:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gözlerinin koyluğuna vuruldum!
acemhe
İşte karşımdasın. Başımı kaldırıp sana bakıyorum. Bakışıyoruz. Gözlerinin koyuluğuna vuruluyorum.
Karanlığında apaydınlık oluyorum. İçime serinlik veriyor varlığın.
Gözlerin anlamlı, gözlerin ılık, gözlerin taze, gözlerin gözlerim oluyor, gözlerim gözlerin.
Bakışlarında tüm dünyanın güzelliği okunuyor.
Bana tüm dünyanın güzelliğini verseler senin gözlerinin güzelliğine değişmem.
Gülümsüyorsun. Dudaklarındaki tebessüm tüm yüzüne yansıyor. Gözlerine de tabii.
Bu tebessümle yaşama tekrar doğduğumu hissediyorum.
Susuyoruz bir zaman. Sana bakıyorum, seni görüyorum. Vazgeçiyorum sözcüklerden.
Sözcükler bu anı bozabilir diye korkuyorum. Konuşmuyorum. Seni seyrediyorum.
Senin başını eğip te düşündüğün bir zaman. Düşünceliliğinde seni seyrediyorum.
Geldin, geldin işte. Geldin ve gecemin yalnızlığını böldün. Gecemin güneşi oluverdin...
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
acemhe
Kendine iyi bak" bir "veda" degil "elveda" cümlesidir, bir noktadir çogu zaman. Üstelikde, o üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde...

Kendine iyi bak; “Bundan sonra ben yaninda olmayacagim, olamayacagim. Sevdim seni bir zamanlar, hala da seviyorum ve benden sonra da mutlu olmani istiyorum. Olurda bir gün dönersem geri, seni iyi bulmak istiyorum” un itirafidir aslinda...

Gidenler, "Bitti" diyemedikleri için, kendine iyi bak derler. "Kirildim ve affedemiyorum" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Seni istemiyorum artik, hayatimdan çikaracagim ama bil ki hiç unutmayacagim" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Biliyorum çok canim yanacak ama bunu düsünmek bile istemiyorum simdi” diyemedikleri için kendine iyi bak derler... Vicdanlarini rahatlatmak için kendine iyi bak derler. Çünkü o kan uzun süre akacaktir ve o yara asla kapanmayacaktir. Bilirler...

Sen ki gözümdeki isik, dudagimdaki tebessüm, içimdeki sevinçsisin... Sen ki yagmurum, gök kusagim, yüregimdeki çarpinti, hayatimin nesesisin... Sen ki yolumu aydinlatan, dert ortagim, gönül yoldasim, herseyimsin... Kendine iyi bak deme bana. Nokta koyma.

Keske böyle yasanmasaydi, keske affedebilsen beni ve keske ben de affedebilsem seni.. Keske döndürebilsek zamani geriye. Keske bugünkü aklimizla yasasak sil bastan her seyi.

Biliyorum ki imkansiz, ama yine de, gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Sen eksikken, ben nasil tam olurum? Senden kalan boslugu nasil doldururum? Savassak aramiza giren herseyle, olmaz mi? Hani büyük asklar her türlü engeli asardi. Hani gerçek dostluklar her sinavi geçerdi. Hani ask eninde sonunda kazanirdi? Hani hayatta asla kirlenmeyecek degerler vardi? Hani en büyük zaferler, en kanli savaslarin ardindan kazanilirdi? Bunlarin hepsi yalan mi?...

Sahiden... Gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Vazgeçmesek olmaz mi?...

Ara
acemhe
Ilk önce sen bu satirlari okurken ben bu dünyada olmayacagim.Ve de özür diliyorum senden " seni " karanlik ve de koyu yalnizlik deminde sevgisiz biraktigim icin özür dilerim bahar gözlüm

Ilk defa seni sevmistim:yüregimdeki sevda atesini yalniz senin için yakmistim ve ben ölsem de sen yasadikça bu sevda atesi hiç sönmeyecek..Belki bu satirlari okurken bir masum güvercinin ürkekligini ve de gözlerimden süzülen gözyaslarimin islakligini ; ben yazarken ki aglayislarima sen okurken eslik edeceksin

