:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Yüreğim Yüreğinde Tutsak"
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim Aşksız beğenmene inan çok mutlu oldum.Ben sadece bu güzel yazıya ufak bi kaç sözle eşlik etmek istedim.En büyük pay bana ait değil bu konuda Hilal'im benden önce geliyorSmile

Gerçek sevgiyi gözlerine bakarak yalansız ve dolansız olanlara vereceksin ki kıymeti daha da artsın ve hep özel kalsın.Buda benim Çileğim ve onuda herşeyden çok seviyorum.Sevildiğimi bilmekte o kadar harika bi duyguki.İnsan karşısındakine ne kadar adım atarsa o da sana bi o kadar fazla yaklaşıyor.Üç beş günlük dünyada sevgilerin kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum ben.Bu arkadaş sevgisi olsun , dost sevgisi olsun anne baba sevgisi ,kardeş sevgisi ve Yar sevgisi olsun ki hepsinin değerini ayrı ayrı bilip hep korumalıyız kalpten ve inanarak (:

Ayrıca rica ederim paylaşmak güzeldir insan acılarını mutluluklarını sevdiği insanlarla paylaşmalı.

HüzünÇiçeği senin bu güzel sözlerinden sonra ben ne diyebilirimki. Yanlızca seninle hem fikirim diye bilirim içten ve Yürekten iyiki varsınız. gerçi burda tanıdığım falan yok ama sizleri böyle tanımaya başlayınca iyiki varsınız diyorum iyiki burdayım diyorum.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HüzünÇiçeği senin bu güzel sözlerinden sonra ben ne diyebilirimki. Yanlızca seninle hem fikirim diye bilirim içten ve Yürekten iyiki varsınız. gerçi burda tanıdığım falan yok ama sizleri böyle tanımaya başlayınca iyiki varsınız diyorum iyiki burdayım diyorum.

Ne mutlu bize ki kendimizi ifade edebiliyoruz. Zamanla daha da tanıdıkça anlarsın hemen birden olmasını bekleyemeyiz hiçbişeyin dimi (:

Seni bende fazla tanımasam da sıcak bir yaklaşımın var zamanla tanışırız .
İyiki bende burdayım sende ve sevdiklerimde burdalar Smile
Ara
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne mutlu bize ki kendimizi ifade edebiliyoruz. Zamanla daha da tanıdıkça anlarsın hemen birden olmasını bekleyemeyiz hiçbişeyin dimi (:

Seni bende fazla tanımasam da sıcak bir yaklaşımın var zamanla tanışırız .
İyiki bende burdayım sende ve sevdiklerimde burdalar Smile

Kesinlikle seninle hem fikirim hüzün.
evet seninle hiç sohbetimizde olmadı,umarım daha sık sohbet eder birbirimizi tanırız.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Elbetteki burdayım ben (:
Ara
asi_ve_mai
eğer aşk varsa yüreğinde tutsak kalmıştır dilin...
yutarsın kelimeleri yanmış olsa da için...
bir cümledir belki kaderi değiştirmek için...
söyleyemezsin ne sevdiğine nede kendine...
akşamlar sadece sana geldi sanırsın...
gözlerindeki yaşlar aktı sanırsın...
iki kelime ile dünya yanacak sanırsın...
sadece "seni seviyorum" demekten kaçarsın...
bu kısa cümle o kadar zordur ki söylenmesi ( sadece değerini bilen için) yanlış gönüllerde paralanmasından korkarsın... bu cümlenin kutsallığından korkarsın...
eğerki karşılık bulamayacak olursan yaşayacağın üzüntüden korkarsın...
bu nedenle ya sevgini içinde yaşarsın ya da karşıdan bir samimiyet bulamıyorsan bu cümleyi kalbine saplar yarınlardan kaçarsın...

yüreğin bu kadar güzellikleri bir araya getirebiliyor
ve sen de bizleri bu güzelliklerden mahrum bırakmıyorsun...
sana sonsuz teşekkürler hilal...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  siz bilmezsinizde,yüreğim iyi bilir bu hikayeyi!! ::CESMİNAZ:: 13 1,051 04-10-2022, Saat: 02:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitti yüreğim ! acemhe 18 1,707 02-13-2014, Saat: 12:54 AM
Son Yorum: acemhe
  Ben yüreğimi “yüreğinde” astım ! acemhe 6 592 02-24-2011, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: acemhe
  Yüreğim Seviyor İşte Seni ,, # Pè®iM§ii # 26 2,038 03-19-2010, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  kes be yüreğim kes sende ! kraLiché^ 0 575 01-25-2009, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: kraLiché^

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:39 PM