:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşkı öğrenin
asias
Gece kapkaranlıktı etraf . bir sen vardın elimi tutan. Bir sen vardın gözlerime bakan . bir sen vardın bana iç çektiren, gözlerimi kızartan, yanaklarımı okşayan. Kim demiş bu devirde aşk yalan diye. Var işte var! Gözlerimle görüyorum. Ona dokunabiliyorum, içimde oluşunu hissedebiliyorum. Var işte var!
Aşkı tanımlayamıyorum kelimelerle. Çok garip bir duygu. Yaz gecesi dışarıda yatarken çayırların üzerinde yanağınıza konan bir kelebek kadar narin ve donmuş buzların üzerinde yürürken katı kurallara sahip olan bir buz parçacığı kadar acımasız. Düşüp kalkmak aşk. Yerinde duramamak, her an heyecan içinde olmak. Her an gözünün onu aramasıdır aşk. Kelimeleri incelikle seçerek konuşmak, bir çiçek uzatmak, bir gülücük yollamak yada başını omzuna yaslamak. Aklınıza gelebilecek her şeydir.
Ama aynı zamanda bir kalp çizmek değildir aşk. O kalbi gerçekten yaşamak ve içini doldurabilmektir önemli olan. Kalbi sözcüklere yansıtarak konuşmaktır. Aldatmak aşk değildir. Yada çok seviyorum demek, uykusuz kalmak da değildir. Kalbinde küçük bir çırpınıştır, bazen kocaman bir gün ve bazense gündüzlere uzanan yıldızlardır aşk. Bizim kullanacak sözcük bulamadığımız farklı ama bir o kadar da tatlı duygulardır aşk.
Aşk bir insan için canımı veriyorum demek değildir. Onu yaşatabilmektir.
Kırmızı gül değildir aşk , o gülle yüzünün rengi aynı olana kadar seni seviyorum demektir.
Ve en önemlisi şıpsevdi yoktur hiçbir zaman. Aşk zaman ister, birlikte vakit geçirip tanışmak ister. Yıldırım aşkı yoktur hiçbir zaman. Çünkü aşk basit ve anlık değildir. Aşk sonsuz ve ihtişamlıdır. Aşk cam olduğu kadar da demirdir. keskin ve serttir. içinde yaşadığın halde anlayamayacağın tek şeydir aşkkkkk:k:
Ara
pluie
Kocaman boşluğun ta kendisidir aşk.. yalan gülüşlerden, Kısa süreli aşk sarhoşluğundan, fiziksel zevkten başka verebileceği pek bişey yoktur. Başta herşyi verir aslında. Ama hiç ummadığın anda gülüşünü, vücudundaki ona ait izleri, mutluluklarını, onunla olan anları,AŞIK olduğun adamı alıp götürür..
Herkes bi gün mutsuz olacak!
Ara
DarkLady
Aşk zaman ister, birlikte vakit geçirip tanışmak ister. Yıldırım aşkı yoktur hiçbir zaman. Çünkü aşk basit ve anlık değildir. Aşk sonsuz ve ihtişamlıdır. Aşk cam olduğu kadar da demirdir. keskin ve serttir. içinde yaşadığın halde anlayamayacağın tek şeydir aşkkkkk....

[SIZE=2]Yüreğine sağlık [/SIZE]asias...
Ara
DarkLady
Aşk zaman ister, birlikte vakit geçirip tanışmak ister. Yıldırım aşkı yoktur hiçbir zaman. Çünkü aşk basit ve anlık değildir. Aşk sonsuz ve ihtişamlıdır. Aşk cam olduğu kadar da demirdir. keskin ve serttir. içinde yaşadığın halde anlayamayacağın tek şeydir aşkkkkk....

[SIZE=2]Yüreğine sağlık
[/SIZE]
asias[SIZE=2]...

[/SIZE]
Ara
asias
bence yanlış düşünüosun aşk vardır ve var olacak bizim görmediğimiz bilmediğimiz bir yerdedir aşk diyorum yha yaşarken anlayamazsın ya da yaşamadığın için öle düşünüosun... ve aşk bazen mutsuzluktur, içine girdiğin girdaptan kurtulamamaktır. bazen acı çekmek en büyük aşktır aslında....
Ara
pluie
Aşkın sonu hüsran.. 2 3 yıllık emeklerime aldığım sonuç. bana bunu gösterdi.İstediğin kadar uğraş.. Biri bıraktıysa sevmeyi aynı anda bırakıyo sevenini..
Ara
10un100unden
Kocaman boşluğun ta kendisidir aşk.. yalan gülüşlerden, Kısa süreli aşk sarhoşluğundan, fiziksel zevkten başka verebileceği pek bişey yoktur. Başta herşyi verir aslında. Ama hiç ummadığın anda gülüşünü, vücudundaki ona ait izleri, mutluluklarını, onunla olan anları,AŞIK olduğun adamı alıp götürür..
Herkes bi gün mutsuz olacak!

Tıpkı Benim Gibi..... 10un100unden
Ara
pluie
En azından yalnız değiliz.. Mutsuzlar kervanına hergün yenileri katılıyo..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşki Düşündüm Bir Kez Daha last flame 0 398 03-08-2008, Saat: 05:36 PM
Son Yorum: last flame
  Kuşun Aşkı :( lazmurat 2 422 08-08-2007, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:37 PM