:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnk dnyA^mMm
ospiq
n1067851487_232256_6570.jpg

sevıorum snı...canımdakı yasayan can...heran senınle yasıyorum..karanlık gecemde gozlerın dusuyor bır yıldız gıbı..usuyen gunume sevgın sıcaklıgıyla suzuluyor yuregıme..hep senı sevmek ıcın kalbımdekı umut kırıntılarını senın yuzundekı tebessumlere yukluyorum..dılımde soylenen her sarkıda sana bırkez daha"senı sevıyorum"dıye seslenıyorum..atese atılmıs bır kalbım varken sen kabul ettın..kışın ortasında kalmıs bedenımı sevgınle ısıttın..sana ne demelıyım..gulum dememı ıstemezdın..guller her zaman solardı..canım demek ısterdım..sen bana canım dıye seslenırsın..yuregının bır yarısı sendeydı..her zaman sende kalıp ıkı ayrı bedenın tek kalbındekı sevdasını yasıyoruz..senı senı dıye dıye sevıyorum..belkı sana soylenen her kelıme basıttır...suslu deıldır kelımelerım..ama bılkı canım sana soylenen kelıme sana okunan her sıır senn kalbındekı sevgıyle guzellesıp ozel bır sevde oluyor..keske snn sevgı denızınde bır damla su olabılseydım..senı sevmek bır kuru ekmegı paylasmak gıbı..her lokmada sevmek senı..sana sevdalanmak yagmurun ıcındeyken gokyuzundekı cıceklerın govdelerıne dusmek gıbı..yıldız olup gecenın karanlıgında senın gozlerınde kaybolmak belkı senın sevgınde nefes almak..yanlızlıga perdelerı cekıp mutlulukların golgelerınde serınlemek senınle..sevıyorum snı demekten ote senın ıcın yasıyorum bu hayatta..oyle tutulmusum kı sana herseyımı sana verdım..daha cok sevmek ıcın yuregınde konakladım..bır mısafırdım ılk oncelerı ama senı sevdıkce artık senın kalbınde kalıcıyım...ne kısın ortasında sıcagı arıyorum nede yazın ortasında serınlemek ıcın ruzgarı soruyorum...tek yaptıgım senı,senın kalbınde yasayarak sevıyorum..dertlerımı sende unutup hayatın acı suretlerıne gulumsuyorum..kalabalık sehırlerden uzaklasıp senın gul yuzunle aynalarda yarınlarıma bakabılıyorum..senı canımdan ote sevıyorum..ucurumun kenarında solmayı bekleyen bır cıcekken senın sevgınle yenıden mutluluklara tomurcuk açıyorum...her sabah perdelerı aralayıp snn gunısıgında sevgını aralıyorum..sen farklısın..canımdan bırısı,nefesımın mutlulukrengındekı suretısın sen...adı koyulmamıs sevdanın en guzel melegısın...belkı kalbımdekı tek can...hayata dair tek umudumsun..senınle yasayıp senınle hayata bakabılmek...dusundukce snı aklımda buyuyor bu sevdan..daldıkca gozlerım ufka senın gozbebeklerın gelıyor..buyudukce gozlerın satırlara dokuluyor sevdan...her dızede senı yazıp senı yasıyorum..sen nefen aldıkca ben mutluyum buralarda..snı sevıyorum...belkı hayatımda ılkkez boyle cok sevmısken senı kalbıme hedıye edıyorum...en buyuk hedıyem senın askın..her nefesım sana armagan olsun...hayatımdakı en buyuk askısın..ve son sevdamsın yarınlara dair..senı sevıyorum..kanatlanan her kusun gozbebeklerıne yarınlarında yasayacagın mutlulukları yukledım..her sahıle vuran dalgaya yarınlarındakı sarılacagın umutlarını yukledım..senı sevıyorum...oylenıse sevıyorum kı bu dunyada kavusmasada kollarımız ; senı cennetın gullere acılan bahcesınde senı beklıyor olacagım..ve sen yasadıkca bu nefes senın atacak.. her gece sana dua ederek sarılacagım uykulara..esen her ruzgarda senın kokunu arayacagım..ve senı kalbımın en derın yerınde yasayacagım..senı sen dıye canımdan bı can dıye sevecegım...senı sevıyorum askım hemde canımdan ote..... by ospiq
Ara
iLKeR
Vayy SevDim Bunu PayLaşım iÇinm T$Kler...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:17 PM