:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vazgeç ki...
YasSmin
Büyük aşklar nefretle başlar sözcüğünün anlamını biz taşıyorduk. Sözlükte ki açıklamasında, ikimizin ismi yazıyordu ve biz her hikâyeye dıştan benzeyip, içten yeterince farklılığımızla bu aşkı yaşatmaya çalışıyorduk.

Her ne kadar uğraşsam da seni atmak için kalbimden, her defasında bir o kadar başarısız oluyorum. Sevgini kaldırdığın o yer, her kaldırışımda elimden kayıp düşmesiyle daha da yer ediyor içimde ve daha da yerleşiyor benliğime.

Hani hep sözlerde görürüz ya dile dolanmıştır birkaç kelime damar cümleler diye. Hani hani tek bir sigaraya isim yazarlar, sigara bitene kadar yazılan isim düşünülür ya. İzmarite gelince de o kişinin bittiği sanılır sigaranın bittiği gibi. Ama bilmezler, aslında içlerine nefes nefes çekip, hücrelerine tek tek nakış gibi işlediklerini amacı dumanlar arasında boğmak istemeleri olsa da. Aynı onun gibi ben de seni gün ve gün düşünerek yok etmek istedim, ama olmadı. Her kötülüğünü örten bir iyilik buldu gene kalbim. En büyük iyilik ise, yine benden geldi. Sevgim ağır bastı, tüm yaptıklarını bir çırpı da sildi.

Sensiz de acı çekiyorum, seninleyken de. Sensiz yarımım ama senle de acıyla işlenmiş bir bütünüm. Ne yanıma dönsem sen. Benliğime o kadar işlemişim ki seni, tek tek söküp atabilecek kadar ne benim zamanım, ne gücüm, ne de bunu yüklenecek kaldıracak bünyem kaldı.

İstediğim sadece bir parça mutluluktu. Ve ben hep, azla yetindiğim gibi, küçük sevgi gösterilerine de kandım bile bile. Sen kendini kandırırken sevdiğini sanıp, ben gözü kapalı inanmak istedim beni sevdiğine. Ve ben gözlerimi bir kapadım ki, sen kendine geldiğinde, ben hala sendeydim.

Ve şuan, sevgim hala öyle büyük ki, seni içime sığdırmamak mümkün değil. Ve sana nefretim de öyle şiddetli ki, dursan önümde seni ezip geçebilir.

Çok mu istediğim sadakat ya da sevgi gösterisi. Hak ettim ben bunları be sevdiğim. Hak ettim artık mutlu olmayı. Ve eğer mutlu edeceksen çık karşıma ben yenilmeden duygularıma. Ama etmeyeceksen de bırak vazgeç benden. Vazgeç ki, bende vazgeçeyim yüreğimden…
Ara
ÐŽeşaren
Ne denir ki başka ..

..

Teşekkürler YasSmin, yüreğin dert görmesin hiç (:
Ara
YasSmin
Teşekkürler...
Amin Cümlemizin =))
Ara
asi_ve_mai
insan unutmak ister, silip atmak ister de bir şeyi göremez...
yada görmezden gelir...
odur ki; yüreğine yerleşen kişi senden izin almamıştır oraya yerleşirken..
ve senin emrinle koparıp atmanla çıkmaz...
sen kopardıkça sadece kendinden bir parça söker atarsın ama o hep orada kalır..
garip tarafı gideceği zamanı da kendi seçer ve birgün çıkar gider...

güzel kelimelerinin döküldüğü gönlüne sağlık olsun...
çok güzel bir yazıydı teşekkürler...
Ara
YasSmin
Ben teşekkür ederim =))
Ara
ask_sehidi
güzel yazıymış bence vazgeçme böyle sewiosan .. Wink
Ara
YasSmin
Kullanıcı adın gibi; Şehit oldu benim aşkım... Zaman ölünün arkasından ağlama zamanını çoktan geçti... Başka birinin helali olduktan sonra kapımda köpek olsun dönüpte bakmam...
Ara
ask_sehidi
nefrette sonucta ona karşı hissedilen bir histir ama öyle diosan erosun oku seni doğru kişiye aşık ettirir umarım Wink
Ara
YasSmin
Nefrette etmiyorum ki hiçbi duygum yok nötrüm oda başka bi mevzu... Karar veririrm uygularım kalbi kapadığımda mantıkta bu kdr iddialıyım Smile)
Ara
ask_sehidi
senin adına sevindim .. Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:30 AM