:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
| ?t?rafin | Krali |
Leader
Ayrılmışlarsa şaşırmam.
*TATLI BELA*
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayr?lm??larsa ?a??rmam.

?a??rma.....sanal a?k dedikleri yalanlarla dolu bi?e ...belki bu yorumuma sultan k?zabilir ama sahte bunlar......
>As!_M€L€q<
............................
tatlı_cadı
bak çok üsüLdüm Sad
Ara
ѕqρα кJмя
ayrıLdınız mı :eek:
Ara
RomantiK_Genç
Foruma , Ve Bu İşe Sevinecek Kiişlere Duyurulur.!

Megolaman La Olan İlişkimiz Bitmiştir..

Eywallah
*TATLI BELA*
RomantiK_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Foruma , Ve Bu ??e Sevinecek Kii?lere Duyurulur.!

Megolaman La Olan ?li?kimiz Bitmi?tir..

Eywallah

Confusedmiley6: Confusedmiley6: ??z?c?..bence kim seviniyo hi? ho? de?il...Confusedmiley6: Confusedmiley6:
..TuuCe..
bencede üzücü..ama sizin için hayırlısı buymuş arkadaşlar ne diyelim...
Ara
w00w
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?a??rma.....sanal a?k dedikleri yalanlarla dolu bi?e ...belki bu yorumuma sultan k?zabilir ama sahte bunlar......

Sanal a?k dedikleri yalanlarla dolu de?il bence. Ki?iden ki?iye de?i?ir sanal a?k?n kavram?. Sen yalanlarla oldu?unu d???nebilirsin sayg? duyar?m ama ben d???nm?yorum. D???nseydim sanaldaki a?k?m i?in 15 saat yol gidip Sanal a?k? Reale ?evirmezdim...

Bu arada ayr?lanlar ayr?l?r.Umar?m anla?arak ayr?lm??s?n?zd?r. Herkes i?in hay?rl?s? neyse ?yle olsun...
Ara
*TATLI BELA*
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanal a?k dedikleri yalanlarla dolu de?il bence. Ki?iden ki?iye de?i?ir sanal a?k?n kavram?. Sen yalanlarla oldu?unu d???nebilirsin sayg? duyar?m ama ben d???nm?yorum. D???nseydim sanaldaki a?k?m i?in 15 saat yol gidip Sanal a?k? Reale ?evirmezdim...

Bu arada ayr?lanlar ayr?l?r.Umar?m anla?arak ayr?lm??s?n?zd?r. Herkes i?in hay?rl?s? neyse ?yle olsun...

ii de hemen ne k?z?yorsun belki bende bu konuda ?z?ld?m nerden biliyosun...uuuff......Confusedmiley19: Confusedmiley19:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:31 PM