:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
______Üzerime Gazete Örtün_____
asi_ve_mai
teşekkür ederim okumana sevindim...
beğenmiş olman beni mtlu etti...
okyan gözlerine sağlık...
Ara
€BeRimSin
En güzel dil kalbin dilidir... O tarafsız, Saf ,Temiz, Katıksız anlatır ..

Art niyetsiz saf ve temiz duyguları o kadar güzel dile getirmişsin ki, yüreğine sağlık kardeşim ...
asi_ve_mai
çok teşekkür ederim hasan kardeşim...
güzel yüreğin ve yorumun için sonsuz teşekkürler...
Ara
BeYaZ MaSaL
Hüzne boyanmış gecem,gözlerimden iki damla yaş,yüregimde sensizlik ben sensizim yarim hala seni köşe başında bekliyorum belki gelirsin diye her sokaga dönen yabancı sen sanıyorum boynuna atılıp sarılmak istiyorum ama sen degilsin ki sevdigim,ev adresin yok evine geleyim buharlaşım gittin keşke giderken yüregimde götürseydin,hergün burdan yaşlı bir amca geçiyor sevdigim hergün bana aynı soruyu soruyor evine gitsene o seni bulsun üşüyeceksin diye!!o amca bilmiyor ki sevdigim ben sensizlikte üşüyorum sadece nerdesin şimdi bilmiyorum iyimisin bilmiyorum sevdigim ben seni hala o köşe başında bir umutla bekliyorum belki sen geldiginde cansız bir beden olur o köşede...

Asi ve mai duygularını öylesine güzel dile getirmişsin ki bende böyle nazicane kısa birşeyler yazdım..gerçekten yazın mükemmeldi yüregine ve emegine saglık.

[b]Türkü gözlerine yazılmış son mektuptur bu..Ne kağıdın ne kalemin ne de kelamın gücü yeter anlatmaya gözlerini...
Şimdi en manidar sükuttur gözlerin..
[/b]
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Of of sensizken iyice pasaklı oldum, heryere saçılmış hüzünlerim...
Neyse ufak ufak toparlanıp hayat doğmadan gideyim...
Belki yarın yine gelirim, şiirlerimde seni çok özledi onları da getiririm..
Nede olsa sonu hüsran değil mi_? iki kadehte bunun için içerim...
Adres belli, yüreğim dertli, birgün bu sokakta da bulunur,
Üzerime gazete örtecek birileri.....

Ya bu nasil bir yazidir böyle, insanin taa içine dokunan akilda kalan yüregi delen..

Yüregine, kalemine saglik diyorum. Yinede etrafa mutlulugunu saçacagin bir ömür diliyorum. Baskada birsey söyleyemiyorum bu yaziyi degerinden az gelecek cümleler kurmaktan çekiniyorum.

Tesekkürler.
Ara
asi_ve_mai
BeYaZ MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hüzne boyanmış gecem,gözlerimden iki damla yaş,yüregimde sensizlik ben sensizim yarim hala seni köşe başında bekliyorum belki gelirsin diye her sokaga dönen yabancı sen sanıyorum boynuna atılıp sarılmak istiyorum ama sen degilsin ki sevdigim,ev adresin yok evine geleyim buharlaşım gittin keşke giderken yüregimde götürseydin,hergün burdan yaşlı bir amca geçiyor sevdigim hergün bana aynı soruyu soruyor evine gitsene o seni bulsun üşüyeceksin diye!!o amca bilmiyor ki sevdigim ben sensizlikte üşüyorum sadece nerdesin şimdi bilmiyorum iyimisin bilmiyorum sevdigim ben seni hala o köşe başında bir umutla bekliyorum belki sen geldiginde cansız bir beden olur o köşede...

Asi ve mai duygularını öylesine güzel dile getirmişsin ki bende böyle nazicane kısa birşeyler yazdım..gerçekten yazın mükemmeldi yüregine ve emegine saglık.

[b]Türkü gözlerine yazılmış son mektuptur bu..Ne kağıdın ne kalemin ne de kelamın gücü yeter anlatmaya gözlerini...[/b]
[b]Şimdi en manidar sükuttur gözlerin..[/b]

bu güzel eşliğin için sonsuz teşekkürler beyaz masal...
asıl nacizane olan benim kelamlarım...
bu yazılarıma güzellik katansa sizler gibi dostlarım...
varlığınıza sağlık...
Ara
asi_ve_mai
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bu nasil bir yazidir böyle, insanin taa içine dokunan akilda kalan yüregi delen..

Yüregine, kalemine saglik diyorum. Yinede etrafa mutlulugunu saçacagin bir ömür diliyorum. Baskada birsey söyleyemiyorum bu yaziyi degerinden az gelecek cümleler kurmaktan çekiniyorum.

Tesekkürler. [/align]

inan kurduğun ve kurabileceğin tüm cümleler değerlidir...
beğenmiş olmana çok sevindim...
okuyan gözlerin, ve o güzel yüreğin dert keder görmesin...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:00 PM