:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son noktayı koydum yaşantıma ellerimle…
€BeRimSin
Perdeyi açtım;sabahın ilk ışıklarıyla yıkandı bedenim..Belki son yıkanışım olacak..Belki son defa göreceğim güneşisabahı…Belki bir daha hiç uyanmayacağım gecelerdebelki bir daha söyleyemeyeceğim sevdiğimi..Belki son feryadımson acı çekişimson özleyişim olacak !

Bu son yazım olacak..gönlüm güzellikleri yaşayamadısevemedi doyasıya senitutamadı ellerindengözlerine doyasıya bakamadı;hayatıinsanları kendini anlayamadı..Bu feryatbu bilmecelerbu sorular bu acıbu ıstırap yeteryeter artık acımasız hayat !Çaresizlik esir alamazdı benliğimi düşüncelerimihayır hayır olamazdıalamazdı düşüncelerimi…Yüreğim çaresiz kalamazdı..Olmadı yenik düştüm acılara..direnmeninolmaz demenin hiçbir anlamı yok artık!gitme vakti !bak güneşe;bak gecelere nasılda bekliyorlar beni delice!bakbak bana nasılda sarmış ruhumu ölüm!!!çaresi yok artık söylenen sözlerinyapılanların faydası yok…bu son yıkanışım olacak sabahın ilk ışıklarında..Son isyanımson sözlerim…

Cümlelerim aynısözlerim aynı…Yokyokyok değişen hiçbir şey yok !Güneş aynıgece aynıinsanların acımasızlığıriyakarlıklarıHayat aynı !bense hep isyanlardayım işte hep acılarlahep zorluklarla baş başayım…gecelerim aynıgündüzlerim aynı..yüreğim aynı;gün geçtikçe biraz daha çöküyorbiraz daha yıpranıyor..Biraz daha ölüme yaklaşıyor…

Son sözlerim size;
Son feryadım…
Bedenim yıkanmayacak artık çaresizlikle
Acıylagözyaşıyla…
Perdeler açılmayacak artık evimde !
Koyu bir yalnızlık saracak dört duvarı…
Takvim sayfalarınıdakikalarıperdeleri….
Bakan her gözgörenhisseden her yürek;
Yalnızlıkla boyanacak….yalnızlığımı yaşayacak…
Son sözlerimson feryadımson çığlığım…
Dört duvar;simsiyah elbiselerini giymiş
Pencereler birer birer geceyle siyaha bürünmüş…
Küçük bir odada; yalnızlığa sığmayan ben
İsyanlardaki yüreğim kaplamış dört bir yanı…
Dört duvar arasına mahkum olançaresiz kalan yürekleri;
Geceler esir alacak..geceye hapisgeceye susuz olacaklar…
Gece boyayacak yalnızlıkla yüreklerini!
Son sözlerim..son feryadım..
Perdeler kapanacak..perdeler siyaha bürünecek
Yas tutacak gönlüm bir ömüryalnız kalacaksusacak
Yıkanmayacak acıylahasretleçaresizlikle…
Perdeler açılmayacak…
Koyu bir yalnızlık saracak dört duvarı;
Takvim sayfalarınıdakikalarıperdeleri..
Bakan her gözgörenhisseden her yürek;
Yalnızlıkla boyanacak….yalnızlığımı yaşayacak…

Son sözlerim olacak güneşin battığı anda;bir ben olmayacak bu dünyada..Bendeki acıyahüznemutluluğagözyaşına son..üzülmeyecek artık hiç kimseüzülmeyeceğim!Son sözüm son nefesimson çığlığım olacak !

