:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 Aralik 2008
Hasretiim
Sevgili Yengeçler güne gayet olumlu bir enerjinin etkisi altında başladığınızı bildirmek, son birkaç günün üzerinizde yarattığı sıkıntıları gidermenizde etkili olacağını düşünmekteyim. Bugün Kova burcunda ilerleyen Venüs gezegeninin yapacağı olumlu bir görünüm sayesinde siz Yengeçler, dışarıdaki dünyanın katı kurallarına karşın, yüreğinizde yükselen manevi zenginlikler sayesinde, hayatı çok daha olumlu yönleriyle ele alabilirsiniz. Hani insan bazen yaşamında bazı şeyler sürekli veya üst üste olumsuz gittiğinde, yüreğindeki umudunu kaybetmek üzere olduğunu düşünür ya işte böyle anlarda bir şeylere tutunmak ister. Bu maddi anlamda bir gelişme olabileceği gibi, manevi anlamda bir dostun veya arkadaşın, ben buradayım için rahat olsun demesi gibi bir şeydir. Bugün olan ise hem bunlara benzerdir hem de inancınızın kendi içinizdeki yoğunlaşması hali olabilir.

Evet günlerdir sınır noktasıyım ama sanki bugün kendimi daha emin ve güvende hissediyorum demeniz bu enerji altında mümkündür. Venüs hayatın lezzeti ve lüksü olduğu gibi, kişinin yaşamı daha olumlu yönleriyle ele almasını sağlayan astrolojik bir güçtür. Bugünkü görünüm ise, bu gücün bir şekilde sizi bulması anlamına gelebilir. Bazılarınız için sevdiğiniz kişiyle olan yakınlaşmanız, kimileriniz için beklediğiniz maddi destek, çoğunluğunuz için kuşkulardan kurtulmak anlamında oluşabilir. Burada önemli olan duygu, sizin gibi hassas ve oldukça duyarlı bir kişinin, hayatın güzelliklerini içinde hissetmesi ve güven duygusunu içinde geliştirmesidir. Bu enerjiyi sadece olumlu yönüyle kullanmak istiyorsanız dikkat edilmesi gereken konu, kıskanç ve doyumsuz davranmamanız, elinizdekiler şükretmenizdir. Belki bu gelişme ilerleyen günlerde daha fazla etkisini gösterecektir. Burada size düşen, inancınızı asla kaybetmemek, hayat yaşamaya değer ve ben bugün ne olursa olsun güzel şeyler düşünmeye kararlıyım demenizdir. Bu hiçbir engele takılmadan enerjilerin size doğru akmasını sağlayabilir. Biz güzel düşünelim, güzel olsun.

Alintidir
Ara
Yorgun Yürek
Burada size düşen, inancınızı asla kaybetmemek, hayat yaşamaya değer ve ben bugün ne olursa olsun güzel şeyler düşünmeye kararlıyım demenizdir.

Teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  31 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 251 12-31-2008, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  30 Aralık 2008 SheKer|BisHe 1 257 12-30-2008, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  6 Aralık Yorgun Yürek 0 289 12-06-2008, Saat: 10:50 AM
  2 Aralık Yorgun Yürek 0 299 12-02-2008, Saat: 10:23 AM