:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İguanalar... :D
siyahpati
Confusedmiley17:
Tanrım ne tatlı yeşillerdir onlar...Bir kere erkekleri çapkın oluyor yahu Big Grin ..
Ufakkene gayet uyumlu bir birliktelik sergiliyiyorlar birbirleriyle ama daha sonraları kendilerini aynadan bile kıskanır oluyorlar.
Arkadaşlar;benim evde önceleri başka hayvan sevmemem çin alınmış 1 adet şu anda 13 yaşında sky terrieri , daha sonra bakımsızlıktan öleceğini söyleyerek annemi kandırıp aldığım beta cinsi balığım...Big Grin son demicem ama sondan bi önceki otobanda bulduğum kara tosbağım ve son olarakta aramızda süper bi karakter benzemesi olan igum a dayanarak yazıyorum.hatta ve daha doğrusu iguanama binayen yazıyorum.
Arkadaşlar iguanam suyu seviyor.dedikleri gibi ılık suda yıkayıp,havlu yardımı ile sarıp öper severseniz bayılıyorlar.Serbest bırakırsanız,onun tadını alıyor ve asla ve asla dar 'a gelmiyor...Sinirlendiğinde ise ikiye kıvrılıyor ve kuyruğunu sizi uzaklaştırmak için sallıyorda sallıyor. Bir iguana bence en geç 5 aylıkken alınmalı... Sonrasını eğitemezsiniz haberiniz olsun...
Yonca,salatalık,elma,soğan benim bebeğimin bayıldıkları arasında...Ama sahibinin elinden sucuklu sandiviççii alıp kaçan iguana da biliyorum.
Lütfen ki lütfen onun böyle vahşi vahşi baktığına aldanmayın...Çok ama çok duygusal bu hayvanlar.Sahibinden ayrılırsa(sahibine alışmışsa) yemek yemeği red ediyor... Kuyruğu onun bütün değerini teşkil ediyor...Piyasada şu anda 120 dolara bulmak mümkün bu dostları...
:yikildim:
Köpecikler kadar dost olmasada
:kop:
Bu arada iguana besleyen başka dostlar var mı???
:tey:

Merak ettiğiniz sorular varsa yardımcı olabilirim.
Formda iyi eğlenceler siyahpati Wink
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
anaaaam çok ilginç bir secim bir cok türde hayvan besledim bi iguanayada hayır demem aslında fakat benım annemın kertenkele fobisi var bu nedenle düşün üç beş santimlik kertenkelede ayılıp bayılıyorsa iguanada sonucu düşünemıyorum bileBig Grin
Ara
nesil!
ayhh bnde çok sefermmm çok sheker olrlar Big GrinBig Grin
Ara
Cosplay
neresini beğeniyorsunuz bunların Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:53 AM