:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Aşk'ın İki Şehri ...
€BeRimSin
Bir Aşk'ın İki Şehri

Duygularım ve hislerim ile bir başlık koydum aşkımız adına her karesi sen” her karesi “ben” her karesi “biz dolu mutluluğumuz bir tanem.

Biri gelip dese ki,
Mutluluk nedir
Hiç tarifsiz seni gösteririm,
Neşe peki deseler
Gülüşü ile huzur bulduğum derim.
Ya özlem derlerse aşkım derim,
Hasretin derlerse vuslatım yalnız “o”dur derim.
Peki aşk derlerse
Ben aşkımı ona adadım derim,
Çok uzak derlerse
Ben bu kalpte iki şehir çizdim
Adını “aşk”, soyadını “sevdam” koydum derim.
Ben bu aşkı uzaklık olsun diye değil,
Yüreğimde alevlenesin diye sevdim.

[SIZE=4]_________________________[/SIZE]

Satırlarıma rüyalarımla başlasam olur mu sevgimi anlatmaya ya da özlemini yok hasretin daha önemli ya sevgin ya aşk’ın evet aşkınla başlamalıyım.

Aşkını anlatmalıyım, aşkımızı anlatmalıyım bir aşkı nasıl iki şehirde özlemle, hayal ile hatıraları sayarak, rüyalarımızdan alıntı yaparak hasretlerimizi işleyerek bir telefon çalması ile bir mesaj sesiyle, müzikler eşiğinde, sevgimizi, tutkumuzu, duygumuzu ve yüreğimle yüreğinle yaşadığımız bu tarifi imkansız olan bizim aşkımızı hecelemeliyim tüm kalplere. O aşk ki senin aşkın o aşk ki benim aşkım o öyle bir aşk ki bizim aşkımız bir tanem. Aşkınla varım aşkımla sonuna kadar seninleyim, sonumun adını sen koydum sonumun adını kalbime yazdım sonum tek sensin alın yazım…

Sevgin zaten bambaşka bir şey, kulaklarımın cıvıltısı, gözlerimin aydınlığı, ellerimin hissi, tenimin nefesi, dudaklarımın hapsi, benim olduğun gibi senin sevgin işte bir tanem. Sevgini yaşadığım şehrimin sokaklarına çizdim, her adım atışımsen”, her adımımaşkımızher yürüyüşüm mutluluğum, her gezintim gözyaşım, her koşum sanadır 'bir tanem'.

Hasretin; yokluğun, sensizliğim, sessizliğim, gözyaşım ve ölümüm.

Neden mi bir tanem; bak odam da oturuyorum, saatler öyle acımasız ki sen yoksun ya yanımda (tam karşımdasın) ellerin hani benimle değil ya (ellerin kalbimde aşkım) hani kulaklarıma beni sevdiğini söylemiyorsun ya (canımın içi hissettim yemin ediyorum kulaklarıma geldi sesin) göz yaşlarıma yenik düşüyorum bir tanem işte hayalinle yaşıyorum inan ve şu an ki duygularımı yüreğimle sana yazıyorum ve seni çok seviyorum

Özlemin; içimde dolaşan sevgi yumağı, her gün bir kat daha artan çoğaltıkça sevdiren, sevildikçe mutluluk bulduğum, huzuruma huzur katan bazen göz yaşı olsa da özleminde neşe ile uyandığım yarınlarımın tek sahibi sensin bir tanem.

Rüyalarım; Adı güzelim, benim her şeyim, satır başım, ekmek aşım, odamdaki yastığım yorganım, bahçemdeki papatyam, göz yüzündeki gök kuşağım, gece olduğunda yıldızım ve ay’ım sabahımın ilk vaktinde ki gün ışığım, öğlenim, ikindim, akşamım, yatsım, benim sol yanım. Düşüncemin duygusu, aşkımızın “he” harfi bizi birleştiren tek odak noktamız bir tanem. Bak bende ki adın ne çok görüyormusun. Her odak noktamsenher aydınlığımızaşkımız

Ben bu aşkımızı seninle beraber yaşamaya and içtim sevgilim. Varsın iki uzak şehirde yaşayalım aşkımızı olsun ben yalnız sana deliyim ve sonsuza tek seninim…

€zBeRimSin
21 Aralık 2008
03:00
My_LiFe
Hasretin; yokluğun, sensizliğim, sessizliğim, gözyaşım ve ölümüm.

