:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gel Ömrümün Sebebi [Tolga Tabu]
EndLess
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tolga Tabu Söyleyen abisi WinkTuna Tabu'nun Kardeşi söz yazarı ama bazı parçalırıda Tuna Tabu söylüyor..SmileSmileSmile

ToLga Tabunun Tunanın Kardesı oLdugunu bıLıyorum..SmileSmileSmile

Ama Cok ıyı BıLdıgım bısey Daha Var Soylım....Sarkının sesLendırenıonm Tuna oLdugu..Wink
Ara
Yorgun Yürek
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ToLga Tabunun Tunanın Kardesı oLdugunu bıLıyorum..SmileSmileSmile

Ama Cok ıyı BıLdıgım bısey Daha Var Soylım....Sarkının sesLendırenıonm Tuna oLdugu..Wink
Smile
Bende çok eminim ki Tolga Tabu söylüyor KartaL SmileSmileSmile
Ara
EndLess
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=...C4%B1&meta=

Bu lıste google aramasıdır ustelık tolga veya tuna dıye degıl cıkan sonuclar ortada..SmileSmile

sarkının orjınelı 2 senedır bılıyorum ve tuna soyluyo abla..ayrıca bu tartısma degıl yanlıs anlama..ama bı yanlıs lık var..SmileSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=gel+%C3%B6mr%C3%BCm%C3%BCn+sebeb%C4%B1&meta=

Bu lıste google aramasıdır ustelık tolga veya tuna dıye degıl cıkan sonuclar ortada..SmileSmile

sarkının orjınelı 2 senedır bılıyorum ve tuna soyluyo abla..ayrıca bu tartısma degıl yanlıs anlama..ama bı yanlıs lık var..SmileSmileSmile
Tamam biliyorum Heryer de Tuna Tabu olarak geçiyor Kartal ama parçaların hepsini Tolga Tabu söylüyor Smile
Tartışılacak bir durum yok zaten yanlışlığı düzeltmeye çalışıyoruz zaten her ikimizdeSmileSmileSmile ben son 3 yıldır çok iyi takip ettiğim için oyüzden biliyorum şuan sitesine ulaşamıyorum Smile
Ulaştığım anda sana link vereceğim o zaman demek istediğimi anlatabilirim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ömrümün Tek Aşkı €BeRimSin 3 464 04-13-2022, Saat: 06:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Berkay | Ömrümün Geri Kalanı Hasretiim 0 454 11-28-2010, Saat: 06:51 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Bir sebebi var history 0 310 02-02-2010, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: history
  Tuna Tabu - O Evlendi . . . HIÇKIRIK 1 368 07-09-2009, Saat: 07:07 PM
Son Yorum: asi_ve_mai