:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-sEn oynA DiLber
ѕqρα кJмя
fazla pop?ler olmak ka??n?lmaz dinlendik?e, pop?ler olmak amac?m de?il dinlenmek sadece,
fikri firar eylemi? senkron kaym?? millette, kati sonu?sa beter y?llard?r sahteler var sahnede,
ba??na Anadolu kelimesini koyunca krals?n, zaten disiplinde yok meyhaneci y?llard?r doldurur, korku filmi gibi tekerr?r,
?atlak sesler t?rmalar, kumarbazl?k diz boyu ko?um iddaaya var m?s?n, an?lar o?lanca canlan?r moralin bozuksa dinle,
depresyona girme ya?ar rap te yapma, playback gitar ?almaktansa susar?m daha iyi, ?ok komiksiniz siz kuklalar oynay?n bari,
kimin burnu daha iyi koku alacak, acaba kim av?na daha ?nce ula?acak, ahlaks?z merhametsizin yan?nda kalmaya devam ederse,
maskeler d??er ?ak?ak??lar yan?nda gider...

nakarat

dikkat istekler ihtiya?lar?m?za kar??, gereksinimlerinde listesinde pek gereksiz olan en ?stte yaz?l?,
biz denizde y?z?yoruz, ak?nt? ?ok biz keriz miyiz helal pe?inde ko?uyoruz, yada hapiste ??r?yoruz ve de bir ba?ka bak?yoruz,
bazen a?ka dal?yoruz, naa? omuzlay?p g?m?nce sanki ders mi al?yoruz, ?leni an?yoruz, birbirimizi tan?yoruz, gene de d??ene vuruyoruz, bug?n g?zel bir g?n yar?n nas?l olur bilinmez, g?nde ya?an?r ancak d?nden hi?bir ders al?nmaz,
bug?nde bitecek elbet iyi bir gelecek ister herkes, benim rapim var ba?kas?nda zar hayat?n ritmi dar,
benim sesim, y?rek benim, bilek benim, t?fek de?il dilim, silah de?il bu duydu?un benim, yalan de?il,
sessizlikten ?nce bence sende bir nota ol, belki yeni bir ?ark? bestelersek d?zelecektir her bir yol...

nakarat
sen oyna dilber, biz ?alar?z alem bizi ister,
?engi gibi d?ner, sanki bizler, oynatamay?z titrer sayemizde t?m dizler...
Ara
RomantiK_Genç
cezayı hiç sevmem BEN SAGOCUYUM Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Badem - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber _AL0n3_ 1 353 03-01-2009, Saat: 03:07 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 03:00 AM