:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayırlı cumalar
DeRiN_SeSsİzLiK
Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar ..allah Bu Mübarek Günde Yaradılışımız Gibi Ahlakımızıda Güzel Eylesin Insallah...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Hayirli cumalar arkadaslar Smile
Ara
ESARET
HAYIRLI SABAHLAR VE HAYIRLI BAYRAMLAR VE HAYIRLI CUMALAR herkese allahım bol ve hayırlı kazanç versin
Ara
bidely
cumanbw9.gif
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
arkadaslar cümlemizin cuması mubarek olsun insallah...Allah hayırlı günler versin hepimize..
Ara
aMyLee
hayırLı cumaLar arkadaşLar Smile
rabbim bu hayırLı günde günahLarımızı bağaşLasın Sad: düşünüyorum bazan yüzüm oLmuo avuc acıp dua etmeye Sad: rahmeti büyükdür diyorum Sad: affeder bu aciz kuLunuda eLbet Sad:

aLLah hakkımızda herşeyin en hayırLısını en güzeLini nasip eyLesin ..
Ara
Qetesh
Tüm islam aleminin cuması hayırlı olsun..
Ara
gülay
Hayırlı cumalar arkadaşlar...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayirli cumalar arkadaslar bugunun bereketi ve tum guzellikleri sizlerle beraber olsun .
Esaret Allahin bombasi suphesiz onlarinkinden guclu onlara oyle bir felakat gelecekki hic merak etme hem zaten onlarin sonu coktan belirlendi sonucta Allah tarafindan lanetlenmis bir kavim ki : Onlar agacin arkasina saklansalar agac ikiye yarilacak diyor
Ona siginmak en guzeli O herseyin en iyisini bilir Smile.

anaa Sad nasi özledim seni Sad Sad

Buarada

Hayirli cumaLar .. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadir Gecesi; Bu gece bin geceden daha hayırlı MaSaL 0 444 02-18-2011, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: MaSaL
  Hayırlı Ramazanlar Aşk_Bu 5 482 08-21-2009, Saat: 06:19 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Cumam'ız Mubarek Olsun Hayırlı Cumalar Dilerim Arkadaşlar. *Asİ-yÜrEk* 5 616 10-31-2008, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:55 PM