:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaRdeşşimm .. '
yaReS..
Bitnm bnmm
çok şey yaşadık qüLüşLeRmz hüzünLerimzi beraber yaşadık bndan snrada hep brebr yaşıcaz..
o kadar içimdesin ki kaLbn dernLikLerndesinn ! her zaman her koşuLda yanımda oldun her zmn 2.ci aklım oldun biz msn kardeşi degil real ve kalp kardeşiiz zamanın ve hayatın benden aLamadıı en güzeL hediyesin sen bana bizi ayırmaya çalışan çok ama biz hepsini ezip geçeriz ki geçtikte hiçbir kmsee bizi ayıramaz..!
biLki dünümzdede beRabeRdik yarınLaRımzda da tek biRbiRmizi istiyo oLucaz ve yarınlarımzda km giderse gitsin biz olucaazz! Hiçkimse sen olamaz senin yerini tutamazz ve hiç kmse biz olamazz!
bizim gibi gerçek dost olamaz Kalplerimz küçük ama Birbirimize beslediimz sevgi Çok büyük ve bunu kimse anlaymaz bizden başka kimse yokken sen vardınn yanmda varlıgınla ısıttn bni sevqnLe mutlu ettn yüzümü güldürdün .
şuan gülüosam seninde katgın ve sevgin sayesinde..
tek yürek olduk artık !
..iiki varsın iiki yanımdasın birtanm..!
seni çok seviyorum..!!(LL)

not:buqn knuştuk yaa seninLe .. bi kez daa anLadm biRbiRmze baqLıLıımızı ! seni çok özLüooRm kaRdeşmm .. kmse ama kmse Lisede sen oLamıoo !! oLmucaktaa .! oLmasında !
sen hep oRdasn .. ben hep buRdaım ! uzaqız beLki biRz ama kaLpleRmz biR asLnda !

alayına deiiL ! öLene kadaR kaRdeşmsiin !!
yaRess efee <3 ( & biLe qiRemez aRamıza !)
Ara
efe
Kardeşm çok seviyorum .
Anlarmısınız ? Sev
iyorumm !
Bi çıkar olmadan sapına kadar !
Onun yerini kimse dolduramaz bendee .
Apayrı iştee .

Bitmez yaa (L)
Benimlesin yaa .
Arkamı döndüümde seni bulmak varya..
Onu biliyorum ya gerisi boşş !