Can özüm, Beyaz kelebegim

Ilk defa sana açmistim kalbimin kilitli olan kapilarini. Günese kapali olan gönlümün perdelerini senin tatli gülüslerin için aralamistim. Senin için akittigim gözyaslarimi ve de seni üzdügüm gecelerde uykularin bana haram oldugunu yazmaliyim sevda kokan satirlarima.Ilk öpüstügümüz bahar sabahi hala aklimda ve solgun dudaklarim hala dudaklarinin sarhoslugunda

Seninle mutluydum. Seninleyken Cennetteki Leyla ile Mecnun gibiydik. Yalniz ve karanlik gecelerimde üsümemek için hep senin hayallerine sarilip uyuyordum.Sabahlari hayata seninle merhaba diyebilmek için gözlerimin önüne senin tatli tebessümlerini getiriyorum.

Sunu bil ki MELEK KALPLIM; Sensiz Cennette yasamaktansa seninle Cehennemde alev alev yanmaya raziyim ben. Son nefesimde bile ismin olacak dudaklarimda. Kalbimde senin sevgin ve de dudaklarimda atesin olacak.Gözlerindeki gözyaslarini sadece ben silmeliyim sadece ben ölmeliyim senin için

Dilegim ; tüm dileklerinin gerçeklesmesi,sana umutlarim kurdun tüm hayallerinin sabahina gerçege dönüsmesi Tek istedigim Rabbimden ben gidince gözlerinden süzülecek her gözyasi damlasi için gökyüzünden binlerce mutluluk damlasi birakmasi..

Ve gidiyorum iste senden uzaklara sessizce ve de seni severek gidiyorum.Gözlerimi yildizlara , tebessümlerimi güllere kalbimi senin sicak yüregine emanet ediyorum.Ve de hiçbir zaman unutma beni senin gözyaslarini ben uzaklarda olsam da hissederim.Kiyamam gözyaslarina Sakin aglama bahar gözlüm..

Acilarini ve de hüzünlerini sahildeki kumlara birak ki bir rüzgar estiginde hemen kaybolsun.Mutluluklarini ve de sevinçlerini her zaman gözlerinde sakla ve gülüslerinde mutlu ol..Mutluluklarinda ve sevinçlerinde sevgim ve ben olacagim..

Gidiyorum ve gitmeliyim ama unutma giderken kalbimi yüregine armagan ediyorum. Ona iyi bak Ben yildizlar kadar uzak olsam da gerçekte bir nefes kadar yakin olacagim.

Bir gün yanima gelirsen beni saran kara topragin üzerinde karlari temizle ve de orada bir nazeninin bir sevda tomurcugu bulacaksin dokun ona. Ve onun yapraklarinda sana yazilmis binlerce " seni seviyorum" kelimesi bulacaksin. Belki bedenim topragin altinda çürüse de unutma ruhum ve de kalbim her zaman seninle olacak. Ben senin Cennetin kapisinda Leyla’sini bekleyen Mecnun misali bekliyor olacagim. Elveda YILDIZ GÖZLÜM…

ELVEDA...
Ara
ÐŽeşaren
Bir gün içersinde 3'den fazla konu açılması yasak.
Bölüm Kuralları

Konular birleştirilmiştir
Ara
acemhe
Peki..................................
Ara
10un100unden
Biliyorum ki imkansiz, ama yine de, gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Sen eksikken, ben nasil tam olurum? Senden kalan boslugu nasil doldururum? Savassak aramiza giren herseyle, olmaz mi? Hani büyük asklar her türlü engeli asardi. Hani gerçek dostluklar her sinavi geçerdi. Hani ask eninde sonunda kazanirdi? Hani hayatta asla kirlenmeyecek degerler vardi? Hani en büyük zaferler, en kanli savaslarin ardindan kazanilirdi? Bunlarin hepsi yalan mi?...

Sahiden... Gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Vazgeçmesek olmaz mi?...

Yüreğin dert görmesin elne yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ay Işığına Vuruldum Ben.. murat1544 1 741 04-08-2022, Saat: 01:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Gözlerinin Seyrindeyim.. acemhe 0 337 12-02-2010, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: acemhe
  Hiç Bakıp Kaybolamadığım Gözlerinin İçinde Hasretiim 0 345 10-11-2010, Saat: 10:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Mutluluk Gözlerinin Rengi MaSaL 0 403 09-27-2010, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: MaSaL
  Mutluluk Gözlerinin Rengi acemhe 0 353 05-18-2010, Saat: 09:03 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:20 AM