:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cEzA-hizA ve nizAm yOk !
ѕqρα кJмя
nakarat

sokaklar kimin acep, kimin elinde rifle, ben yolday?m plakam yerli yana kayk?l, t?m yollar ??kmaz, zaman ?ok ge? oldu ayr?l,
?a?k?n teenager ?zenti laf atma sen yard?r, bilin?sizce bakan g?zler bir d???ns?n, rap mi, rock m? yada punk m?, jazz m?,
bol pantolon mu yoksa uzun sa? m?, gol? atmak m? yoksa gol? kurtarmak m?, belki e?it de?iliz ama hepimiz dengiz,
?at??maya hi? gerek yok ?zg?r d???n ?zg?rce gez, biz ayn? havay? soluyoruz, biz ayn? sular? i?iyoruz,
biz ayn? sistemlerde ezildik ki bunu da biliyoruz, nedenler ayn? farkl? olan bedenler ve renkler tart???lmaz,
zaten farkl? zevkler ve farkl? renkler, ?nce sayg? g?ster ondan sonra sayg? g?r, herkesin bir hakk? var elinde g?rmeyense k?r...

nakarat

?almaktan, haram kazanmaktansa reklam, tanr?mdan isterim ve sunar?m hep ikram, kim kime dumduma, s?z?n?n eri kim ama,
d?rt bir yana da??lm?? insano?lu, fark?m?z ne ayn?y?z, ayn? trene binmi?iz, sallan?r yer, g?kte inler milyar insan birbirimize girmi?iz,
siz dertsizler sald?rmaktan ?ekinmezsiniz, hep dertliydik biz zaten bunu siz bilmezsiniz, herkes kendi pe?inde bir ?o?u ?oban ararken, bir ?o?u da kaybolmu? tam benli?ini bulmu?ken, kendisine hi? bakmadan, hep ba?kalar?na laf atansa asla ileri gidememi?,
nedense belli buyrun, kar kapatm?? yollar?, buz tutmu?, donmu? her bir su, kanc?kla?m?? millet iyice yav?akla?m?? do?rusu,
korkmu? millet benden online olmu? bu g?t korkusu ve bug?n de g?k karanl?k zaten yok ayd?nl?k olgusu...

nakarat

istedi?in buysa e?er buysa istedi?in, ke?meke? yaratmak ?ok kolay beyinsiz embesil, ben be?te be? vurdum sen neredesin,
tahsil dedi?in m?shil, ?stanbul mu bitti, sen mi kar??l?ks?z hi?bir i? yok, k?st?r?lm?? sesler tek duyulan g?ybet ve vesvese,
k??k?rt?lm?? ke?ler ba? kald?rm?? her bir bo? ?eye, siz beni de bo? verin ve bana bir yol verin, siz benden ?nce sesi k?s?lm?? ?a?k?n o?lanlars?n?z, ya??nda ?st?ne ??kmaya haz?r programlanm??lars?n?z, ya??nda g?relim hadi ?a?las?n t?m ?rmaklar, ben d?nde buradayd?m, bug?nde buraday?m, yar?nda, bir yerden ba?lamakta ?artt?r art?k sizin i?inde, ay?r?rsan ayr?l?rs?n, b?l?n?rs?n hep b?lersen, yenilirsin hep d?versen, rezil olursun hep s?versen, sokaklar herkesin ve herkes ?zg?r her bir m?zik h?r, her bir k?lt?r farkl? renk ve her fikirse farkl? t?r...

nakarat

hiza ve yok nizam, her ?ey ?aka gibi sanki 1 nisan, kap? gibi a??lm?? b?t?n ?zentilerin a?z?,
bunu yazacam ve bir ?o?unu kitliycem...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera