:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şimdi söyLeyecekLerimi yuttum yüreğim konuşsun harf harf ..
aMyLee
"Şimdi söyleyeceklerimi yuttum
Yüreğim konuşsun harf harf…"

Ey dudaklarına sirayet etmiş son(ları)baharı silemediğim

Sen beni yüreğimin cümlelerini sıvamış dudaklarımı “ suskunluğa” teyemmüm etmekle suçlamaktasın? Yoksa gözlerindeki hayat rengini yüreğimdeki ölümle süslenmekle mi itham etmektesin? Belki de beni çoktan gitti bilmektesin belki de başka yüreğin terini silmekte görmektesin. Beni nerde kimin huzurunda el pençe divan durmuş düşünsen de ben anı yerdeyim. Suskunum ya içindekileri okur gibiyim.

- “ Bir gün bitecekti… Bitti. Aç gelmiştin sevgime doydun ve gittin…”

Gitmedim. Bitmedim. Ölmedim ey sevgili…

Ey avuçlarıma düşen tek dua

Ne çabuk unuttun gözlerinden izlediğim denizi? Ne çabuk bitirdin sana olan sevgimin büyüklüğünü. Ben sana dua genişliğindeki kadınım demişim… Bırakır mıyım seni ölmedim daha. Öl(e)medim. Daha da ölmeyeceğim.Gözlerine bulutların özgürlüğünü bırakmadan koşmak yok babama.Daha da bitmeyeceğim..Ellerine Cennet çiceklerinin kokusunu hediye eylemeden varmak yok Elif/imize….

Ey gökyüzünü gözlerinden kanatlandığım

Daha kaç nehir kuruyacak yüreğimin sensizliğinde..Her sustuğumda daha kaç kez kıyameti yaşayacaksın yüreğinin debisinde..Şimdi kelimelerin ucunda üşümekteyim..

Dokun bana / gözlerinde ölsün ölüm… Sar beni / yüreğinde büyüsün gülüm…

Seni tanıdığımdan beri hiçbir zaman yolumu / yüzümü senden başka bir adrese çevirmedim. Adından başka hiçbir cümleye yataklık etmedim ben. Evet kabul ediyorum suskunluğa meyil etmiş yollarım oldu ama asla senden vazgeçmedim. Bir miktar umut bir dirhem mutluluktu istediğim..Ve mavi bilyelerimi gözlerinden Cennete yuvarlamak bezden bir bebeği senin kollarında görme arzusu…Sonra ıslak saçlarını ellerimi bir tarak misali kabul edip delice taramak…Sonra gözlerinden savrulmuş en sıcak gözyaşlarını gırtlağında yakalayabilmek..Seni “ sona “ hazırlamak değil yeni bir umuda koşturmak…Cebinde sakladığın kaybedilişleri reddetmek seni bende yaşatarak..Siyah’a olan sevişlerini sana unutturup sana adın genişliğine denk gelen yedi rengi ispat etmek gözlerimde…

Hatırlıyorum da “ sana inat gitmeyeceğim “ dediğin günleri… Ben de suskunluğumun yamalı haliyle haykırıyorum ki “ seni çok seviyorum “…Nerde bilirsen bil beni. Kimin yanında kimin yamasına yüreğimi yama yaptığımı düşünsen de...

Ben bir sana verdiğim bir dua’nın kavgasındayım…

Bilsen de bilmesen de…

-------------
[SIZE=6]Kapattım tüm kilitleri üzerime… [/SIZE]
Tek sen varsın tutunduğum.
Tek sen mevcutsun bu yürekte…

Bilsen de bilmesen de…
Ben seninim dudaklarımdaki en büyük duam...

''alıntı ''
Ara
aMyLee
arama yaptım ama daha önce veriLmemiş sanırım ..
umarım veriLmemiştir Sad
Ara
By LaNeTh
güzeldi,begendim paylasım için teşekurler
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:- “ Bir gün bitecekti… Bitti. Aç gelmiştin sevgime doydun ve gittin…”
...
Ne çabuk unuttun gözlerinden izlediğim denizi? Ne çabuk bitirdin sana olan sevgimin büyüklüğünü. Ben sana dua genişliğindeki kadınım demişim… Bırakır mıyım seni ölmedim daha.