Tsk Ederim EzberimSin. eLLerine SagLık.
Ara
_AL0n3_
yine döktürmüşüz Tongue
yüreğine sağlık Smile cok güzeldi Smile
Bir Aşk'ın İki Şehri
Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
bir_askim_iki_sehri_by_kaos.jpg

Bir aşkın iki şehri vardır… Biri gözler[imiz] diğeri ise gönüller[imiz]dir… Aşk göçebe bir canlı gibi senin gözlerinden benin gözlerime, benin gözlerimden senin gözlerine, senin kalbinden benin kalbime ve benin kalbimden senin kalbine geçer… Geçerken kimi zaman çok sancılı yollar izler, ağlar gözler[imiz], kanar gönüller[imiz] .. Bu aşkı misafir etmek çok zor karşılıklı fedakârlıklar ister, bedenini değil ama ruhunda hâkimiyet bekler[im]… Aşk’a karşı koymak ise saçmalık çünkü [senin] aşk'in bir kere girmişse kapımdan içeriye, ben sadece karşı koyuyorum derim o içten içe beni fethederken…

Benim aşk'im başladığı yerde devam eder, yani gözlerimde ve gönlümde… Senin gözlerine bakmazsam göremiyorum sanırım, senin kalbinin bana ait olduğunu hissetmezsem kendimi yalnız sanırım… Gözlerin olmadan senin tenine dokunamazsam, kalbin olmadan seninle öpüşemem… Bu aşkta bu ikisi olmazsa yapamam…

Ve bu aşk başladığı yerde başladığı gibi çok sancılı bitecek[se] [eger] … Önce kalbim isyan eder.. Kalbim isyanıma dayanamaz gözlerim feryat eder… Türküler bile susar… Başlamasının verdiği mutluluğun intikamını alır biterse bu aşk… Bir zamanlar çiçekler açan gönüllerimizde çiçek mezarlığına çevirir kaliriz öylece …

Alinti
Ara
ÇiLeK
Yüregine Saglık...
Ara
asi_ve_mai
o eşsiz yüreğin dert keder görmesin hasan...
yine çok güzel bir paylaşımdı...
yüreğine mutluluk...
Ara
göк тαηєѕι
levisqe9.jpg

Yüreğine sağlık tatlım Smile
Ara
€BeRimSin
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hasretin; yokluğun, sensizliğim, sessizliğim, gözyaşım ve ölümüm.

Tsk Ederim EzberimSin. eLLerine SagLık.

Ben teşekkür ederim. Okuyan gözlerine sağlık ...
€BeRimSin
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yine döktürmüşüz Tongue
yüreğine sağlık Smile cok güzeldi Smile
Bir Aşk'ın İki Şehri

Smile

Smile Smile

Beğenmene sevindim Confusedmiley17: Teşekkürler ...
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img2.blogcu.com/images/u/g/u/ugurtastemur/bir_askim_iki_sehri_by_kaos.jpg"]bir_askim_iki_sehri_by_kaos.jpg[/url]

Bir aşkın iki şehri vardır… Biri gözler[imiz] diğeri ise gönüller[imiz]dir… Aşk göçebe bir canlı gibi senin gözlerinden benin gözlerime, benin gözlerimden senin gözlerine, senin kalbinden benin kalbime ve benin kalbimden senin kalbine geçer… Geçerken kimi zaman çok sancılı yollar izler, ağlar gözler[imiz], kanar gönüller[imiz] .. Bu aşkı misafir etmek çok zor karşılıklı fedakârlıklar ister, bedenini değil ama ruhunda hâkimiyet bekler[im]… Aşk’a karşı koymak ise saçmalık çünkü [senin] aşk'in bir kere girmişse kapımdan içeriye, ben sadece karşı koyuyorum derim o içten içe beni fethederken…

Benim aşk'im başladığı yerde devam eder, yani gözlerimde ve gönlümde… Senin gözlerine bakmazsam göremiyorum sanırım, senin kalbinin bana ait olduğunu hissetmezsem kendimi yalnız sanırım… Gözlerin olmadan senin tenine dokunamazsam, kalbin olmadan seninle öpüşemem… Bu aşkta bu ikisi olmazsa yapamam…

Ve bu aşk başladığı yerde başladığı gibi çok sancılı bitecek[se] [eger] … Önce kalbim isyan eder.. Kalbim isyanıma dayanamaz gözlerim feryat eder… Türküler bile susar… Başlamasının verdiği mutluluğun intikamını alır biterse bu aşk… Bir zamanlar çiçekler açan gönüllerimizde çiçek mezarlığına çevirir kaliriz öylece …

Alinti

Canımın içi iyi ki varsın. Seni seviyorum ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Beylerin Şehri" ÇiLeK 1 476 09-21-2011, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: sıla
  Sevdalar şehri İstanbul history 2 609 12-14-2010, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: history
  Kalbimin Şehri Seni Bekliyor.. нüzüηçiçÑ”ği 7 933 10-23-2008, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:57 PM