:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoklugunun Matemindeyim..
ÇiLeK
emelsen1cb0.jpg

Yoklugunun matemindeyim...

Üzerimde renk cümbüşü var,ya yüregimde yüregimde sevdigim yüregim karanlık dipsiz bir kuyuda sanki..seni tanımak nasıl kaderimse seni kaybetmekte kaderim demek istiyorum ama dilim desede yüregim buna kader diyemiyor,raydan çıkmış bir tren gibi gittin benden uçup gittin ansızın hiç beklenmedik biranda hayatıma gelişinde böyle degilmiydi zaten gidişinde beklenmedik oldu,tek fark ne biliyormusun? sen hayatıma girdiginde dünyanın en mutlu insanı olmuştum,şimdilerde ise gidişinin ardında bir kuyuya atılmış gibiyim yalnız soguk karanlık ...

Yoklugunun matemindeyim sevdigim..

İnsan ölülerin arkasından yas tutar ya sende mi öldün ben neden arkandan yas tutuyorum ki!!

Yoklugun tüm hüclerime sarmış,beni içten içe kemiren birşey var tarifini bilmedigim yavaş yavaş tükeniyorum sanırım gözlerim kayıp gidiyor ellerim artık tutmuyor sanki herşey bitmiş gibi...Hani kanser tüm hücrelere sıçrar ya hani sonradan ögrenilir kanser oldugun işte bende sen gidince ögrendim kanser oldugumu tüm organlarıma bulaşmış bu hastalık yüregime bile bulaşmış yavaş yavaş bitiyorum sevdigim yavaş yavaş...

Geç kalınmış tedavisi yok artık bu hastalıgın yok be sevdigim yok...Yoklugun bir zehir gibi aktı içime ben senin yası tutarken içimdeki bu hastalıgı ögrendim şimdi tüm organlarım pes etmesi bekliyorum tıpkı senin pes edip çekip gittigin gibi ben ölümü bekliyorum yoklugunun mateminde hasta hüclerimle....

21.10.2008
ÇiLeK HiLaL
[SIZE=4]

[i][SES]http://www.main-board.net/atesilter/swf/027.swf[/SES]
[/SIZE][/i]
Ara
Resimler&Hayaller
KIMSE yoksun kalmasın sevdıklerınden degılmı tskler paylasımın için Smile
Ara
asi_ve_mai
birgün beni nasıl paslı bir makasla nasıl derinden budayıp gittiğini farkettim..
yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların...
sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını...
benim için ok geç kalındığını anladım...
İclal Aydın & Metin Özülkü

bu kısa ve güzel şiir geldi aklıma bir anda yazını okuyunca...
umarım iyi bir eşlik olmuştur...
ayrıca yüreğin hep gidişlee feryat ediyor hilalim...
nedir senin bu derdin kederin...
bu yazıları okudukça sanki içimde birşeyler sızlıyor...
acı çektiğin hissine kapılıyorum...
ama ne olursa olsun yüreğin o kadar güzel anlatıyor...
ellerin o kadar güzel yazıyor ki anlatamam....
o güzerlim yüreğin her zaman mutluluk içinde kalsın...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yüregine saglik ..
Ara
ÇiLeK
Hepinize ayrı ayrı teşekür ederim arkadaşlar..
Sevdikleriniz daima sizinle olsun..

Sevgiyle KaLıN...
Ara
bidely
Yüreğine sağlık...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:46 AM