...
Dokun bana / gözlerinde ölsün ölüm… Sar beni / yüreğinde büyüsün gülüm…

Seni tanıdığımdan beri hiçbir zaman yolumu / yüzümü senden başka bir adrese çevirmedim. Adından başka hiçbir cümleye yataklık etmedim ben. Evet kabul ediyorum suskunluğa meyil etmiş yollarım oldu ama asla senden vazgeçmedim. Bir miktar umut bir dirhem mutluluktu istediğim..

Bilsen de bilmesen de…

-------------
[SIZE=6]Kapattım tüm kilitleri üzerime… [/SIZE]

Bilsen de bilmesen de…
Ya harika bi yazi ya tesekkür ederim ..

Yüregine saglik Leyla.. (:
Ara
aMyLee
Kapattım tüm kilitleri üzerime…

Bilsen de bilmesen de…

sağoL yorum için sakLımsın Smile :tolga:
Ara
Son Noktam
yregim-1.gif
Şimdi söyleyeceklerimi yuttum ,

Ey dudaklarına sirayet etmiş son(ları)baharı silemediğim,

Sen beni yüreğimin cümlelerini sıvamış dudaklarımı “ suskunluğa” teyemmüm etmekle suçlamaktasın ? Yoksa gözlerindeki hayat rengini yüreğimdeki ölümle süslenmekle mi itham etmektesin ? Belki de beni çoktan gitti bilmektesin belki de başka yüreğin terini silmekte görmektesin. Beni nerde kimin huzurunda el pençe divan durmuş düşünsen de ben anı yerdeyim. Suskunum ya, içindekileri okur gibiyim..

sarbeni.gif

“ Bir gün bitecekti…Bitti..Aç gelmiştin, sevgime doydun ve gittin…”

Gitmedim..Bitmedim..Ölmedim ey sevgili…

Ey avuçlarıma düşen tek dua,

Ne çabuk unuttun gözlerinden izlediğim denizi ? Ne çabuk bitirdin sana olan sevgimin büyüklüğünü..Ben sana dua genişliğindeki kadınım demişim…Bırakır mıyım seni, ölmedim daha..Öl(e)medim. Daha da ölmeyeceğim..
Daha da bitmeyeceğim..

Ey gökyüzünü gözlerinden kanatlandığım,

Daha kaç nehir kuruyacak yüreğimin sensizliğinde..Her sustuğumda daha kaç kez kıyameti yaşayacaksın yüreğinin debisinde..Şimdi kelimelerin ucunda üşümekteyim..

hatirliyorum.gif
Dokun bana / gözlerinde ölsün ölüm…Sar beni / yüreğinde büyüsün gülüm…

Seni tanıdığımdan beri hiçbir zaman yolumu / yüzümü senden başka bir adrese çevirmedim. Adından başka hiçbir cümleye yataklık etmedim ben. Evet kabul ediyorum suskunluğa meyil etmiş yollarım oldu ama asla senden vazgeçmedim. Bir miktar umut, bir dirhem mutluluktu istediğim..Sonra ıslak saçlarını ellerimi bir tarak misali kabul edip delice taramak…Sonra gözlerinden savrulmuş en sıcak gözyaşlarını gırtlağında yakalayabilmek..Seni “ sona “ hazırlamak değil, yeni bir umuda koşturmak…Cebinde sakladığın kaybedilişleri reddetmek seni bende yaşatarak..Siyah’a olan sevişlerini sana unutturup sana adın genişliğine denk gelen yedi rengi ispat etmek gözlerimde...

Hatırlıyorum da “ sana inat gitmeyeceğim “ dediğin günleri…Ben de suskunluğumun yamalı haliyle haykırıyorum ki “ seni çok seviyorum “… Nerde bilirsen bil beni..Kimin yanında, kimin yamasına yüreğimi yama yaptığımı düşünsen de ...

Bilsen de bilmesen de…

-------------
Tek sen varsın tutunduğum..

