:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
______Üzerime Gazete Örtün_____
asi_ve_mai
DarkLady Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gönlüne sağlık... Ne denirki böyle güzel bir yazıya....

okuduğun ve yorumda değer bulduğun için çok teşekkür ederim...
güzel yüreğinden mutluluk eksik olmasın...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herzmanki gibi mükemmel eşliğin için sonsuz teşekkürler hüzünçiçeği....
yaşanmışlıkları yazan kaleminden mutluluk eksik olmasın...
o gönlün yazılmaya değer mutluluklar yaşasın...
yüreğin ve varlığın dert görmesin...

Rica ederim.Mutluluk dediğin bir kaleme sığmadan, akıp gidiyor yaşantım ellerimden..

Bu güzel dileklerin senin içinde geçerli..
Ara
Aşksı@z
Sevmeyi kalbimden , severek yaşamayı senden öğrendim.Son bir adımla kapındayım işte.Bak o çocuk ve masum yüzlü ben şimdi ne halde.Senin yarattığın eserin senaryosunu kendi ellerinle çizerken unuttuğun tek bir şey Bendim ..Benliğim ve sana olan aşkımdı.Harcadın vefasızım.Bak ne kaldı geriye söyle .Küçük bir sevgi parçası için yakıp kavuramayacağım şey yoktu senin için.

Uzatırsan ellerini bana kalpten seninim , bakarsan gözlerime yalansız o zaman benimsin...

süperdi hüzün yüreğindeki o engin sevgin kalbindeki aşkaolan duygu ve hislerin hiç eksilmesin.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sevmeyi kalbimden , severek yaşamayı senden öğrendim.Son bir adımla kapındayım işte.Bak o çocuk ve masum yüzlü ben şimdi ne halde.Senin yarattığın eserin senaryosunu kendi ellerinle çizerken unuttuğun tek bir şey Bendim ..Benliğim ve sana olan aşkımdı.Harcadın vefasızım.Bak ne kaldı geriye söyle .Küçük bir sevgi parçası için yakıp kavuramayacağım şey yoktu senin için.

Uzatırsan ellerini bana kalpten seninim , bakarsan gözlerime yalansız o zaman benimsin...

süperdi hüzün yüreğindeki o engin sevgin kalbindeki aşkaolan duygu ve hislerin hiç eksilmesin.

Beğenmiş olmana çok sevindim . Ama ufacık bir ayrıntı var Asi_ve_mai benden önce gelir ona teşekkür etmelisin (:
Ara
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beğenmiş olmana çok sevindim . Ama ufacık bir ayrıntı var Asi_ve_mai benden önce gelir ona teşekkür etmelisin (:

Asi ve Mavi arkadaşımında yüreğine sağlık olsun onada güzel paylaşımından dolayı teşekkür ederim.Şimdi oldu sanırım heBig GrinBig Grin
Ara
asi_ve_mai
teşekkür ederim faruk...
okyan gözlerine sağlık...
Ara
Aşksı@z
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim faruk...
okyan gözlerine sağlık...

özür dilerim asi fark edememişim.yoksa yorum yapmazmıyım hiç.ama telafi ettim sanırımBig Grin
Ara
asi_ve_mai
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:özür dilerim asi fark edememişim.yoksa yorum yapmazmıyım hiç.ama telafi ettim sanırımBig Grin

önemli değil faruk problem yok Wink
Ara
Aşksı@z
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önemli değil faruk problem yok Wink

Sağolasın...
Ara
My_LiFe
Hârika..Bunun Için keLime Yok..

Yüreğine sağLık.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi