:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bacanak :D:D
nesil!
bigün ben beyza büşra arkadastan kitap almaya gidiodk snra işte bnmde çıktıım çocuk konyaya gittiydi ogün snra işte msjlaşıodk srkli snra işte bi msj geldi aşkım abimin bacanağı kaza yapmıs takla atmış araba biz iiz hastaneye gidiorz smdi die bi msj geldi sevgilimin abisinide çok ii tanırım işte karsı komsumuz ztn.. snra beyzayla büşra okudu önce abww yaptılar snra bi gülmeye basladılar snra bn ağlamak üzereym ve yoldayz snra işte büşra ddi bacanağı yazıomş ddi Big GrinBig Grin ben bacağı koptu okudum ddi koptuk biseleri daha yanls anlamıslardı da unuttumBig Grin ikisi saatlerce güldüler bnde korkudan bi ara ağladım fln önce avuttlar bnde ii hbr alınca hpmz bir kahkaya boğulduk Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
beyzarda.38
bacanak haBig GrinBig Grin ama harbiden nası dalga geçtk senleBig GrinBig Grin
Ara
nesil!
iide anam hadi bn kaza yaptık cümlesini okuyunca heyecandan adneralm yükseldii için dee sz nie okuyamadınz yanls okudnuzz Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
beyzarda.38
ya biz okumadıkki senin sayendeBig Grin
Ara
nesil!
Big Grin töbe nauzubilah Big GrinBig Grin ama yani o haldede doğru okuyamazdmmBig Grin
Ara
beyzarda.38
Big GrinBig Grinmesaj sakince düzgünce okunur cnmBig Grin
Ara
nesil!
Big GrinBig Grin sana hacı kaza yapmıs bacanağı dselr snde abisinin bacaı kopmus okurdun hıh Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
beyzarda.38
değiştirecektin ilayda unutma
Ara
nesil!
deiştirilmioki!!
Ara
beyzarda.38
off napcam ben nesee
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi