:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitirmeliyim Ecel Şefkatiyle . . .
_BarBie_
Kötüsü yaşamak isteyip de yaşayamadıklarımı…. Hepsini sana bırakıyorum.

Belki onlara baktıkça beni hatırlarsın. Ne denli büyük bi hata yaptığını… aslında hiç değmeyecek ufacık şeyler için beni ne kadar büyük bir kırgınlıkla bıraktığını…

Sevgin o kadar küçükmüş ki… yama bekleyen elbiselerin arasında bıraktım seni. Bir daha asla tamir edilememesi için. Yırtılmış, parçalanmış… tıpkı senin benim kalbimi parçaladığın gibi….

Geriye dönüp baktığımda yanmış bir aşk görüyorum… her köşesinde ayrı bir acı, ayrı bir iz…. Asla silinmeyecek … çıkmayacak yara…

Bir insan en fazla ne kadar kırılabilir ki? Ne kadar incinebilir?

Hayattaki en acı şeydir sevdiği insan tarafından kırılmak. Sen beni kırdın. Hemde hiç değmeyecek bir nedenle.Keşke affedebilsem seni. Keşke şu lanet olası gururumu yenip yanında kalabilsem..

Hiç ister miydim sana böylesine aşıkken çekip gitmeyi? Burada çaresiz bir başına bırakmayı?
Sen benden çok şey çaldın. Sana hakkımı helal etmiyorum….

Kalbimi sende bırakıyorum giderken. Daha fazla kır acıt diye. Nede olsa alışıksın sen…

Mutlu ol diyeceğim ama sen mutlu da olamazsın . . .

Ara
_BarBie_
Ne ben Sezarım,
Ne de sen Brütüssün...
Ne ben sana kızarım
Ne de zatın zahmet edip bana küssün ...
Artık seninle biz,

Düşman bile değiliz . . .
Ara
EndLess
lovebypromiskq2.jpg

şimdi sen yoksun
yokluğun habercisi

soğuk toprak
aceba ölüm bukadar koyarmı bir insana

şimdi sen yoksun
çaresizliğimin iç çekişlerinde boğuldum
sesin kulağımda
gözlerim yollarda bekliyorum seni

şimdi gelecek diyorum
şu köşeyi dönecek ve bana gelecek
geceyi atacak içimden
yeni doğan güneş misali

şimdi sen yoksun
aynalara küstü gözlerim
senin özlemindeyim
ben hala sonbahar
ama sonsuza kadar seni seveceğim

Ara
EndLess
Saat 2 suları gecenın karanlığı çöktü yine odama duvarlarda sade bi gölge yazlığımı fark ettım anıden ........

ve üşüyorum fanice değil bu soğukluk ....sen yoksun işte en zor anlarımda sen vardın sadece yarım kalan rüyalarımda.. avuturmu sandın bu deli yüreği bir kaç yalan sevda.......

şimdi sen yoksun ve ben onlarca insanın arasında yanlız kalmayı basarabılıyorum şimdi sen yoksun acıyor tüm bedenim.. ve şimdi sen yoksan eğer çarpmasın bundan sonra çalan her telefonda yüreğim ...31454524ar7.png
Ara
EndLess
Bitermi Sandın
Onca Yaşanan Aşkın Parçaları
Dökülüp Gitsede Unutulabilirmi her yanı
Bitermi Sandın
Bende Son Bulamaz sende biter ancak
Yıktın beni Anlamadığım Bir Anda
Son darbe senin olsun Gözlerinle Bir defa Bak Bana
Bitermi Sandın
Yalanlar İçinde Kıvranan O halini Silemem Aklımdan
Gerçeklere Bağlamaya Uğraşsamda Seni Kurtaramam
Sen Kendi İçinde Yedin Kendini
Şans Versem Canımdan Kar eder mi ?
Bitermi Sandın
Her gün İsyanım Her günüm Sayıklamalarım
Öyle bedenimi Sarmışın
Ruhum bile hasarlı
Senden bir türlü kopamadım

Bitebilirmi Sandın Canım
Sen Bıraksanda Beni
Ben giderim
Peşinden O hayalimsi Sevgimin
Ara
EndLess
Gözlerinin hasretinde yüregim bosluklarda sesini arıyor...Yankılansa sesin odama ve gözlerin geceme yıldız misali düşse yeter bana..Baska bir sey istemiyorum....Bir tek gülüsün tüm acılarıma iyi gelecek kadar güzel..Ve seninle yasayacagımız güzel günler tüm hayatıma bedel..Bos duvarlara ismini söylüyorum ve seni yıldızlara soruyorum acaba neler yaptı diye...Vurulmusum sana ,gözlerine yanıyorum bir alev topu giibi..Hasretin sanki volkan gibi kösebaslarinda patlıyor..Sensiz düsüncelere dalsam her fikrim kör kursunlara ispat ediyor...Gözlerinden mahrum gecelerim katrana boyanıyor ...Ucurtmalarimi senden haber alır mi diye omuzlarımdan kaldırdım..Yüregimi göcmen kuslarla sana yolladim..Bos gelmeyeceklerdi biliyorum...Yüregini ve gözlerini bırakacaklardı avuclarıma...

Acıların yarınlarda müjde kokan ciceklerdi..Düsünsene karların altındaki citlenbikleri...Aylarca toprakla kar arasında kalırlar..Ama içlerinde hicbir zaman umutsuzluguna yenilmezler.Yaprakları hazani andırsa da icindeki umutlarını sererler dudaklarına..Bahar oldu mu nazlı bir gelin gibi günesin koynuna girerler.. Tüm umutlarını günesle sevda kokan yüreklere sererler...Aynı o misal sende hicbirseye yenilmeyeceksin..Yarınlarını bahar addedip icindeki sevgi yapraklarını yüregime sunacaksin..Her yapragıda ölümüne sevdanin naif durusunu, yalnızlıga karsi dik baslılıgını ve acılara karsı metanetini görecegim..Gördükce sımsıkı saracagım seni..Bırakmayacagim seni acıların kollarına ...Bu kadar kolay pes etmeyecektik fani yaralarımıza...İyilesmesi yılları sürecek acılarına ben her gün nefesimle merhem olacagim..Yavas yavas iyileseceksin...her güneste sana umutları bırakacagim ve gözlerin dünden daha iyi parlıyorsa o zaman daha cok saracagim iyilesmen icin...Tüm acılarina ben kefilim..Yeter ki sen mutluluklara gülümse..
Ara
EndLess

Sana Zamanın Unutulmuş Dilimlerinde Rastlıyorum
Çok Şey Aklımdan Hayata Karışmış Kaybolmuş
Dertlerimi Islah ettim Yüreğimi Umutlar Avutmuş
Gözlerim Ağlamaktan Kurtulmuş
Asil Bir Bakış Bırakıyorum Şehrime
Ben Değişmedim Sevgili,
Nefret Sevgim Olsada Sen hep sevildin.
Sözlerim Aynı Dönüyor Dilimde
Hayallerimi Satmadım Günlerime
Bitiremedim Seni Anlatmayı işte
Ben Değişmedim Sevgili
Benliğim Korkusuz Ruhum Yine Deli
Yürüyorum Gözü Kapalı Yanlızlığın Sokağına
Şikayetci olmuyorum Yağmura,Islanmaya
Üzülüyorum Ömrü Bitip Düşen Yapraklara,
Acıyorum Dünya Masumluğumla
İncitmedim seni sevgili
Ürkek bir serçenin Hayatı Gibi
Yaşadım Seni,
Ben Değişmedim Sevgili
Ve Sende Benim için Değişmedin
Bu Bizim Eskimiş Yüzlerimizde Belli
Bitmedi..
Ara
bidely
Hepside cok güzeldi

paylasım icin tşkler
Ara
_BarBie_
Rica ederim .
Ara
_BarBie_
a4rm4.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne zaman Ki Ecel Geldi, İşte O zaman Son Nokta Eklenecek! MaSaL 1 468 05-31-2011, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: YasSmin
  Seni Benden ne bu şehir ayırır ne de ecel... SeRDİD 0 464 03-25-2010, Saat: 03:42 PM
Son Yorum: SeRDİD
  Nezaman Ki Ecel Geldi Işte Ozaman Son Nokta Eklenecek ÇiLeK 0 356 11-25-2007, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Ecel Olsan Da Gel EndLess 4 401 06-22-2007, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 01:07 PM