:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blackberry...(yaz?lar)
blackberry28
Kabul Et Kalbim
Bak??lar?m ?yle bo? ki, art?k hissetmiyorum hi?bir ?eyi.

Sanki t?m duygular?m, g?zlerimdeki t?m ???k yok olmu? ve bir daha hi? ??kar?lamayacak kadar derinlere g?m?lm?? gibi. Nerede hata yapt?m bilmiyorum. Zaten kurumu? olan hangi dala nas?l da bast?m?

Daha ?nce beni mutlu etti?ini d???nd???m her ?ey yok oldu sanki. Neydiler ya da kimdiler bilmiyorum ama art?k yoklar.

'A?k' tarifini bile yapamazken ?yle olabildi?imizi ya da olabilece?imizi iddia ediyoruz, ne garip de?il mi? Kocaman bir soru i?aretinden ibaret olan hayat?m?z? bu ne id??? belirsiz ?eyin ard?ndan ko?makla ge?iriyoruz hep. Yakalay?nca ne oluyor peki? Bir anl?k bir huzura kavu?uyoruz ve yine bir anda o huzuru kaybediyoruz.

Kovalamaca; o basit ve bizi hayat?n ne kadar k?t? yan? olursa olsun yinede ya?amaya de?er oldu?unu d???nd?ren yakalamaca oyunu en ba?tan ve yine yeniden ba?l?yor.

??imde bir ?eyler kopuyor, parampar?a oluyorum. Ayn? par?alar yeniden kopup bir daha par?alan?yor, sonu yokmu? gibi, garip bir yap-boz oyunu bu.

Ba??rmak istiyorum, hayk?rmak istiyorum ama kelimeler bo?az?ma d???mleniyor ve susuyorum. Susup sabrediyorum ve ?stelik korkum daha da b?y?yor. Asl?nda ummad???m bir yerde, ummad???m bir anda patlamaktan korkuyorum. D???n?yorum da; say?lar?n? hat?rlamad???m kadar ?ok olan "ke?ke"lerime bir yenisini daha eklemekten ve geri d?n??? olmayan bir yola girmekten korkuyorum asl?nda.

Di?er yandan da; hayat k?sa, ba??r ?a??r, bo?alt i?ini diyorum kendi kendime. Sonra da bu k?sac?k hayat? daha da ?ekilmez hale getirebilece?imi d???n?yorum. ?eli?kiye d???p yine susuyorum. Kendi i?ime hayk?rmaya devam ediyorum kimsenin duymad???ndan emin bir halde.

G?zya?lar?m? i?ime ak?t?yorum ve biliyorum ki kimse g?rm?yor, g?remiyor. ve 'Sessiz ???l???ma' ses verece?in o g?n? bekliyorum..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  blackberry...(yaz?lar) blackberry28 11 615 10-07-2006, Saat: 01:19 AM
Son Yorum: blackberry28

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:21 AM