:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son ?arkimiz:::s_a::::::::::::::::
>As!_M€L€q<
Hi? inanmam??t?m a?k?m, hem de hi?bir zaman inanmam??t?m. Beni kendime d??man edip kalbimin bir yars?n? s?k?p al?p gidece?ine... Benden ba?ka herkes biliyordu oysa, senin g?n?n birinde beni yar? yolda b?rak?p gidece?ini. ?u kahrolas? d?nyada bir ben vard?m zaten sana inanan, g?venen, seven ve her zaman her ?artta destek olan. Ama sen sana inanmayanlar? hakl? ??kard?n ve beni terk ettin.
Seninle birlikte kurdu?um d?nyay? yerle bir edip gitmene ne sebep oldu bilmiyorum. Ben yaln?zca sana a??k de?ildim sen benim en iyi dostumdun. Neler yapacaksam dan???rd?k birbirimize, hayat?m?z? payla??rd?k. A?lamaktan korkmazd?m. Biliyordum ki a?lad???mda sen yan?mda olup g?z ya?lar?m? silerdin. Art?k a?lam?yorum bile. Seninle ilgili her hat?ra ac?t?yor y?re?imi. Gecen g?n markette senin o ?ok sevdi?in ac? biberlerden alacakt?m . birden akl?ma geldin ve ben bo?ulaca??m? sand?m. T?kand?m. Nefes alamad?m. A?layamad?m. Patates b?re?i yemiyorum. Ebru G?nde?’i dinlemiyorum. B?t?n resimlerimizi kald?rd?m. Kimsenin senin hakk?nda konu?mas?na izin vermiyorum. Ve g?nde bir paket sigara i?iyorum. Hayatta en nefret etti?in ?eyi yap?yorum yani. Art?k uzun y?llar ya?aman?n pek anlam? yok ?yle de?il mi?Ne i?in ya?ayaca??m ki!
Seninle birlikte hayallerimi de kaybettim ben.Tek katl? bah?eli ve bah?esinde k?pekleri olan bir evim olmayacak art?k. Domates, biber, sebze yeti?tirmeyi de ??renemeyece?im. salonumuzun tavan?n? bal?k?? a??yla s?sleyemeyece?iz.Sana s?rpriz yapacakt?m,yatak odam?z?n duvarlar?n? sana yazd???m a?k mektuplar?yla ve en g?zel foto?raflar?m?zla s?sleyecektim. B?t?n hayallerime evime ?ocuklar?m?za, mutlu gelece?imize emin oldu?um gelece?imize veda etmek kolay m? olacak san?yorsun. Seni aram?yorum diye, bu kez pe?inden gelmedim diye unuttu?umu zannetme. Her zamankinden daha ?ok seviyorum seni. ?u an ?u saniye u?runda ?lebilecek kadar ?ok seviyorum. ?fkem de a?k?mda dinmek bilmiyor.
Senden sonra ben nas?l ya?ar?m bilmiyorum, ama senin hep mutlu olman? isterim. Birlikte ge?irdi?imiz y?llar i?inde seninle ya?ad???m her an ?zeldi, her an? doyas?ya ya?ad?m. Beni ?ok mutlu ettin. Zaman i?inde k?zg?nl???m ge?ince seni hep o g?zel g?nlerimizdeki hat?ralarla anaca??m. Y?llar sonra ben e?er akl?na gelirsem bil ki pencerenin ?n?nde en sevdi?in ?ark?y? m?r?ldan?yorumdur y?ld?zlara “D?n ak?am yine benim yollar?ma bakm??s?n...”
RomantiK_Genç
TeşekkürLer GüzeLMiş Wink
>As!_M€L€q<
SAOL CANIM BEĞENMENE SEVİNDİM
peri kızı
efett gusel paylasım ıcın sagoll Wink
Ara
AdAmIn1i
T?kler Eline Y?re?ine Sa?l?k
Ara
>As!_M€L€q<
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:efett gusel paylas?m ?c?n sagoll Wink
saol arkada??mmm
>As!_M€L€q<
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?kler Eline Y?re?ine Sa?l?k
rica ederimm saol arkada??mm
ayayaysen
Seninle birlikte kurdu?um d?nyay? yerle bir edip gitmene ne sebep oldu bilmiyorum. Ben yaln?zca sana a??k de?ildim sen benim en iyi dostumdun. Neler yapacaksam dan???rd?k birbirimize, hayat?m?z? payla??rd?k. A?lamaktan korkmazd?m. Biliyordum ki a?lad???mda sen yan?mda olup g?z ya?lar?m? silerdin.

bay?ld?m bu k?sm?na
Ara
>As!_M€L€q<
ayayaysen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seninle birlikte kurdu?um d?nyay? yerle bir edip gitmene ne sebep oldu bilmiyorum. Ben yaln?zca sana a??k de?ildim sen benim en iyi dostumdun. Neler yapacaksam dan???rd?k birbirimize, hayat?m?z? payla??rd?k. A?lamaktan korkmazd?m. Biliyordum ki a?lad???mda sen yan?mda olup g?z ya?lar?m? silerdin.

bay?ld?m bu k?sm?na
SEV?ND?MM BE?ENMENE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:56 PM