:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçimi dÖktüm Umarım Beğenirsiniz
GhosT_
Yüregim ayaklarima dolasiyor bugün, gidecegin gün yaklasiyor galiba… ve bu yürek seni kaybetmeye alisiyor…seni tanimadan özlemek, sana alismadan kaybetmek, benim olmayacagini bile bile istemek, gidecegin gün yaklasiyor, sen, benim seni sevdigimden habersiz, ben sana bagliyim kifayetsiz…. Sen yokken yasamadigimi zannetme, sen yokken de sen varmis gibi gidiyorum sen varken ama bana ait degilken gitmeyi düsündügüm yerlere sana asik olusumun yildönümü üzerinden uzun zaman geçti, zaman geçti ama sanki o gün dündü, her günüm ayni benim her saniyem her dakikam çünkü hep seni yasiyorum her günüm ayni benim çünkü seni sensiz yasiyorum

Baska gözlerde ariyorum gözlerini, sen diye baska gözlere asik oluyorum. Sana söyleyemedigim, belki söylemekten çekindigim, ama senin için yazdigim sözleri söylüyorum, baskalarini sen görüyorum ama baskalari sen olmuyor… baskalari sen gibi anlamiyor… aglarken gülmüyor… dedim ya baskalari sen olmuyor, sen olmuyor… ruhsatsiz askim

Günesin dogmasini da istemiyorum artik… karanlik kalsin… karanlik, yalnizligimin bidayet noktasi, karanlik; sensizligimin hidayet noktasi… günes dogmasin, ne olur… birakin karanlik kalsin…..

Her sey gerçek yalan olan ben miyim…? Ve her sey gerçek yalan olan askim mi…? Yalan diyorsun sen, ben, sana seni sevdigimi söylüyorum ama sen inanmiyorsun… sana hiç seni sevdigimi söylemedim bagira bagira ama gözlerinin içine uzun uzun baktigim anlarda sana, seni sevdigimi haykiriyorum, ellerini tuttugumda; sana seni sevdigimi haykiriyorum, ama bir sana seni sevdigimi söyleyemiyorum….. Hissetmiyorsun hissetmeni bekliyorum

Yalnizlik pek de zor gelmiyor artik bana hem N. Fazil Kisakürek ne demis

Geçti istemem gelmeni

Yoklugunda buldum seni

Birak vehmimde gölgeni

Gelme artik neye yarar

Gelme artik gelmeni istemiyorum gelmen için yalvarmiyorum gelirsen de istemiyorum yoklugunda buldum seni ve o sen, sen degilsin sen, benim askimin maddesisin… maddeye bagli kalmaktan usandim artik… ask özgürlüktür

Ask maddenin disina çikmaktir… yok istemem, gelme artik……

Sen benim ilk askim oldun ask kutsaldir. Benim olan tek özeldir. Ask ayaklar altina alinip da harcialem mahallerde sefasi sürülecek fenomen degildir. Askimin ilk sayfasi elveda diyorum sana yeni bir sayfanin yapragini araladim elveda ilk askim elveda dostum….Sad:
Ara
duyqushh
47.jpg

AŞKMIŞ MEÄžER
dudaklarım dudaklarındayken anladım
bir öpücükle hayat bulan ruhum
çıldırırdı ya hani aşktanmış meğer
hani gönlümden kaçan yüreğim
uçardı ya bazen tutamazdım
kayıp giderdi avuçlarımdan
bilmezdim nerde ne yapıyor
aşkmış meğer
bir damla göz yaşına kıyamazsın ya hani
acısını hissedersin
yüreğin kanar ya bazen
o ağlar sende ağlarsın
aşkmış meğer
güldüğünde sana dünyaları verir
ne derse desin kızamazsın ya
bir sözü yeter seni mutlu etmeye
zaman gelir yanında olmak için
canını bile verirsin ama olamazsın
hasretine dayanamazsın ya
aşkmış o işte
bilmediğim hayallerime gizlediğim aşkım
sana duyduğum o anlamsız şey aşkmış meğer...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  umarim olur bunda soyle 1 366 04-10-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  gusel bir kac soz belki begenirsiniz soyle 1 390 04-10-2022, Saat: 04:43 AM
Son Yorum: wildfang
  Sonbaharda ağaçların yapraklarını döktüğü gibi ..Döktüm dilimdeki sözcükleri... Melek06 0 400 07-23-2007, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: Melek06
  Savunmalarimi GötürmeSevgili,içimi SanaBiraktim Unutma Ruhum Kahverengi Gözlerinde..! By_N0TaL0Ne 0 576 04-20-2007, Saat: 03:37 PM
Son Yorum: By_N0TaL0Ne
  Savunmalarimi GötürmeSevgili,içimi SanaBiraktim Unutma Ruhum Kahverengi Gözlerinde..! PaPaTYa_PReNSeS 6 434 03-26-2007, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:13 AM