:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensizliğin Son Damlası....
10un100unden
Bilmiyorum senden ayrılalı kaç zaman oldu ilk zamanlar çok zorlandım sensizlikle savaşmaktan, sonraları alışmaya başladım sensizliğe. Gun geçtikce senin hayalin, bedeninin kokusu ve sevgin azalıyordu bende, Seni ne kadar unuttuysam bir şeyin farkına varmaya başlamıştım kimseyi sevemiyordum butun hayata dair sevgimi bitiriyordu bu seni unutuş....
Galiba sen giderken sadece beni değil bütün hayatımıda maffettin sana yinede beddua etmek istemiyorum aksine çok güzel bir hayatın olsun hep mutluluklar yanında acılar uzağında bile olmasın. Çünki benim çektiğim acıları seninde çekmeni istemem hemde hiç mi hiç istemem canım sevdalım...
Ben acıyı tattım yaşadım biliyorum eğer sende bilseydin bana bu acılar çektirmezdin be gülüm....
Sevgi söylenseydi saklamadan hiç umursamadan açıkca,
Kim kalırdıki zan altında buruklula
Özlem duyulansa sevilen ve beklemekse sevenin kaderi
O zaman acılarla dolu bir beraberlikten daha iyidir özlem dolu ayrılık,
Ben burda pes ediyorum . . .
Bir dahakine kaldırmaz bu yürek ayrılıkları,
Eğer yaşamaksa tüm sevgileri sınırsız,tanımsız ve korkusuzca
birini sevebilecek kadar yer kaldı yüreğimde.

Bu son olur sevgide . . .

Belkide sonun başlangıcı olur yüreğimde .....
Ara
10un100unden
Her geçen gün yok oluşum,kayboluşum...Kendi içimde,sessizliğimde;beni ben olmaktan eden o acıyla yaşamak,''yaşayabilmek''için çırpınışlarım...Boşluktayım..Kapkaranlık,sonu olmayan,beni her geçen gün biraz daha içine çeken ve her şeye rağmen hala bi ışık,umut ışığı aradığım bi boşluktayım...
Anlamsızım...
Anlamsızlığımın anlamı da ''sensizliğim''!!Yaşadığım her saniye artan,içimi yakıp kavurak sensizliğin acsısı,sensizliğin anlamı beni anlamsız kılan...
Dön diyemem artık!!...Dememiliyim..Sensizliğin beni bensiz koysa da;
Yapamam bunu...
Dönmeyeceğini bile bile aşmaya çalıştığım duygularımı,acılarımı tekrar canlandıramam...
Yüreğimin dört bir yana savrulmuş parçalarını toplamaya hazırlanıyorken;yüzleşemem seninle,varlığınla anlam kazanan o güzel günlerle...
Kaldıramaz bu yürek bir acıyı daha,dayanamaz...Hala nasıl çarpıyor şaşıyorum aslında...Belki isteksiz,bıkkın,ölmek istercesine...
Ama bırakamz sevenlerini yarı yolda;kendi çektiği acıları başkalarına yaşatmamlı o yürek..
Öyle Fısıldıyor Kulağıma...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizligin çukurun'a düştüm ben Hasretiim 2 455 12-03-2010, Saat: 01:58 PM
Son Yorum: küçük arzu
  sensizLigin en kötü demindeyim şmDi kraLiché^ 7 1,117 02-09-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: kraLiché^
  Sensizligin Boşlugundayım.. ÇiLeK 13 1,259 09-10-2008, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Sensizligin Dolunayi... ÇiLeK 6 804 03-25-2008, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:07 AM