:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herbişeyim bal böcüm..balımmmm
sudenaz
66.jpg
Hayatımızdan çıkarmak istediğimiz
Yaşanmış güzellikler olsa bile
Miadını dolduran dostluklar,sevgiler
Yok mu ? sanıyorsunuz

tam iki sene önce basladı dostlugumuss...
ben ona baLım dedim..hayatımın bi kösesine oturttum..
tam kendimi bırakdıgım anda belirdi hayatımda...

bana güclü olmayı ögrettii..cocuklugun tadını yasatıp düsünceli olmayı, hak vermeyi ögretti..o benım hem dosdum hem ablam heb balım hemdee ailemden bi parca

o bitane..
o dünya güseli
..güldümü dünyaları veren..

agladıgında içimi burkan üzüldügünde kim üzdüyse onu üzeni bulup ..beni deliye cevıren

o dünyanın ve benım en masumum..

bal böcümm..

bıtkın bi haldeyken buldun sen benı yasama sevinci verdin bana ..
heb yanımdaydınya hani..öyle sevdimki seni..onca uzaklıga ragmen sözlerini hiç cıkamadım aklımdan üzüldügümde heb güclü olmalısın eger sımdı ısyan edersen daha neler görüceksin ozaman dayanmassın sevdiklerin için, benım ıcın dayanmalısın balım derdinya..dayanmalıymısım balım...kimse için olmasa bile senın bı gülüşün icin dayanmalıymısım..onca Uzaklıga ragmen benı seni bildim yakınım..yasadıgım sıkıntıların hiçbişeymiş oldugunu ögrettin bana..büyüdüm senle..duyarlı olmayı hak vermeyi adaletli davranmayı incinmemeyi incitmemeyi ögrendim..bana verdiklerinin hakkını hiçbizaman tam olarak ödeyemem biliyorum ama sevgim öyle büyükki..sös verdi bana balım biliyormusunus...bulusucas gezıces alıcas gıtarları calıcas söylüyces birlikde bir gün dünyalara bedel olucak ogün..ama önce haketmem gerekio,balımda böyle dıyo..önce haketmelıyım...kazanmalıyım..

sımdı dıycek balım cok kötüyüm gel ıhtıyacım var sana,hiç düsünmem fırar ederım buralardan onun yanına..yada diyicek suna ıhdıyacım var yardımcı ol neyse ıhdıyac bulup bulusturur gönderirim..öyl büyüdüki sevimliligin icimde..öyle düsünürki bei balım böle bişi demez önce hakediceksın der hep..önce kazanmalıyım biliyorum balısı..hemde senın ögrettıgın gıbı harfi harfine biliyorum..suan ikimisde iyiyis zaten onları gerektiricek bi durum yok.diceksinizki farzedelımkı balın öyle dedi..,öyle bişi olmuycak kötü bişey olmuycak cnkü öyle cok dua ediyorumki ona ..bişi olmıycagını umuyorum..bitanesıı,senin yüzündeki gülücükle dünyaları verırsın bana,sen olmassan ben sönerim günesim senle birlkide doguyor..heb hayatımda heb yanımda kal..ben ona balım dedım..o bana neler dedi..
biz seninle zamanı alt ettik,uzaklıkları ezdik gecdık..biz senınle sevgi köprümüsü kurduk ,su saadden snra yıkılmas izin vermemkıe..

balım,
sen öyle cok hakediyosunki o gülücükleri ..
sen ki bana insanlari sevmeyi ögrettin..hangi durumla karsılasırsam karsılasayım sevgi dolu olmayı ögreddin..
iki yıl önce uzaklıklara ragmen baslayan dostlugumus hala sürmekde ,ne mudluki senin gibi sevimli birini hayatımda bulmusum..ne mutluki bu forum ,dostlugumuza vesile olmus..seni seviyorum balım..

teseqqürler duygusuz..

not:bakmayın duygusuz diye anıldıgına,öyle anlar öyle duygular yasandıki burda inanamassınız..yeni gelen arkadaslarım..ben belkı ıhmal ettim burayı belkı unuttum kimine göre..heb aklımda hersey tüm yasanınanlar tüm dostluklar..eski sıcaklıgını hala koruyordur buna eminimh..

ben bizi cok sevdim..ben balımı burda buldum..

ben onun gibi gülmeyi burda ögrendim..
acıya kötü anlara rahmen gülümsemek..

herseye rahmen karsılıksız sevgi ..

ben hayatın cırkinliklerinden sıyrılıp olaganüstü güsel anlarını yasmaayı burda balımdan yada dıer arkadaslarımdan ögrendım..

hebiinise tesekkür ederim duygusuz ailesi..

seni seviyorum ballı lokmam bal böcümm balımmm

sibelime .....hayadda oldugum sürece sözlerin ve gülüşün hep aklımda olucak kızdıgımda sakin olup seni hatırlıycam unutmadım hiçbirini balım senin sıcaklıgını herzman hissedip unutmadıgım gibi...

sevgiyle...
Ara
sudenaz
farklıydı yaşadığımız şeyler
gerçek dostluuk senden öğrendim seninle tattım hüznümü acımı sevinçlerimi...
bambaşkaydı gülüşün güven veren..
şimdi yanımda olmasan bile sen benimlesin, aslında başucumda ..
mesafeler uzak olsada sen benimlesin dostum ..
dostluk nedir bilmeyen varsa senle tanışsın yaşasın hayatını hoyratsızca ...
dostlğun dostluğuma kalıcıdır... seni çok seviyorum balısıııı...
Ara
sudenaz
icon11.gif Dostuma

