:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüzünlü Aşk hikayesi,Aşkın dorukları,Bunalımları
canı@sı@52
Ahh Ahh…
Her zamanki gibi balkondan dışarı çıkıp ” kız var mı yok mu ” diyerek etrafa baktığımda 1 Çift ( 2kişi) Sevgili sarılıp kokoş kokoş geliyorlardı.Kıza dikkatli baktım eski bir arkadaşıma benziyor gibi gibiydi meğer değilmiş.Neyse işte bunlar birbirine sarılıyordu.Sonra ufakdan bağrışmalar triplere döndü.Dedim “Lan olay çıkıcak ” bu arada ama nasıl meraklıyım.İzlemeye devam ettim.
]Çocuk hızlı adımlarla bir ileri geri yaptı,kızcağızım trip attı önden gidiyor.Çocuk ufak bir el hareketiyle yüzüğü çıkarıp Uzaklara doğru fırlattı.Sonra bunlar devam etti o arada Benim aklımdanda ” Lan yüzüğü attı yöne baksaydım belkim bulurdum ” diyordum.Sonra bunlar görüş alanımın dışına çıktı.Bende içerden kurabiye aldım.Annemin yaptığı miss.. kurabileyeler.Kurabiyemi ısırıp miğdeme indirirken tekrar dışarı çıkma istediği duydum (balkona gidiyor berkan). Bi baktım gene aynı çift yerlere bakıyor.Bizim evin kenarında dolanıyor. Dolayısıyla ” Ne iş! ” dedim. Ufak bir baktıkdan sonra hemen olayı kaptım.
Sevgililer yüzüğü-Alyansı arıyorlar Smile.Çocuk yana döne evin yanına yeni yapılan evin inşaatında toprağı arşin (kelime olarak düzgün yazmışımdır inşallah) ediyor,Bir aşağı iniyor bir yukarı bir ara kız ufak bir sinir krizi geçirdi.Elindeki cüzdanı yolun karşısına attı.Çocuğum garibim gitti yolun karşısından aldı.Almasa Ben alırdım şahsen icon_smile.gif Sonra tabii kide yüzüğü,alyansı bulamadılar.Çekip gittiler uzaklara..Aşklarını yaşacakları ufak kuytu bir yere..
Yazımı,” Nereye baksam seni görüyorum..” sözüyle kapatıyorum..
Not: Baştan Sona Gerçektir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saklanan Bir Aşkın Hazin Sonu... *TATLI BELA* 8 476 04-11-2022, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: wildfang
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,177 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,605 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
  H?z?nl? Bir Ayr?l?k Hikayesi €BeRimSin 2 494 04-02-2022, Saat: 09:44 AM
  Platonik Bir A?k Hikayesi €BeRimSin 7 406 04-02-2022, Saat: 07:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 01:41 PM