:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
| ?t?rafin | Krali |
RomantiK_Genç
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h?mm ?uan farkL? ?ehirlerdesnz yane ? (:

He La Ben ?zmirdeyim o aDanada Confusedmiley38:
ѕqρα кJмя
hımm taam (: Allah ayırmasn Wink
Ara
>As!_M€L€q<

....................
RomantiK_Genç
amİnnnnnnnnnn
tatlı_cadı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:foruma bak yaw a??k olan olana Big GrinBig Grin herkes buldu ruh ikizini :yikildim:

hay?rL? olsn (:
aynen ?yle forum duygusuzdu duygulu oldu bi anda..:yikildim: herkes eft ruh ikisini buldu bi ben bulamad?m,, k?smetse oda olcak..:yikildim:
BU ARADA ARKADA?LAR MUTLULUKLAR ALLAH AYIRMASIN !!!! (AM?NNNNNN.Confusedmiley32: Confusedmiley2:Confusedmiley9: ..)
Ara
>As!_M€L€q<
.............
tatlı_cadı
inşallah kısssss..Big Grin Big Grin bakın eğer ayrılmaz eflenirseniz ben nikah şahidiniz olcam bu arada in_love_girl (aylincim) duymasın çiçeğini bana at..:yikildim: Big Grin eğer ikimizide atmak istersen 2 tane çiçek at biri bana diğeri aylicime..Big Grin Big Grin :yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
bzde 2miz çıkalm cadı zuhaha :yikildim: şaka tabikide bnm öle cadıylan fln işm olmas insan arıorm ben insan :yikildim:
Ara
tatlı_cadı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bzde 2miz ??kalm cad? zuhaha :yikildim: ?aka tabikide bnm ?le cad?ylan fln i?m olmas insan ar?orm ben insan :yikildim:
hadi jnm ba?ka kap?ya benimde seninle i?im olmaz..Big Grin ama insan araman i?in seninde insan olman laz?m..:p :yikildim: buda ?aka Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
hem zatn bnm war bi tane duymasn sakın cadıyLan onu aldattıımı dedikodu.gif

:yikildim:Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:38 AM