:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şimdi Anlıyorum
Dostcu
imnotemojustsensitivebyur3.jpg

Küçüktüm küçücüktüm benim oyuncak bir ayım vardı.Oyuncak ayımı aldılar onu benden kopardılar...ben çok üzülmüştüm...çünkü oyuncak ayım benim en iyi en değerli arkadaşımdı.O sadece bir oyuncak değildi benim için ;neden yaptınız???neden ayırdınız beni en değerli arkadaşımdan,dostumdan???ben çok üzülmüştüm yıllar önce çok ağlamıştım...bunu bana yapmayacaktınız.O benim küçük dünyamı aydınlatan tek arkadaşımdı...Size göre değersizdi belki ama benim küçük,küçücük dünyamda en büyük mutluluğumdu...o olmadan uyku bilmezdim o olmadan uykudan uyanmazdım ...yemek yemez su içmezdim onsuz... bunu bana niye yaptınız??? neden ayırdınız beni???

Şimdi anlıyorum ki küçük kızımın küçük bebeğine nekadar niçin değer verdiğini;onun küçücük dünyasını aydınlatıyor belkide onla konuşuyor onla dertleşiyordur ...ona anlatıyordur tıpkı benim yıllar önce ayıma anlattığım gibi nekadar üzgün olduğunu, neden mutlu olduğunu
Ara
ufuk_can
Bazen düşünüyorumda ben küçükken yıldızlarım vardı....Onlarla dertleşirdim konuşurdum...Sabah doğan güneşim vardı onlada dertleşirdim...Şimdi büyüdüm yine yıldızlarım var ....Yine onlarla konuşup dertleşiyorum..Çünkü beni onlarda başka kimse anlamıyor....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  şimdi ağlıyorum oysa... blue_belial 11 1,085 04-11-2022, Saat: 05:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Ask bır korktugum sey sımdı... blue_belial 5 595 04-08-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  ölüm gibi git şimdi kül 0 550 08-13-2011, Saat: 06:42 PM
Son Yorum: kül
  Ne Sen Varsin Şİmdİ Nede Kadeh Tutan Ellerİn! _tutsak_ 0 360 03-06-2008, Saat: 08:12 PM
Son Yorum: _tutsak_
  şimdi yoksun... TutkuM 13 1,122 01-02-2008, Saat: 10:27 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:55 AM