İster beni suskunluğun safında son görevimi yapmakta bil..
İster dua’ya durmuş yüreğimi,
Bilsen de bilmesen de…
Ben seninim dudaklarımdaki en büyük duam…
Ara
bidely
yregim-1.gif

"Şimdi söyleyeceklerimi yuttum ,

Ey dudaklarına sirayet etmiş son(ları)baharı silemediğim,

Sen beni yüreğimin cümlelerini sıvamış dudaklarımı “ suskunluğa” teyemmüm etmekle suçlamaktasın ? Yoksa gözlerindeki hayat rengini yüreğimdeki ölümle süslenmekle mi itham etmektesin ? Belki de beni çoktan gitti bilmektesin belki de başka yüreğin terini silmekte görmektesin. Beni nerde kimin huzurunda el pençe divan durmuş düşünsen de ben anı yerdeyim. Suskunum ya, içindekileri okur gibiyim..

gitmedim.gif

- “ Bir gün bitecekti…Bitti..Aç gelmiştin, sevgime doydun ve gittin…”

Gitmedim..Bitmedim..Ölmedim ey sevgili…

Ey avuçlarıma düşen tek dua,

Ne çabuk unuttun gözlerinden izlediğim denizi ? Ne çabuk bitirdin sana olan sevgimin büyüklüğünü..Ben sana dua genişliğindeki kadınım demişim…Bırakır mıyım seni, ölmedim daha..Öl(e)medim. Daha da ölmeyeceğim..Gözlerine bulutların özgürlüğünü bırakmadan koşmak yok babama..Daha da bitmeyeceğim..Ellerine Cennet çiceklerinin kokusunu hediye eylemeden varmak yok Elif/imize….

Ey gökyüzünü gözlerinden kanatlandığım,

sarbeni.gif

Dokun bana / gözlerinde ölsün ölüm…Sar beni / yüreğinde büyüsün gülüm…

Seni tanıdığımdan beri hiçbir zaman yolumu / yüzümü senden başka bir adrese çevirmedim. Adından başka hiçbir cümleye yataklık etmedim ben. Evet kabul ediyorum suskunluğa meyil etmiş yollarım oldu ama asla senden vazgeçmedim. Bir miktar umut, bir dirhem mutluluktu istediğim..Ve mavi bilyelerimi gözlerinden Cennete yuvarlamak , bezden bir bebeği senin kollarında görme arzusu…Sonra ıslak saçlarını ellerimi bir tarak misali kabul edip delice taramak…Sonra gözlerinden savrulmuş en sıcak gözyaşlarını gırtlağında yakalayabilmek..Seni “ sona “ hazırlamak değil, yeni bir umuda koşturmak…Cebinde sakladığın kaybedilişleri reddetmek seni bende yaşatarak..Siyah’a olan sevişlerini sana unutturup sana adın genişliğine denk gelen yedi rengi ispat etmek gözlerimde…

hatirliyorum.gif

Hatırlıyorum da “ sana inat gitmeyeceğim “ dediğin günleri…Ben de suskunluğumun yamalı haliyle haykırıyorum ki “ seni çok seviyorum “…Nerde bilirsen bil beni..Kimin yanında, kimin yamasına yüreğimi yama yaptığımı düşünsen de ...

Ben bir sana verdiğim bir dua’nın kavgasındayım….

Bilsen de bilmesen de….

-------------
Tek sen varsın tutunduğum..

İster beni suskunluğun safında son görevimi yapmakta bil..
İster dua’ya durmuş yüreğimi,
Elif/imize kavuşmaya gittiğimi düşün…

Bilsen de bilmesen de…
Ben seninim dudaklarımdaki en büyük duam….

İsmail Sarıgene
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
O Güzelim yüreginle bu yaziyi bizimle paylasman ne guzel

Sevgiliye haykirilacak en güzel sözler pes pese bu yazida

Okurken duygulanmamak imkansiz xS

Yüregine saglik Canim harika biseyh Smile
Ara
bidely
O senın guzellıgın gülümSmile

Gözlerine sağlıkSmile
Ara
aMyLee
okumuşdum çok güzeL gerçekden yüreğine sağLık canımcımm . . . x)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 409 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 551 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  serçe yüreğim........... eRCi 1 342 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 868 04-12-2022, Saat: 11:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:06 AM