:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ata"dan Can Dündar"a mektup
CaNaT
limoni Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayrıca Atatürk ün diğer yönlerini tanımak istiyorsanız inanın can dündar"a ihtiyacınız yok.size güzel ve yansız kitaplar tavsiye edebilirim..ordan okursunuz

Ben de Atatürk hakkında bir çok kitap ansiklopedi vs türü dökümanlar okudum. Onun gerek sivil gerek askeri yaşantısı hakkında bende az çok bilgi sahibiyim. Benim sinir olduğum konuda Atatürk e sahip çıkıyoruz diye hikayeler uydurulması. Eğer böyle bir film yada belgesel her ne olursa olsun olmasa kimsenin Ata ya sahip çıkacağı yoktu. Ben sözde değil özde anılmasını saygı duyulmasını isterim. Şunuda açık bir şekilde ifade edebilirim ki malesef hepsi lafta kalıyor. Saygıda sevgide. Ben Atatürk ün değerlerine nasıl sahip çıkıldığını realdede biliyorum az çok...
Ben Can Dündar yada bir başkasını savunmuyorum savunmamda ama sözde bağlılık nutukları atılmasınada sinir oluyorum hepsi bu Smile
Ara
limoni
haklısın berats onun üzerinden nemalananlardan benden nefret ediyorumSmileayrıca öyle bir sahipleniyorlarki puta tapar gibi.böyle şey olmaz..ama kendi hayatlarına ve yaşantılarına bakınca zerre kadar birşey almamışlar ilkelerindenSmile

neyse biz daha çok konuşuruz.Allah bu devlete ve milletimize zeval vermesin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atat?rk'ten Son Mektup ciciKIS 4 741 04-07-2022, Saat: 08:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Atatürk'ten son mektup... CReATuRE 2 667 06-16-2007, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Melek06
  zubeyde hanıma mektup... Gulguzeliii 0 732 04-10-2007, Saat: 02:07 PM
Son Yorum: Gulguzeliii
  Prof. Albert Einstein'?n Ulu ?nder Atat?rke Yazd??? Mektup soyle 1 642 11-13-2006, Saat: 12:59 AM
Son Yorum: w00w
  Annesinden Mehmet?i?e mektup.... soyle 1 585 09-03-2006, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 12:13 PM