İstemek yetmez amacımıza ulaşmak için, şiddetle arzulanmamız gerekir.Gençlik ilkbahara benzer,yaşlılık ise kışa öyle bir kış ki arkasından bir daha bahar asla gelmez.
Dostum…
içimi kapkara bulutlar kapladığında,
başımı omuzuna yaslayabileceğim…
onun içindeki kara bulutlar yüreğini kararttığında,
başını omuzuma yaslayabilecek insandır.
Dostum…
sıkıntıdan ellerim buz gibi olduğunda, ellerimi tutarak,
sevgisi ile taaa yüreğime kadar ısıtabilecek…
sıkıntıdan onun elleri buz gibi olduğunda, ellerini tutarak,
sevgim ile taaa yüreğine kadar ısıtabileceğim insandır.
Dostum…
işyerinde; bir bardak çayın…
veya bir fincan kahvenin içimi süresince,
“gönül ne kahve ister, ne kahvehane”
“gönül bir dost ister, kahve bahane…” diyen satırları hatırlayıp…
hayatın minicik bir parçasını paylaşabildiğim insandır.
Dostum…
bazen aynı “walkmen”de bir şarkıyı, bir türküyü;
bazen internetin sanal evreninde…
bir kaç satır fıkrayı, şiiri…
kokusunu alamasak bile, sanal bir gül’ü..paylaştığımız insandır.
Dostum…
onun sosyal veya bürokratik tabakasından…
cüzdanının kalınlığından,diplomasından,
cinsiyetinden,
inancından, mezhebinden, uyruğundan,
siyasi düşüncesinden önce…
İNSAN OLDUÄžU İÇİN SEVDİÄžİM…
ve
BENİ İNSAN OLDUÄžUM İÇİN SEVEN
İNSANDIR.
Aynı yunus misali;

kelimelerin yetemediqi kdr gerceksin benim icin..gerceklesicek bi güzelliksin hayatımda...
Ara
angel_from_hell
her zaman dost kalmanız dileğiyle
küçük arzu
teşekkürler tatlım güzeldi
Ara
Dostcu
Dostum…
bazen aynı “walkmen”de bir şarkıyı, bir türküyü;

bazen internetin sanal evreninde…
bir kaç satır fıkrayı, şiiri…
kokusunu alamasak bile, sanal bir gül’ü..paylaştığımız insandır.
Dostum…
onun sosyal veya bürokratik tabakasından…
cüzdanının kalınlığından,diplomasından,
cinsiyetinden,
inancından, mezhebinden, uyruğundan,
siyasi düşüncesinden önce…
İNSAN OLDUÄžU İÇİN SEVDİÄžİM…
ve
BENİ İNSAN OLDUÄžUM İÇİN SEVEN
İNSANDIR.

Dostluk kurmak zor fakat yıkmak 1sn sürer dostlukların kalıcı olması yıkılmaması dileklerimle...dostlarınıza sahip çıkın arkadaşlar...
Ara
TutkuM
Bal böcüm benim .Bu yazını ilk okuduğumda çok etkilendim ve hüzünlendimSmile
Hatırlıyorum,tam iki sene önce tanıştık..Dediğin gibi Duygusuz.Com bir köprü oldu dostluklara,arkadaşlıklara.Beraber güldüğümüz ,ağladığımız vs vs günleri unutmuyorum.Forumda sabahladığımız günleride unutmadım güzel günler yaşadık balımmm..Bende senin gibi burda fazla olamasam da yinede sevdiklerimin zaman zaman yanındayım...
Her satırın o kadar mutluluk verici ki anlatamam, anlarsın beni ...
Çok fazla yazmak istemiyorum,söyleyeceklerimi biliyorsun zaten..
Seni tanımış olmak bile yeter bana balısııı..
Bir hayalimiz varSmile o günün geleceğine inanıyorum sana inandığım gibi...
Ve bana inandığın için teşekkür ederim balım..
Her zaman yanındayım ..Seni seviyorum bal böcüm benim.....
Sonsuz sevgilerimle Sudem.....
Smile

Yorumda bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim...
Ara
sudenaz
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bal böcüm benim .Bu yazını ilk okuduğumda çok etkilendim ve hüzünlendimSmile
Hatırlıyorum,tam iki sene önce tanıştık..Dediğin gibi Duygusuz.Com bir köprü oldu dostluklara,arkadaşlıklara.Beraber güldüğümüz ,ağladığımız vs vs günleri unutmuyorum.Forumda sabahladığımız günleride unutmadım güzel günler yaşadık balımmm..Bende senin gibi burda fazla olamasam da yinede sevdiklerimin zaman zaman yanındayım...
Her satırın o kadar mutluluk verici ki anlatamam, anlarsın beni ...
Çok fazla yazmak istemiyorum,söyleyeceklerimi biliyorsun zaten..
Seni tanımış olmak bile yeter bana balısııı..
Bir hayalimiz varSmile o günün geleceğine inanıyorum sana inandığım gibi...
Ve bana inandığın için teşekkür ederim balım..
Her zaman yanındayım ..Seni seviyorum bal böcüm benim.....
Sonsuz sevgilerimle Sudem.....
Smile

Yorumda bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim...

hayatımda kalabılecek gerceklerımden birisinh..asıl ben tesekkür ederimh..her daim gülümsemen dilegimle..yanındayım yanımdasınh..sonsuzluk da birlikdeyiz... dualarım sana dair... öbdüm...:Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:30 AM