:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akşam şaraba yatıracağım yüreğimi../..Yarına bi'şeyciğim kalmaz.
HiqhVolume

Öyle bir aldanma ki bu, Tanrı bile inandı...
Hiç bir melek meyilli değil içimdeki seni lânetinden kurtarmaya. Hiç bir ah gidici değil senden. Bir onlar sevişmek için sana soyundular, yatağınlar; hazır ve nâzır bekliyorlar. Umma ki, hiç bir altın saçlı süslemeyecek onu, düşlediğin gibi.
Bozdum yeminimi... Gücenmesin Tanrı. -Ki hangi yüce varlık beni haksız sayacak davamda? Ve onca sözü gerçeklere boyayan yabancı, hangi sahtekârın eli yüreğine değdi; ki sen oldu çıktı?
Bak, keşke'ler dilimde muharebede. Elimde bir efsun dolansaydı, adını silerdim lugatımdan. Geçmişle yoğrulan zihnimi tek celsede temize çekerdim bir câni gibi. Soluksuz, sessiz... Çığlık çığlığa belki, belki ağlamaklı. Kasvetinden arınıyorum artık gecenin. İllegal haykırışlarımla yırtıyorum masumiyetimi. Gözlerimden sen anla ruhuma işleyen yitimini...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:Bak, keşke'ler dilimde muharebede. Elimde bir efsun dolansaydı, adını silerdim lugatımdan. Geçmişle yoğrulan zihnimi tek celsede temize çekerdim bir câni gibi. Soluksuz, sessiz... Çığlık çığlığa belki, belki ağlamaklı.

Tesekkürler ..
Ara
HiqhVolume
rica ederim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 624 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 797 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Yüreğimi eze eze veda ettim sana... Elfida 4 517 04-04-2022, Saat: 02:24 AM
  Mehmet Çoşkundeniz - İhbar Ediyorum Yüreğimi Sana MaSaL 2 578 06-16-2011, Saat: 10:19 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Yüreğimi '' Yüreğine '' Gömdüm # Pè®iM§ii # 6 610 04-15-2011, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:32 PM