:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balacam(küçüyüm) sen ölme...
angel_from_hell
Balacam(küçüyüm) sen ölme...:'(

[b]Aynı mahallede yaşayorduk. Her gün bir kızla gelirdi ev. ismini hiç kimse bilmiyordu. Herkes onun hakkında bazı şeyler konuşuyordu, ama kimse kim olduğunu bilmezdi.Yaşil gözlü, esmer bir gençti. Mahallenin bütün kızları ona aşıktı. Bense nefret ederdim ondan...
Ço
k farklıydı biriyidi... Bütün gece odasının ışıkları yanardı. Yatmak yerine bütün gece onun evini gözetlerdim. Ondan hoşlanmasamda, artık herşeyiyle ilgileniyordum. Bigün anladım ki, şimdiye kadarə kendimi aldatmışım. Ona karşı hiss ettiyim şey sevgiymiş. O gündən sonra o eve gelmemiş uyuyamıyordum. Yanında getirdiyi kızları kıskanırdım. Herkes onun kötü insan olduğunu söylese de, ben her zaman onu korurdum . Onunla karşılaşmak için bütün günümü qapı önünde g
eçirirdim...
Bir gün yen
e onu gördüm. bana göz vurdu. Yanımdan geçendiyinde onu çağırdım, ama "işim var Balacam"-deyip uzaklaşdı. Bana " Balacam " söylemiştidi. Yani aramızdakı yaş farnı hatırlatmıştı bana. Eve gidip bütün günü ağladım. Ama kararımı vermiştim. Ona aşkımı ilan edecektim. Onu sevdiyimi söylemeliydim ona!!! Bir gün yee qapı önünde dayanıp onun gelmesini bekliyordum. Geldiyini gördüyümde bende ardınca gittim. Evine girdi. Bir az bekledikten sonra kapını dövdüm. Kapını açtı, " Ne lazım, Balacam? "-söyledi. "Seni seviyorum" - dedim. Üzüme baxıb sakince gülümsedi, " evet.."-dedi yavaşca. " Ne evet? " - diye sordum , hiç bişey demedi. koşarak evinden çıktım, odama girip bir ay hiç bir yere çıkmadım. Bir gün kızlarla sohbet ediyorduk onun evine ambulans geldi. Onu evinden çıxarıp ambulansa apardılar. Herkes ona bakıyordu. Onu yanımızdan geçirdiklerinde yavaşça gözünü açtı, bana baktı ve " Ben de seni, Balacam. "-söyledi ve gözlerini yumdu. kıpkırmızı olmuştum. Herkes bana bakıyordu. Ağlayarak k
açmağa başladım.
A
kşama kadar eve gitmedim. Bütün günü ağlayayarak sokakları gezdim. Akşama eve geldim. Annemler ondan konuşuyordu. Sevdiyi bir z varmış bir vakitler. Ailesi onunla evlenmesine izn vermədiyi için kız evden kaçmış vesokakta tek-tenha gəzerken sokak çocukları tarafından öldürülmüş. O günden sonra genç adam ne zaman sokakta kız görse, eve getirirmiş. Bu güne kadar hangi kıza gönül verip seviyormuşsa, hepsi ölüyormuş. Son vakitlerde de bir zı dünyalar kadar seviyormuş. Bunun içinde kendini öldürmüş. Polisler evin duvarlarında " Balacam " yazılarını bulmuşlar. " Balacam, sen de ölme!!! " yazıyormuş bütün duvarlara. Balacam, ben de seni sevdim...hem dee çoookk sevdim... Başkaları gibi sen de ölme diye ben öldüm...
[/b]

ELVEDA BALACAM...:'(
_AL0n3_
oouv Tongue
güzeldi saol canım (:
Ara
ℓανιηуα
Güzeldi (:
Ara
küçük arzu
sağol canım bunu biliyordum
Ara
angel_from_hell
teşekkürleeeeeerrr....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  küçüğüm sen ölme!!! sha-ker_qirl 0 347 12-01-2008, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: sha-ker_qirl
  öLme Ne oLuR.. ((17 agustos depreminde yaşanmış bir hikaye)) CReATuRE 6 793 07-19-2008, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:27 PM