:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kedi ...
€BeRimSin
Az evvel dışarı çöp atmaya gittim, şarkı söylenerek adî adımlar ile çöpün yanına yaklaştım tam çöp kovasını boşaltacam çöp tenekesine, birden kedi bir fırladı oha felan oldum birden Big Grin Ama ne korktum. Tongue Aboo Big Grin

Ben kediye bakıyorum kedi bana bakıyor aramızda düolla başladı piss diyorum bana hırlıyor det diyorum gitmiyor manyak kedi Big Grin Üzerime geliyor lan gitsene diyorum yok abi halen bana bakıyor çattık dedim artık .. Big Grin

Valla bunu sen istedim dedim aldım elimdeki kovayı kediye bir fırlattım kedi kovanın içinde :yikildim: Şimdi gidip kovayı da alamıyorum kedi üzerime fırlarsa diye Big Grin Bi tarafdan da yazık kedicaz miyavlıyor Big Grin Acıdım bende napim Sad

Herşeye rağmen kurtarmak gerek dedim ama tırsıyorum ha Big Grin Yaklaştım iyice, aha dedim kedi öldü ses yok Big Grin Durduk yere katil olduk yaw dedim Sad Big Grin

Yavaşça kaldırdım kovayı bir baktım kedi ölü gibi yatıyor orda Sad Tongue sağa sola baktım bi sopa gibi bişi arıyorum karşıda bi değnek buldum onla dürdüklecem Big Grin Almak için sopanın yanına vardım aldım geldim bi baktım ki ooooo kedi beyfendi yoluna almış bi kaçıyor var ya Big Grin Big Grin Big Grin

Vay köfteor vayyy, korkuttu beni Big Grin Katil oldum sandım yaw kendimi :yikildim:
~uqqaLa~
Ya bazıları hiç kaçmıyor ben de hep göz göze gelince çığırıyorum :yikildim:
Ara
€BeRimSin
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bazıları hiç kaçmıyor ben de hep göz göze gelince çığırıyorum :yikildim:

Nasıl çığırıyorsun .. Big Grin De bakim Tongue
Yorgun Yürek
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:

Hem korkakmışsın hemide katil oluyormuşsun Hasan Big GrinBig Grin
Kediye acıdım yazık nasılda korkmuştur şimdi Sad:Sad:Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
:yikildim::yikildim::yikildim:o da güzel Big Grin kedileri sevmem hele köpekleri asla Big Grin
Ara
€BeRimSin
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:

Hem korkakmışsın hemide katil oluyormuşsun Hasan Big GrinBig Grin
Kediye acıdım yazık nasılda korkmuştur şimdi Sad:Sad:Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin

Tırstım valla ne yalan söylüyüm .. Big Grin
Böö korktu he Tongue Siyah kediydi Aboo Big Grin
€BeRimSin
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:o da güzel Big Grin kedileri sevmem hele köpekleri asla Big Grin

.. Big Grin .. Big Grin
Yorgun Yürek
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin Big Grin

Tırstım valla ne yalan söylüyüm .. Big Grin
Böö korktu he Tongue Siyah kediydi Aboo Big Grin
Korkmuşsun tabi küçücük kediden Big GrinBig GrinBig Grin :kiyamam: Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl çığırıyorsun .. Big Grin De bakim Tongue

kelimeler kifayetsiz kalır Confusedmiley21:

Big Grin
Ara
€BeRimSin
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Korkmuşsun tabi küçücük kediden Big GrinBig GrinBig Grin :kiyamam: Big GrinBig Grin

Korktum he o da bende korktu yaşasın kötülük .. Big Grin Big Grin Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:28 PM