:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farklı Dünyalar...
ufuk_can
Bazen dost olursun biriyle...Sanal alemde...Farklı dünyalar...Farklı düşünceler...Bazen herşey yolunda gider...Ama zaman gelir..Anlaşmazlıklar çıkabilir...Daha doğrusu birbirlerini anlayamazlar...Dedimya farklı dünyalar...Farklı düşünceler...İmkanlar farklı...Yaşamları ve şartları farklı....Ama yinede diretirler..Dostluğa...Belkide çok alışmadan ayrılmak lazım....Bu sadece düşünce tabi...Bazen ona göre espri olan şey diğerine göre hakaret sayılabilir....Çünkü dedimya: yaşam farkı, düşünce farkı, şartlar değişik....Belkide her şeye rağmen devam etmeli bu dostluk...Bilemiyorum...Sizce devam etmelimi yoksa etmemelimi?
Ara
gülay
Senin dediğin gibi zaten herkes farklı kendimiz gibi birini bulmak
çok zor öyleyse herkesi yerine göre kabul etmek lazım
zaten herkese dost arkadaş diyemeyiz herkesin yeri ayrı
Ara
ufuk_can
Teşekkürler yorumunuz için.
Ara
Dostcu
ufuk_can Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazen dost olursun biriyle...Sanal alemde...Farklı dünyalar...Farklı düşünceler...Bazen herşey yolunda gider...Ama zaman gelir..Anlaşmazlıklar çıkabilir...Daha doğrusu birbirlerini anlayamazlar...Dedimya farklı dünyalar...Farklı düşünceler...İmkanlar farklı...Yaşamları ve şartları farklı....Ama yinede diretirler..Dostluğa...Belkide çok alışmadan ayrılmak lazım....Bu sadece düşünce tabi...Bazen ona göre espri olan şey diğerine göre hakaret sayılabilir....Çünkü dedimya: yaşam farkı, düşünce farkı, şartlar değişik....Belkide her şeye rağmen devam etmeli bu dostluk...Bilemiyorum...Sizce devam etmelimi yoksa etmemelimi?

bunu kesinlikle yaşadığınıza inanıyorum çok içten yazdınız sizinde dedğiniz gibi sanal alem belkide kendi özel yaşamınıza bakıp boşvermeniz gerekiyor sanal dostluğu,mademki sizi bukadar yıpratıyor bu dost dostluk farklı dünyanın insanı olarak görüyorsunuz sürdürmenin anlamı yok bence yinede karar sizin sadece fikrimi söyledimSad((sizinde dediğiniz gibiSadBelkide çok alışmadan ayrılmak lazım)
Ara
ufuk_can
Maalesef yaşamadım....sadece bi konu açmak istedim ve açtım....Şu anda böyle şeyler yaşanmıyor değil yani...Yinede teşekkürler..Dostçu...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:36 PM