:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* ÖzÜr dİlerİm! *
eRCi
Özür dilerim senden..Yaşadığım,yaşattığım, üzdüğüm,ağlattığım herşey için.. Kırdığım kalbin, büktüğüm boynun için.. Özür dilerim herşey için!

Düşüncelerim o kadar anlamsız ki..Her “ağlıyorum” deyişinde yüreğimden düşen yaşlar..Anlam veremediğim kalp çırpıntıları.. Her “seviyorum” deyişinde yüzümdeki tebessüm.. Ama o varamadığım mutluluk payı. .
Ayıramadım sana zamanı .
Ayıramadım hayatımı .

Yanında olmak için verdiğim çaba da cabası . Ne yapmak istiyorum, nereye gitmek istiyorum, ne istiyorum inan bilmiyorum. İnan üzmek değil amacım.. Her yapma deyişimde üstüme üstüme gelmen..Her git deyişimde yine de gelmen! Kırsam da kalbini, ağlatsam da seni, yine de sevmen beni.. Yine,yeni,yeniden… Yepyeni kalp çırpıntıları . Haketmiyo bu kalp seni .Affet beni…Affet çok üzdüm seni .
..

Hep bi maraton..Hep bi engelli koşu hayallerime..
Hep çizikler yeniden başlama ümitleri..
Senin çabaların, benim nankörlüğüm!
Ve geride kalan mutluluk sahneleri..Bir veda belki de…
Vedaya karşılık elveda cümleleri..
Ve getirilemeyen o nokta işareti !

Özür dilerim hak etmedim seni !!

“Elveda”Ları yakıştırdım sana..
Oysa “merhaba” demeyi beceremedim ki . . .

Gizliden gizliye ağladım. Belki senin kadar değildi.Belki senin kadar acı vermedi ama bende ağladım! Benim de vardı sancılarım..
Özür dilerim yaşatmak isteyipte yaşatamadığım herşey için .
Gelmek isteyipte gelemediğim için..
Ayıramadığım zamanım için..
Senin icin..

Olamadığımız “biz” için !

“Merhaba” denildiği kadar kolay “elveda” denilmiyor deseler de; ben o “merhaba”yı demek için ne işkenceler çekiyorum, sen bilmesen bile…
ÇiLeK
Seni yeniden burada görmek çok güzel,yine gelişinle güzel bir paylaşımı eklemişsin her zamanki gibi,arada olsa bu paylaşımları gözlerimiz arıyor bilesin..

Çok güzeldi o güzel gönlüne saglık..herşey gönlünce olsun
Sevgilerimle..

[b][SIZE=6]Merhaba Dememişsen Anlamsızdır Elvedaların.....

[/SIZE]
Dikeni yüzünden hesap sormak yerine güldenvirgs.gifderin bir solup alıpvirgs.gif
hapsetmeli kokusunu içine.....Güneşin doğuşunu seyretmeli arada birvirgs.gif
seher yeli okşamalı saçlarını...

Kardavirgs.gif yağmurda; sevincinevirgs.gif coşkusuna; fırtınadavirgs.gif boranda; öfkesinevirgs.gif isyanına ortak olabilmeli doğanın.....Bir çocuğun ilk adımlarında
umudu; bir gencin düşlerinde geleceği; bir yaşlının hatıralarında geçmişi
görebilmeli.....

Çalışmadan başarmayıvirgs.gif sevmeden sevilmeyivirgs.gif mutlu etmeden mutlu olmayı beklememeli...Ama küçükvirgs.gif ama büyük; her hayal kırıklığıvirgs.gif
her acıvirgs.gifbir fırsat yaşamdan yeni bir şeyler öğrenebilmek için;kaçırmamalı...

Hiç çaresiz kalmamışsanvirgs.gif dermanı olamazsın dertlerin; ağlamayı
bilmiyorsanvirgs.gif neşesizdir kahkahaların; merhaba dememişsenvirgs.gif anlamsızdır
elvedaların.....

[/b]
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Usulca girdiğim kapıdan izin isteyerek yüreğimi almaya gelmiştim.

Beni yalnızlığıma satan yüreğimi...

Seni pamuklara sarıp sarmalayamadığım için,hak ettiğine veremediğim için özür dilerim yüreğim…

Teşekkürler eRCi ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özür Dilerim Vazgeçtim Senden, Ayrılık Mektupları, Ayrılığa Dair Duygusal Yazılar, Ay Beyaz 34 2,485 11-16-2015, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: Xesar
  Özür dilerim senden.. acemhe 0 501 02-22-2011, Saat: 03:34 AM
Son Yorum: acemhe
  Bensİz Hayatinda Mutluluklar Dİlerİm Hasretiim 0 399 05-18-2010, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Özür Dilerim Kalbim;;;;;;; Dostcu 11 829 01-13-2009, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Belki zamanla " seni sevdiğim " için özür dilerim senden.. ¤ ćaяaмєLL ¤ 10 941 10-24-2008, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: ¤ ćaяaмєLL ¤

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:17 PM