:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bütün Servetini Verir Misin?
Dostcu
Bütün Servetini Verir Misin?

Bir gün Avrupanın ünlü sanat merkezi kentlerinden birinde gezen çocuğun biri bir vitrinde çok hoş bir tablo görür. Tablo belliki oldukça pahalıdır.

Çocuk bu tabloyu bir sonraki sene abisinin doğum gününe almayı ister ve bir iş bulup kıt kanaat geçinerek biriktirdiği tüm para ile o mağazaya gider. Şanslıdır tablo hala satılmamıştır .İçeri girer ve tabloyu bir süre yakından izledikten sonra resmi yapan sanatçıyı bulur ve "Abimin doğum günü için bu resmi satın almak istiyorum. Tüm paramda bu kadar" der. Ressam bir süre düşündükten sonra resmi paketler ve resmi satar.

Çocuk paketini alır ve teşekkür ederek çıkar.

Mağazada adamın arkadaşlarıda vardır ve şaşkın şaşkın sorarlar.

-Sen ne yaptın o resmin değeri milyonlar ederdi. Neden bu kadar cüzi bir rakama sattın?

Adam cevap verir:

-Evet ben bu resme milyonlarını verecek bir sürü insan bulabilirdim. Ancak tüm servetini bu resme verecek kaç kişi bulabilirdim.
Ara
sıla
çok güzel çok anlamlıydı teşekkürler
Ara
gnc_fb
Çoq güzéLdi TeşekkkürLér =)
Ara
ufuk_can
"Evet ben bu resme milyonlarını verecek bir sürü insan bulabilirdim. Ancak tüm servetini bu resme verecek kaç kişi bulabilirdim. " HARİKA YAZILARIN VE PAYLAŞIMLARIN VAR DOSTÇU....Tebrikler....
Ara
Dostcu
Beyenmenize sevindim arkadaşlar teşekkürlerSmile)Smile)
Ara
Aşksı@z
Evet ben bu resme milyonlarını verecek bir sürü insan bulabilirdim. Ancak tüm servetini bu resme verecek kaç kişi bulabilirdim.

Süper ya ben bile etkilendim harbiden he. duyarlı ve paraya önem vermeyen ve Maneviyata önem veren insanlar demekki hala bitmemeiş
Teşekkürler DOSTCU süper bir paylaşımdı ellerine sağlık olsun.
Ara
Dostcu
yorumun için teşekkürler Aşksız
Ara
kanatlı@_meleq
cidden cok etkılendım emeğine sağlık yazılarının devamını dilerim ...

Evet ben bu resme milyonlarını verecek bir sürü insan bulabilirdim. Ancak tüm servetini bu resme verecek kaç kişi bulabilirdim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  B?t?n servetini verir misin soyle 1 674 04-11-2022, Saat: 07:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Benimle Çıkar mısın? MaSaL 0 479 01-16-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: MaSaL
  bana bi iyiki do?dun demeyecek misin??? >As!_M€L€q< 15 1,315 10-14-2006, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:21 PM