Perdeler kapanacak artıkhayat denilen oyundan sonra!bir daha açılmayacaksimsiyah gelinliğine bürünecek bütün evren!hiç güneş doğmayacak…bedenimbedenler yıkanmayacak artık sabahın ilk ışıklarıyla!...duvarlar üstümüze çökeceksimsiyah gelinliğiyle içine alacak beni gece…Dertlerimlegünahlarımlamutluluğumla gideceğim;gelmemek üzere!perdeler kapanacak artık..sahneler yerle bir olacak…roller değişecek…

Mutluluk birer oyundu..son olacak gülücüklermutluluk son bulacak..acılar hüzünlerdertler kederler bırakmayacak peşimizi..!mutluluğun sonu acı..Bu sefer ki oyun mutlu sonla bitmedibitmeyecek…Roller değiştiperdeler kapandı !Çaresizlik kapladı her yanı!son sözlerimi söyleyeceğim güneşin battığı anda..ben olmayacağımdertler kederler olmayacak..üzülmeyecek artık hiç kimse!!!son sözüm..son çığlığım!!!

Paragrafların sonuna yaklaşıyorum gitgide..artık son cümleyi yazıp noktayı koyacağım !hiçbir zaman virgül kullanmayacağım cümlelerimdesonralara bırakmayacağım;sevincimiüzüntümügözyaşımıkendim i hiçbir zaman…Yaşayacaksam şimdibugün yaşamalıyım..ertelememeliyim virgül koyarak yaşantımı…son sözden sonra noktamı koymalıyımrest çekmeliyim..bitirmeliyim geçmişi;koyduğum son noktayla!!bitiriyorum artık geçmişi dekendimi de hayatımı da..son cümlelerimi yazıyorumson virgülümü kullanıyorum..ölümü ertelemiyorum artık..Son noktayı koyuyorum yaşantıma…

Son sözümü de söyledim…
Rest çektimyıktım yerle bir ettim kendimi…
Ertelediğim her şeye nokta koydum…
Bir bir sildim virgülleri
Yalan oyunlaryalan rollersahte perde
Hepsine hepsine nokta koydum…!
Son sözümü de söyledim..çığlımla yıktım bütün evreni
Bitiremediğimertelediğim cümlelerim yok artık ;
Mutluluğu ertelemedimacıyıhüznügözyaşını…
Ölümü bekledim;nokta koydum…
Teslim ettim kendimi azrailin soğuk ellerine !
Son sözüm olacak..son çığlığımson gözyaşım !
Ağlamadımüzülmedimçığlık atmadım…
Alıştım ben her şeye !acıya gözyaşına…Mutsuz olmaya…!

Geceler siyah gelinliğine bürünmüş…
Perdeler kapanmışoyun bitmiş..Roller değişmiş…
Bedenler yıkanmamış güneşin ışıklarıyla..!
Bedenim yıkanmadı sabahın ilk ışıklarıyla…
Ertelenmiş cümlelerime son noktayı koydum
Bir son verdim yaşantıma…
Dört duvarevrengüneş bedenim yok artıkyok !
Yeni bir günyeni bir gece ve yeni bir umut yok…
Yeni bir hayat yok artık…
Son sözümdü..son çığlığımson feryadım !
Koyu bir yalnızlık sardı ;
Geceyitakvim sayfalarınıperdeleri…
Son noktayı koydum yaşantıma ellerimle…

.
sıla
oyyy hasancık bu neydi böyle yaw Sad
Ara
CaNaT
cık cık cık
Ara
duyqushh
abimm yüreğine sağLık..................... Smile
Ara
flame
ya hasancımm ne yaptın sen ne kadar dolmussun kimsenin haberi yok
Ara
flame
[quote=BeRAtS]cık cık cık[/quote

:kop:hepsini okudun yaniii
Ara
CaNaT
Yok içeriğini bildiğim için ve nedenini hepsini okumaya gerek duymadım Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,397 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Aklıma Koydum Seni Aklım Almadı/Yüreğime Bıraktım Sana Doymadı mavisben 3 676 05-01-2011, Saat: 09:52 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Adını "Firar" Koydum, İstanbul İse Senin Yanında... acemhe 0 388 11-14-2010, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: acemhe
  Noktayı sen koy, perdeyi sen çek 'de, yine alkışlasınlar 'seni ay_naz 0 288 06-13-2010, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: ay_naz
  YÜreÄžİmİ Koydum Musalla TaŞina.. SeRDİD 0 399 03-22-2010, Saat: 11:37 AM
Son Yorum: SeRDİD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 08:41 AM