:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 ya 3 kala :)
Leader
Evet. Duygusuz.com 3ay sonra 6 yaşına giriyor. Dilekolay. Eğer bir çocuğumuz olsaydı seneye okula başlayacaktı. Hey gidi günler hey Smile Kimler geldi kimler geçti. Hepsinin bir izi var forumda. Nice 6 yıllara hep beraber girmemiz dileklerimle ...
PCKoPaT
Amin Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Leader
Pc ko zaten sen nene ben dede olunca da burada olacaz kesin. Bak o zamanda burada olmazsan ateş ederim sana Big Grin
PCKoPaT
Nasip kısmet:yikildim:

Bakcaz artk Big GrinBig Grin

O zaman bnm torunları üye yaparık Big Grin
Âh be.
Ara
Leader
Valla evlenmeden kocana söyle. Deki ben duygusuza üyeyim. Eğer kelime yaparsan bu iş olmasın. İlk başta tamam der sonrada cayarsa boşa gitsin Big Grin
PCKoPaT
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla evlenmeden kocana söyle. Deki ben duygusuza üyeyim. Eğer kelime yaparsan bu iş olmasın. İlk başta tamam der sonrada cayarsa boşa gitsin Big Grin

Evlilik sözleşmesine ek madde yaparım o vakıtBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
şşşşş bende varım yafs nerdeyse bır bucuk senedır burdayım Smile Tongue nıce mutlu yıllara hepberaber ınsallah ama dogrusu eskı atı abımlı adyge lı ruya guzelı ve sıbellı addalı gunlerı ozlemıo deılım secoda yok neyse ınsallah gelırler Smile
Ara
€BeRimSin
Leader

Tolga
Site Yöneticisi
Leader

.. Big Grin
Leader
Ben doğarken üye oldum bu foruma. Ordan hesabınızı yapın artık Big Grin
€BeRimSin
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben doğarken üye oldum bu foruma. Ordan hesabınızı yapın artık Big Grin

Doğuştan Duygusuzlu adminimiz Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:36 AM