "Ah be huysuzum nerdesin?" dedim kendi kendime.Biliyorum duymayacağını,cevapta veremezsin ... ama konuştum işte konuştum dakikalarca resminle.Cevaplarını kendim verdim.Komik gelecek belki ama mutlu da oldum biliyomusun.Çok şey istememiştim zaten senden...Küçük sevinçler yeterdi bana...

Yeni bir gün...

Yine bir gün...

"SENSİZ"

Bilmem kaç gün oldu ya yokluğunla başbaşa kalalı.Bilmem kaç gün daha geçecek;

SENsiz... BENsiz... BİZsiz...

Teşekkürler Aşksız yüreğine sağlık.Özlemek insanın her anında var helede özlenen sevgili ise onun yeri sözcüklerle bile ifade edilemez.

Kesinlikle hüzünçiçeği ben sevgisiz ve Aşksız bir hayatı düşünemiyorum acısıda güzel özlemide hasretide ne dersinYüreğindeki sevgi kalbindeki Aşk Ateşi hiç sönmesin.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Aşk insana çok şey yaptırır çok şey söyletirmiş bir düşte sevdaya o zaman gör ah ah (:

Yüreğine sağlık tekrardan Smile
Ara
CaNaT
Aşksız bu çok güzel bir şiir ya
Paylaştığın için teşekkürler
Diyecek pek fazla bi söz bulamıyorum şiire çok güzel
Ara
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk insana çok şey yaptırır çok şey söyletirmiş bir düşte sevdaya o zaman gör ah ah (:

Yüreğine sağlık tekrardan Smile
Haklısın Hüzün bakalım artıkBig Grin umarım görürüzBig Grin
seninde yüreğine sağlık Hüzün
Ara
Aşksı@z
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşksız bu çok güzel bir şiir ya
Paylaştığın için teşekkürler
Diyecek pek fazla bi söz bulamıyorum şiire çok güzel

Beğendiğin için teşekkür ederim gerçekten çok güzel.
bende sizlerle paylaşmak istedim Yorumda bulunduğun için teşekkür ederim.Berats
Ara
Hasretiim
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim Hasretim yorumda bulunduğun için

Rica Ederim Canim Ne Demek Herzaman Emege Saygi Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni sevmeyi özlüyorum history 0 419 03-28-2012, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: history
  Özlüyorum history 3 457 11-23-2011, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: history
  Özlüyorum seni..! MeLeksi 1 406 05-16-2011, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: YasSmin
  Seni Özlüyorum... acemhe 4 471 05-05-2011, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: acemhe