:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(н&є)
ѕαкℓı@мѕı@η
Seni seviyorum .. Smile
Ara
€BeRimSin
Her an, her saniye yüreğimdesin ... Seviyorum seni Yüreğimin sahibi (:
nesil!
çok gsl tskler paylasmn için...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her an, her saniye yüreğimdesin ... Seviyorum seni Yüreğimin sahibi (:

Her açtigimda gözümü, kapadigimda sen varsin yanimda yüreginden yüregime en güzel sey sevdigini hissetmek .. Sana hissetirmektir bu Yürekteki 'Sen-i nasil delirdigini 'sen 'sen diye .

Seni Seviyorum en güzel yanim.
Seni Seviyorum en büyük gerçegim.
Seni çok seviyorum bitanesi ! . ( :
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
nesil! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok gsl tskler paylasmn için...

Okuyan gözlerine saglik cnm tesekkür ederim .. ( :
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her açtigimda gözümü, kapadigimda sen varsin yanimda yüreginden yüregime en güzel sey sevdigini hissetmek .. Sana hissetirmektir bu Yürekteki 'Sen-i nasil delirdigini 'sen 'sen diye .

Seni Seviyorum en güzel yanim.
Seni Seviyorum en büyük gerçegim.
Seni çok seviyorum bitanesi ! . ( :

Seni çok seviyor güzel yanın
Seni çok özlüyor en büyük gerçeğin
Senin hasretinden deli oldu bitanen .. Smile
ѕαкℓı@мѕı@η
Oy ölürüm ben '0 güzel yanına .. ( :

Sen güzel sey'sin bitanem .. Bitmek tükenmek bilmez bir Irmak gibidir sana akan içimdeki sevgi sevdasina kurban oldugum.
Seni çok seviyorum.
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy ölürüm ben '0 güzel yanına .. ( :

Sen güzel sey'sin bitanem .. Bitmek tükenmek bilmez bir Irmak gibidir sana akan içimdeki sevgi sevdasina kurban oldugum.
Seni çok seviyorum.

Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum.

Bana hep kendimi hatırlatan bir ‘şey’sin sen...
Uzaksın yakınsın özlenensin ama bugün değil yarın gibi bir ‘şey’sin sen...

Seni çok seviyorum ..
ѕαкℓı@мѕı@η
Hasretinin nasil canimi yaktigini anlatsam anlar misin yâr anlar misin ?

Götür beni buralardan desem, hiç düsünmeden sarilir misin ellerime ? Götürürmüsün hayallerimizde ki o güzel düsler alemine ?

[i]Sev beni ömrün yettikçe desem hiç tereddutsüz Sever misin yâr ?

[/i]Bir ömür vazgeçme sakin ha gözlerime bakmaktan desem ? Yanimda ölebilir misin ?

Içimde kocaman bir 'sey' .. ney bu diyorum Cvp yok, Konusmaya çalisiyorum seni anlatiyor sürekli bana 'her cümlesine 'sen'le basliyor 'sen'le bitiriyor.. içimde ki kocaman 'sey' çik durma artik orda gel saril boynuma hissettirmeden yasat bana sevgini, anlat bakarak gözlerime, ozaman yan gözlerimin derinliginde, gör orda ki 'Sen-i' anla ozaman sevgimi Sev beni o zaman bir ömür boyu.

çünkü; ben senin hasretinle yandim, ozaman gördüm 'Ask-i, tuttkuyu, sevdayi.. bir sende gördüm, Bir sende tutuklu kaldim. Sevgili[yi] özlemek de bir baska güzel [seni].
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hasretinin nasil canimi yaktigini anlatsam anlar misin yâr anlar misin ?

Götür beni buralardan desem, hiç düsünmeden sarilir misin ellerime ? Götürürmüsün hayallerimizde ki o güzel düsler alemine ?

[i]Sev beni ömrün yettikçe desem hiç tereddutsüz Sever misin yâr ? [/i]

Bir ömür vazgeçme sakin ha gözlerime bakmaktan desem ? Yanimda ölebilir misin ?

Içimde kocaman bir 'sey' .. ney bu diyorum Cvp yok, Konusmaya çalisiyorum seni anlatiyor sürekli bana 'her cümlesine 'sen'le basliyor 'sen'le bitiriyor.. içimde ki kocaman 'sey' çik durma artik orda gel saril boynuma hissettirmeden yasat bana sevgini, anlat bakarak gözlerime, ozaman yan gözlerimin derinliginde, gör orda ki 'Sen-i' anla ozaman sevgimi Sev beni o zaman bir ömür boyu.

çünkü; ben senin hasretinle yandim, ozaman gördüm 'Ask-i, tuttkuyu, sevdayi.. bir sende gördüm, Bir sende tutuklu kaldim. Sevgili[yi] özlemek de bir baska güzel [seni].

Gelsem, alsam, götürsem seni, Güneşli aşk dolu bir gün geçirsek beraber seninle bir tanem, bağrımda yatırsam seni, güneşin doğuşunu senle beraber izlesek. Sonra bir simit alsak yarı yarı bölüşsek Smile Ben yemesem, seni yediğini seyretsem. Sonra ellerinden tutsam senin birlikte gezsek, kovalamaca oynasak, seni tuttuğum yerde öpsem .. Gözlerinin içine bakarak defalarca seni sevgimi haykırsam ..

Çok az kaldı bir tanem buğünle birlikte 51 geri sayım başladı yuppiiii Confusedmiley17:

Seni çok seviyor bu deli'n .. Ummaahh canım aşkım .. :$

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:39 AM