:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varmisin ? Bilmiyorum ..
ѕαкℓı@мѕı@η
“Seni düşünüyorum düşünmeden öte bilinçaltımdaki hiç göremediğim bir fotoğrafsın beklide…Gözlerimin önünde hayal gibi duran ama dokunamadığım, bir parçam ama sahip olamadığım…ve sevmekten hiç [SIZE=4]yorulmadığımsın…[/SIZE]
Sevgine inandıkça daha doluyorsun içime daha çok varoluyorsun bende, ümit ettikçe daha yakın, ve tebessüm ettiğimde daha çok ben oluyorsun…
İşte bir akşam daha oluyor sensiz, anlamsız, tarifi imkansız acımasız [SIZE=4]acılar içindeyim
Kim bilir neredesin?...
Sende beni tozlu bir kitabın sayfalarında arıyormusun? Sonra bu kitabı yastığının altına koyup benimle uyuyormusun? Sen benim seni aradığım gibi arıyormusun? Avuçlarını uzatıyormusun tutmak istercesine bana?
Yüzümde hüzünlü bir tebessüm gibi hayalin…sen öyle bensin öyle benim ve öyle bendensin ki..
[/SIZE]

Ve o kadar benim değilsin ki…..
Gözlerim belki bir hayalin bir rüyanın olmayanının bir imkansızın peşinde sanki… bakarken yoksun ve yokken var gibisin içimde…
Beklide [SIZE=4]olmayanımsın.. beklide öbür yarım bilmediğim bensin , beklide yarattığım sen…. Öyle olmasını istediğim ulaşamadığım ulaştıkça kaçtığımsın…[/SIZE]
Yalnızım…
Gözlerim uzaklara saplandı ve düşüncelerim öyle uzaklara saklandı ki … yalnızlığım kaçıp kurtulunması imkansız güvenli bir sığınak artık bana….
[daha önce verildiyse prdn]
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
41hr5.jpg
Ara
asi_ve_mai
hayallerde bile yaşanıyor aşk...
gerçekten çok güzeldi...
yüreğine emeğine sağlık...
Ara
gülay
Güzeldi yüreğine sağlık saklımsın..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Her akşamın sabahında onsuz bilmem nereye kadar ? Bilmem ne kadar dayanırım ...Gücümün bittiği yerde sarıldığım yine SEN olurdun sensiz yaşayamazdım .Öyle çok seviyorum seni.
(Bir kaç kısa cümlede benden olsun. )

Yüreğine Sağlık.

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayallerde bile yaşanıyor aşk...
gerçekten çok güzeldi...
yüreğine emeğine sağlık...

tesekkurler..Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
gülay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güzeldi yüreğine sağlık saklımsın..

..yurekler dert gormesin .. (:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her akşamın sabahında onsuz bilmem nereye kadar ? Bilmem ne kadar dayanırım ...Gücümün bittiği yerde sarıldığım yine SEN olurdun sensiz yaşayamazdım .Öyle çok seviyorum seni.
(Bir kaç kısa cümlede benden olsun. )

Yüreğine Sağlık.

(: .......
Tesekkur ederim .. hüzün cicegi'm ..
Ara
simarikcocuk55
pylasim ve emeklerin icin saol .... güzeldi
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Tesekkürler .. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neden sevdim bilmiyorum ama çok sevdim!!! acemhe 4 850 09-03-2010, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: history
  varmısın history 1 330 02-27-2010, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: acemhe
  Hénüz biLmiyorum Adını .. ÇiLeK 3 468 05-07-2009, Saat: 04:27 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  BuGüN YüReğiM BiR BaŞKa ACıyoR BiLMiyoRuM NeDeN... ÇiLeK 15 1,407 12-05-2008, Saat: 05:33 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Ben Nasıl Ölmek İstiyorum ?? Bilmiyorum ask_sehidi 6 531 10-25-2007, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 05:34 PM