:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dostumdu...
küçük arzu
onunla dostluğumuz ikinci sınıfta başladı dördüncü sınıfta bir kız geldi okula neden bilmiyorum ama o kızla daha bir kelime konuşmamışken onun dostuma zarar verceğini düşündüm vede öyle oldu dostumu uyardım ama dinlemedi çok üzdü onu tabi bende üzüldüm sonra bu kız gitti ondan kurtulduğumu sandım ama yanılmışım beşinci sınıfta tekrar geldi dostumu ben yeniden uyardım daha önce olanları hatırlatrak ama o yine beni dinlemedi bende üstüne gitmedim ve evet artık ortaokula geçtik altıncı sınıfta dostumuzla aramıza onuda aldık ama ben hiçbir zaman o kıza güvenemedim dedim ya neden bilmiyorum bugunde bilmiyorum nedenini sadece o an öyle hissettim ve kız bu sefer dostumu üzmekle kalmamış bizim dostluğumuzu bitirmiş eski dostumdanda yararlanmaya başladı maddi yönde bu sekize kadar devam etti ve biz o zamana kadar tek kelime konuşmadık eski dostumla içim acıyordu evet bir kız gelmiş bizi ayırmış şimdi ondan yararlanıyordu en azından buna dayanamzdım gittim uyardım onu konuşmamamıza rağmen dinlemedi bana bağırdı artık diğer arkadaşlarım girdi ve araya beni dostumla birleştirdi ondan o kızla ilşkisini kesmesini isteyemezdim ve artık ona dostumda diyemezdim bunları onunlada konuştum şimdi arkaşız ama ben dostumu özlüyorum şu an lise 2 deyim kaç sene oldu ben onun gibi dost bulamadım ve bulamamda öyle üzülüyorum ki ama artık ona dostum diyemem bir kere koptu bağlarımız uzun süre artık olmaz olamaz neyse sizide sıkmyayım daha fazla teşekkürler hepinize özelliklede site kurucularına bu siteyi kurdukları için
Ara
angel_from_hell
ehh ehh..bende özlüyrum dostumu...ama bi kere kırıldımı bağlar ne kadar bağlasan düyün kalıyor..ama şimdiki insani değilde,eski dostumu özlüyorum,çünki o şimdi geçmişteki insan değil çok değişti...seni çok iyi anlıyorum Sad
ESARET
evet hayat bazen insanları ve arkadaşları dinlemez paylaştığın için sağol arzu hanım teşekkürler
Ara
ℓανιηуα
Yaşadığın olay aynen benimde başıma geldi desem arzu..Bende şuan dostumla konuşmuyorum..Asla da konuşmak istemiyorum aslında.Eğer beni gerçekten dostu olarak kabul etmiş olsaydı beni dinlerdi.Şuanda ne eski dostumla ne de o arkadaşla konuşuyorum.Bence sende benim gibi kendi yolunda ilerle ve yeniden başla Wink
Ara
küçük arzu
okuyan herkese teşekkür ederim belkide haklısındır lavinya belkide baştan başlmam gerekir ama yapamıyorum çünkü onun benim yardımıma ihtiyacı var
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Böylesine sözler sarfedilince zaten ''dost'' dostluktan çikmistir ..

Dost [gerçek] bulmak kolay degildir, buluncada simsiki sarilmak lazimdir birbirine ki, kimseler engel olmasin sevginize..

Dilerim hersey gönlünce olur, ve Rabbim herkeze benim ''Dost-um'' gibi bir ''dost'' nasip eder .. Benimle aglayan benimle gülen, seven, dokunan, beni içimi, içimden geçeni, benin için iyi olani düsünüp, yanlis bir is yaptigimda karsimda koca bir dag gibi durup karsi çikan bir ''Dost''..

Böyle iliskilere sahip çikmak gerek, olur olmaz seylerden bitirmemek lazim, ama eger bitiyorsa düsündürür insani ''benim ona baktigim gözle bakmamis mi bana ? '' Ki bitiyorsa bakmamistir ..
Ara
küçük arzu
teşekkürler tatlım düşüncelerni paylaştığın için
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:45 AM