:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurovision'da Ermenistan oyunu
DeRiN_SeSsİzLiK
Ermenistan, 2009 yılı Mayıs ayında Rusya'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'na, 'soykırım' iddialarını işleyecek bir şarkı ile katılmaya hazırlanıyor.

Ermenistan'ın yarışmaya 'System of a Down' ekibi ile katılacağı doğrulandı. SOAD'ın solisti Serj Tankyan, "Grubun 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda, söyleyecekleri şarkıda Ermeni soykırımını işlemek şartıyla, Ermenistan'ı temsil etme düşüncesinde olduklarını" açıkladı. Tankyan, yarışmayı, konuya ilişkin olarak dünyayı bilgilendirmek anlamında mükemmel bir fırsat olduğunu söyledi.

1995 yılında ABD'de kurulan 4 kişilik grubun solisti Tankyan, Lübnan doğumlu bir Ermeni. Türkiye, Ermenistan'a, 2006 yılında 10, 2007 yılında 12, 2008 yılında ise 10 puan vermişti. Yarışmada, ülke içinden kısa mesajlarla verilen puanlar sıralamayı belirliyor
Ara
riukeen
System of a Down Bayılıyorum bu gruba ben Smile

Şarkıların sözlerinden anlamasamda süper müzikleri melodileri var Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Allah'n Ermenilerini seviyorsunuz ya ne diyim yani,

parçalarında Atatürk'ü sürekli kötüleyen,

Konserlerinde 'Köpekler ve Türkler Giremez' diye yazı bulunduran bu Oç'larını nasıl beğenip,sever bi Türk insanı,anlamam !.
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
bize düşmana gerek yok zaten bizim bize yaptığımızı kımse yapmıyor ...Allah onlarada ve su sözde AYDIN lara akıl fıkır versin
Ara
PCKoPaT
Eurovision bu aralar düşünülecek en son şey gbi geliyo bana:S
Âh be.
Ara
Cosplay
ermeni asıllı amerikalı mallar topluluğu...
dinleyene saygı sagopa kajmer...
Ara
ѕqρα кJмя
dinleyene saygı filân y0k bu konuda.

Türk insanıysan,Türk evladıysan,Atatürkçüysén dinlemiceksin !!! bu kadar basit,2x2=4
Ara
ℓανιηуα
Maksatları yarışmaya katılmak değil ki bunları..
Yarışmayı kullanarak yalanlarını daha da büyütmek..
Halen anlamıyorum ya bir yalan bu kadar mı uzayabilirdi..
Allah'ım yardımcımız olsun böyle giderse bu yalan uzarsa ne olur bilemiyorum.!
Ara
kadoş
eşşeğe altın semerde vursalar eşşek her zaman eşşektir bu konuda hem fikir olduuğumuzu varsayıyorum türk'e türkten başka sahip çıkan olmaz .
Ara
Cosplay
başkalarının düşüncesi seni ilgilendirmez..Türk olmakta soad dinlememkle olmaz..Atatürk seni böyle saçma sapan konularla uğraşırken görse gülerdi herhalde..Sen ilk önce pkk sorununu çöz...dediğim gibi lanetlediğim bir grup ama Türk olmak soada karşı gelmekle olmuyor ve dinleyene saygı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eurovision'a maNga gidiyor acemhe 1 316 01-13-2010, Saat: 10:49 PM
Son Yorum: acemhe
  Eurovision Şarkı Yarışması’nda Ülkemizi Murat Boz temsil edecek. acemhe 5 596 12-27-2009, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  “Domuz gribi” ilaç şirketlerinin oyunu mu? CaNaT 1 330 10-31-2009, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: chatlaq
  EuRoViSioN a KiM GiTMeLi? ZiBiDi_RoMeO 20 1,537 11-26-2006, Saat: 10:49 PM
Son Yorum: Carizmatic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:48 PM